חברות בצמיחה
חברות בצמיחה

איך?

מציעים מענקי מו"פ בשלבים שונים - מהוכחת היתכנות ועד הרצה במסגרת פיילוטים, ומגוון כלים פיננסיים לקידום החדשנות בחברות 

מה?

מקדמים את התחרותיות וההובלה הטכנולוגית של החברות במטרה להגדיל את קצבי הצמיחה והפוטנציאל שלהן

למי?

לסטרטאפים וחברות בשלבי צמיחה, חברות בוגרות, מרכזי מו"פ

מסלולי התמיכה שלנו

מסלול תמיכה בפיילוטים בתחום הבינוי והשיכון

פתוח להגשה עד: 15/06/22

מסלול משותף לפיילוטים עם המשרד לביטחון פנים

פתוח להגשה עד: 17/07/22

מסלול תמיכה בפיילוטים בתחום התחבורה

פתוח להגשה עד: 01/08/22

הירשמו לאירועים והוובינרים שלנו

31
ניפגש בזום :)

יזמים, סטרטאפים? מוזמנים לבצע פיילוטים באתרי הבנייה של הקבלנים והיזמים המובילים בארץ

יזמים, סטרטאפים? מעוניינים לבצע פיילוטים באתרי הבנייה של הקבלנים והיזמים המובילים בארץ? הצטרפו אלינו ויחד נקדם ונייעל את ענף הבנייה!

במהלך הוובינר נציג ונסביר את תוכנית הפיילוטים של רשות החדשנות ועל אופן הגשת הבקשה באתר. נציג משרד הבינוי והשיכון יציג את אתגרי שוק הבנייה, במטרה לעודד חברות טכנולוגיה ישראליות העוסקות בתחום, להגיש בקשה ולקבל מימון מרשות החדשנות ולעודד פתרונות טכנולוגיים לתחום ולצמיחה של חברות שלמות ובוגרות בתחום הבנייה. בין דוברי הוובינר: מנכ"ל קהילת ConTech שיציג את אתגרי המחר בתעשיית הבינוי.

מטרת הוובינר הינה חשיפה מחודשת של תוכנית הפיילוטים המשותפת לרשות החדשנות עם המשרד לשיכון ובינוי, המיועדת לחברות בתחומי ענף הבניה המעוניינות לבצע פיילוטים על מנת לבחון טכנולוגיות ומוצרים חדשניים באמצעות אתרי הרצה.

בוובינר הנוכחי, נדבר על מסלול הפיילוטים ברשות החדשנות ועל מסלול משנה י'- בשיתוף פעולה עם המשרד לשיכון ובינוי.

במהלך המפגש ובסיומו תינתן האפשרות לשאול שאלות. נציגי רשות החדשנות והמשרד לשיכון ובינוי ישמחו לתת מענה לכל שאלה הקשורה למסלול ולוובינר.
הוובינר מיועד לחברות טכנולוגיות ישראליות העוסקות בתחום הבינוי במבנים ובתשתיות המעוניינים לקדם ולפתח טכנולוגיות אשר יביאו ליכולות שיפור הפריון בענף הבנייה ובכלל הגברת התיעוש הכולל הארכת חיי מוצרים והתייעלות במשאבי הבנייה. על המוצרים המוגשים במסגרת מסלול זה להיות בשלים לפיילוט (לאחר בחינת היתכנות ופיתוח מרבית המוצר).

​חברות שייזכו יהיו זכאיות למענקים של 50-20% לטכנולוגיות שישפרו את פריון הענף

Innovation Authority Construction Tech Webinar - Event Header DESKTOP.jpg

14
ניפגש בזום :)

רשות החדשנות משיקה מסלול פיילוטים משותף עם המשרד לביטחון פנים

מעוניינים לבצע פיילוטים באתרי הרצה ייחודיים כמו שירות בתי הסוהר? הרשות הלאומית לכבאות והצלה? הצטרפו אלינו ויחד נשביח ונביא לחדשנות טכנולוגית לביטחון הפנים הישראלי!

רשות החדשנות והמשרד לביטחון פנים משיקים מסלול חדש שמטרתו לעודד ולסייע בפיתוח מוצרים ותהליכים שיאפשרו להשפיע על היכולת האופרטיבית או שיפור השירותים המוענקים על ידי המשרד לביטחון פנים וגופי ביטחון הפנים בישראל.  המסלול מיועד לחברות טכנולוגיה ישראליות בתחומי יכולות אכיפת חוק ולוחמת סייבר, אבטחת תשתיות קריטיות ומתקני ציבור, ערים בטוחות ומאובטחות, הגנת גבולות וכל אלו  ע"י טכנולוגיות AI, סייבר, רובוטיקה, ביומטריה, מערכות סריקה ורובוטיקה, כלי טייס בלתי מאוישים, RF, תקשורת, ניתוח תמונות וכל טכנולוגיה שיכולה לענות על האתגרים של גופי משרד בטחון הפנים.

בקשות שיאושרו יזכו למענק בשיעור של 50%-30% מהוצאות הפיתוח. תמיכה כספית בשיעור חריג של 60% מהוצאות המאושרות תינתן לתכנית בעלת פוטנציאל להשפעה יוצאת דופן.

 

Event Page Desktop_AI_2.jpg

20
ניפגש בזום :)

יזמות, סטרטאפים בתחום התחבורה החכמה? תכנית הפיילוטים מזמינה אתכם/ן לשנות את פני התחבורה הישראלית!

יזמים ויזמות? סטארטאפים בתחום התחבורה החכמה? יזמות בתחום הבטיחות בדרכים? מעוניינים/ות בשינוי פני התחבורה הישראלית?

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לוובינר של רשות החדשנות בשיתוף משרד התחבורה והבטיחות בדרכים בו נחשוף אתכם לתכנית הפיילוטים המשותפת שלנו, המאפשרת לכם היזמים לבצע פיילוטים ולבחון טכנולוגיות ומוצרים חדשניים באתרי הרצה בתחומי התחבורה.

במהלך המפגש הדיגיטלי לצד הצגת התכנית, תינתן האפשרות לשאול שאלות. 

בקשות שיאושרו יזכו למענק בשיעור של 50%-30% מההוצאות המאושרות. תמיכה כספית בשיעור חריג של 75% מהוצאות המאושרות תינתן לתוכנית בעלת פוטנציאל להשפעה יוצאת דופן.

1719x1069_eventdesktop.jpg

רוצים להתעדכן ראשונים על המסלולים הפתוחים להגשה, החדשות והאירועים שלנו?
הירשמו לניוזלטר!

נרשמתם בהצלחה V
צריכים עזרה? דברו איתנו
שלחו לנו הודעת וואטסאפ
שלחו לנו הודעת SMS
תמיכה טכנית לאזור האישי