מעוניינים/ות לקבל עדכונים על קולות קוראים של מסלולי מענק למו"פ בזירה החברתית ציבורית? מצוין! השאירו לנו את כתובת הדוא"ל שלכם/ן!


מסלולים אלו מעניקים תמריצים ותמיכה כספית למחקר ופיתוח טכנולוגי וחדשני במגוון תחומים.

התכנית, המופעלת על ידי זירת הזנק, מיועדת לחברות המעוניינות לקדם מיזם טכנולוגי חדשני ולגייס השקעות מהשוק הפרטי. מסלולי חרדים ומיעוטים הם תת-מסלול של מסלול חברות מתחילות המופעל על ידי זירת הזנק, בתכנית קיימים 3 מסלולים: מסלול רגיל, מסלול בני מיעוטים ומסלול חרדים.

לחץ כאן לקישור לדף המסלול בזירת הזנק.

מסלול זה מעודד מחקר ופיתוח של טכנולוגיות מסייעות לאנשים עם מוגבלות. זהו מסלול ייחודי התורם לאיכות חייהם של בעלי הצרכים המיוחדים ומסייע לשילובם בחברה ובשוק העבודה. פיתוחים אלה מועילים לבעלי המוגבלות, ובמקביל חוסכים כסף לחברה ולמדינה.

מסלול אתגר - עידוד מו"פ מוכוון אתגרי בריאות גלובליים, הינו יוזמה משותפת של רשות החדשנות עם מש"ב - המרכז לשיתוף פעולה בינלאומי של משרד החוץ, וזאת במסגרת יוזמת  Grand Challenges הבינלאומית, שמטרתה פיתוח פתרונות לאתגרי הבריאות ופיתוח בר קיימא במדינות מתפתחות.

המסלול לעידוד חדשנות טכנולוגית בתעשייה המוכוונת לאתגרי המגזר הציבורי הושק על ידי רשות החדשנות במסגרת המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית" של המשרד לשוויון חברתי. המסלול מהווה כלי נוסף של הממשלה לתמרוץ חדשנות באמצעות רכש מקדים של פתרונות טכנולוגיים חדשניים.