ברוכים הבאים לרשות החדשנות

אנחנו מקדמים חדשנות ישראלית

מה אנחנו עושים?

הרשות מקדמת את החדשנות בתעשייה הישראלית, בדגש על תעשיית ההייטק , ולרבות תעשיית היצור. תפקידיה של רשות החדשנות הם ליזום פעילות מחקר ופיתוח במימון ממשלת ישראל ולהעניק תקציבים ליזמים ותעשיינים.

מימון פרוייקטי מחקר ופיתוח טכנולוגיים שנועדו לסייע ליזמים וחברות בשלבי פיתוח שונים לקדם חדשנות פורצת דרך.  
התמודדות עם מחסור של עובדים מיומנים בתעשיית ההייטק ופתרונות טכנולוגיים הנותנים מענה לאתגרים חברתיים וציבוריים.
הערכות של מדינת ישראל כמובילה עולמית בתעשיות טכנולוגיות חדשניות כמו בינה מלאכותית וביג דאטה.

הנה מספר חברות שתמכנו בהן בתחילת דרכן

רוצים גם?
הנה קולות קוראים הפתוחים להגשת בקשה (פועלים תחת מסלולי הרשות)

קול קורא לשיתוף פעולה במו"פ ישראל-קוריאה (קרן KORIL)

פתוח להגשה עד: 2.8.2021

קרן קוריאה ישראל למחקר ופיתוח תעשייתי (KORIL-RDF) היא קרן דו-לאומית שנוצרה על ידי ממשלת דרום קוריאה וממשלת ישראל במטרה לקדם ולתמוך בשת"פ טכנולוגי חדשני בין חברות מסחריות ישראליות ודרום קוריאניות.

רשות החדשנות מפעילה את קול קורא זה תחת מסלול קרנות דו-לאומיות, קרן ישראל-קוריאה (KORIL).
לפרטים נוספים, עינו בדף הקרן.

קול קורא לשיתוף פעולה במו"פ ופיילוטים בין חברות מישראל וסינגפור

פתוח להגשה עד: 2.8.2021

קול קורא לשיתוף פעולה במחקר ופיתוח ובפיילוטים משותפים בין ישראל לסינגפור (באמצעות קרן SIIRD שממומנת על ידי רשות החדשנות). ההגשות פתוחות בכל התחומים אך מענקים מוגדלים ינתנו בתחומי הבריאות, אגריטק ופודטק.  

רשות החדשנות מפעילה את קול קורא זה תחת מסלול קרנות דו-לאומיות, קרן ישראל-סינגפור (SIIRD)
 

קול קורא לפיילוטים בתחומי הגנת הסביבה וקלינטק

פתוח להגשה עד: 9.8.2021

קול קורא זה הינו בשיתוף עם המשרד להגנת הסביבה, במסגרתו חברות טכנולוגיה ישראליות בכל תחומי הגנת הסביבה (קלינטק) מוזמנות להגיש בקשה לקבלת סיוע בביצוע פיילוטים. 

ההגשה באמצעות מסלול ההטבה מספר 2 (נספח ג').

בקול קורא זה ההגשה לסיוע תבחן גם לאור רמת ההגנה על הסביבה שהטכנולוגיה צפויה לאפשר לעומת טכנולוגיה קיימת.

 

 

הירשמו לאירועים והוובינרים שלנו

2
ניפגש ב2/8 על מסך המחשב/ הטבלט/ הנייד. שימו לב! מספר המקומות מוגבל

חדשנות ושו"ת 2/8: כל מה שרציתם לשאול את מומחי רשות החדשנות

רשות החדשנות מכנסת שיחה פתוחה על כל מה שמעניין אתכן.ם לשאול אותנו: לאיזה מסלול הפרויקט שלי מתאים? ספרו לי על מודל המימון? מהן האפשרות לעזרה רגולטורית בתחום שלי? ועוד ועוד.

במפגש הקרוב יחכו לכם נציגי זירות רשות החדשנות: זירת הזנק, זירת צמיחה, הזירה החברתית-ציבורית, הזירה הבינלאומית וזירת ייצור מתקדם.למתלבטים יעמוד מערך שירות הלקוחות שלנו למידע כללי.

אז תעשו לכם קפה, הכינו שאלות, והצטרפו אלינו לשיחה בפורום מצומצם. 

זירת הזנק: המובילה את מסלול תנופה, עבור יזמים/ות בראשית דרכם המעוניינים לגבש ולקדם רעיון טכנולוגי חדשני באמצעות מענק לשלב המחקר והפיתוח הראשוני. מסלול החממות - עבור יזמים/ות בעלי רעיון טכנולוגי בשלב התחלתי של מחקר ופיתוח, המתקשים בגיוס הון פרטי וזקוקים לתמיכת החממה בהפחתת הסיכונים במיזם. ומסלול המעבדות - עבור  יזמים/ות הזקוקים לתשתיות ולמומחיות ייחודיים, של תאגידים מובילים בתחומם, לצורך הוכחת היתכנות של רעיון טכנולוגי. 

זירת צמיחה: ובה שני מסלולי עיקריים: קרן המו"פ – התומכת בסטרטאפים וחברות בשלבי צמיחה, חברות בוגרות ומרכזי מו"פ. וקרן הפיילוטים (מסלול 2 - יש לסנן לפי "מסלולי מענק לפיילוטים"), מיועדת עבור פרוייקטים וטכנולוגיות בשלות, המוכנות להרצה. מתבצעת בשיתוף עם גורמי ממשל. ופרט למודל המימון האטרקטיבי, ייהנו החברות המשתתפות מליווי רגולטורי.

המערך הבינלאומי: המציע שיתופי פעולה עם חברות, תאגידים, גופים ציבוריים ומוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם, על ידי מענקי מצ'ינג וכלי סיוע בחדירת פיתוחים טכנולוגיים לשווקים בינלאומיים בכל העולם, תכניות מענקים של האיחוד האירופי למחקר ופיתוח. במפגש הדיגיטלי ניתן דגש על מענקים ושיתופי פעולה עם מגוון מדינות לצד התכנית האירופית - באמצעות ISERD.

 

1719x1069 eventdesktop_innovation C.jpg

4
ניפגש אונליין!

כנס אונליין לגיוסי הייטק

מגייסים למקצועות ההייטק? עדיין בטירוף למצוא את המועמד הבא? תנו לנו לעזור לכם!

אחת מנקודות הכאב הגדולות ביותר של תעשיית ההייטק ושל חברות המגייסות לתפקידים טכנולוגיים היא חוסר בכוח אדם.

בשביל לענות על הצורך, רשות החדשנות תומכת בכ-60 תכניות הכשרה, מתוכם כ-40 גופי הכשרה שמכשירים למקצועות טכנולוגיים ולמקצועות מעטפת טכנולוגיים, באמצעותן הם פותחים דלת כניסה לעולם ההייטק ולתפקידים טכנולוגיות ועסקיים במגוון חברות.

וכאן המקום שלכם: מגייסים, מנהלי משאבי אנוש, ראשי צוותים, מנהלי טכנולוגיה או מנכ"לים של חברות הייטק או חברות המגייסות לתפקידים טכנולוגיים  המעוניינים לאייש משרות טכנולוגיות כאן ועכשיו - בואו להכיר מקרוב את גופי ההכשרה למקצועות ההייטק ולמקצועות מעטפת טכנולוגיים, הנתמכים ע"י רשות החדשנות.

desktop 1719x1069 maasikim.jpg

4
ניפגש בזום!

החדשנות הישראלית על הפודיום

רגע לפני שהאולימפיאדה מסתיימת ושנדע בכמה מדליות זכו הספורטאים הישראלים, תקיים רשות החדשנות מפגש דיגיטלי בנושא חדשנות בספורט (ספורט-טק), במסגרתו נציג כמה חברות וסטרטאפים ישראלים שהטכנולוגיה שלהם משנה את כללי המשחק! במפגש, אותו ינחה צחי שנרך, סמנכ"ל רשות החדשנות וראש המערך הטכנולוגי, יציגו החברות את המוצר וישתפו כיצד נולד הרעיון ואיך זה להיות יזם בעולם הספורט, יציגו  שיתופי פעולה שיש להם עם מועדוני ספורט בעולם, ישוחחו על עתיד תחום הספורט-טק הישראלי ועוד.

בין החברות והסטארטאפים שנכיר לכם:

פיקסלוט (PIXELLOTׂ) - מפתחת וספקית פתרונות השידור והאנליטיקות האוטומטיים המובילה בעולם. לחברה ניסיון רב בהפקה ושידור אוטומטיים של ענפי ספורט שונים מליגות נשים, ליגות משנה, ליגות נוער וליגות בענפי ספורט נישה. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת שידור חי וישיר בעלויות נמוכות וללא מגע יד אדם הודות לשימוש בבינה מלאכותית. 

סנסווים (SENSWIM) - החברה משפרת ביצועי שחיינים על ידי ניתוח ביצועים בזמן אמת בעזרת טכנולוגיות בינה מלאכותית, ללא צורך בחיישנים לבישים. סנסווים מביאה את מהפכת הדאטה לספורט שעדיין נשען על משרוקית וסטופר.

1719x1069 eventdesktop_sport.jpg

רוצים להתעדכן ראשונים על המסלולים הפתוחים להגשה, החדשות והאירועים שלנו?
הירשמו לניוזלטר!

נרשמתם בהצלחה V
צריכים עזרה? דברו איתנו
שלחו לנו הודעת וואטסאפ
שלחו לנו הודעת SMS
תמיכה טכנית לאזור האישי