ברוכים הבאים לרשות החדשנות

אנחנו מקדמים חדשנות ישראלית

מה אנחנו עושים?

רשות החדשנות מקדמת את החדשנות בתעשייה הישראלית, בדגש על תעשיית ההייטק , ולרבות תעשיית היצור. תפקידיה של רשות החדשנות הם ליזום פעילות מחקר ופיתוח במימון ממשלת ישראל ולהעניק תקציבים ליזמים ותעשיינים.

מימון פרוייקטי מחקר ופיתוח טכנולוגיים שנועדו לסייע ליזמים וחברות בשלבי פיתוח שונים לקדם חדשנות פורצת דרך.  
התמודדות עם מחסור של עובדים מיומנים בתעשיית ההייטק ופתרונות טכנולוגיים הנותנים מענה לאתגרים חברתיים וציבוריים.
הערכות של מדינת ישראל כמובילה עולמית בתעשיות טכנולוגיות חדשניות כמו בינה מלאכותית וביג דאטה.

הנה מספר חברות שתמכנו בהן בתחילת דרכן

רוצים גם?
הנה קולות קוראים הפתוחים להגשת בקשה (פועלים תחת מסלולי הרשות)

קול קורא לשת"פ במו"פ ובפיילוטים עם ממשלת קנדה

פתוח להגשה עד: 28.6.2022

רשות החדשנות וממשלת קנדה ביחד עם מסגרת הפלטפורמה האירופאית של EUREKA, מזמינות חברות בישראל ובקנדה להגיש בקשה לקבלת מענק לביצוע פרויקט מחקר ופיתוח לטכנולוגיות חדשניות.

קול קורא לשת"פ בתוכניות הרצה (פיילוטים) ומו''פ עם שותפים ממדינות אסיה-פסיפיק

פתוח להגשה עד: 29.6.2022

רשות החדשנות ושותפותיה במדינות אסיה-פסיפיק מזמינות חברות להגיש בקשה לקבל מענק לשיתוף פעולה בתכניות הרצה (פיילוטים ומו''פ)  יחד עם חברות שותפות במדינות הרלוונטיות. מסגרת זו מקנה לחברות ישראליות את האפשרות להנות משיתופי פעולה עם חברות מובילות במגוון תחומים ולקבל מענקים עבור פרויקטים משותפים מבוססי חדשנות טכנולוגית עם השותפים הבאים: שאנגחאי, טאיוואן, תאילנד, שאנדונג, גואנדונג וחברת האייר.

 רשות החדשנות מפעילה את קול קורא זה תחת מסלול תמיכה בפיילוטים עם שותפים בינלאומיים

 

קול קורא לשת"פ בפיילוטים ומו''פ ישראל - קולומביה

פתוח להגשה עד: 29.6.2022

רשות החדשנות ואינפולסה מזמינות חברות להגיש בקשה לתכניות הרצה (פיילוטים) ומו''פ עם החברות הבאות במדינת קולומביה : Bancolombia, People Contact, Grupo Argos, Black Vitriol S.A.S, Metro de Medellín, Renting Colombia, Grupo Unión, Protección, Nutresa, Summer TIC, Taxía Life, Andercol, Grupo ISA and Grupo de Energia de Bogotá.
חברות אלו יסייעו לחברות הישראליות בבדיקה ושיפור של מוצרים, שירותים או תהליכים. מטרת שיתוף הפעולה היא לקדם חדשנות טכנולוגית לטובת פתרונות שישרתו את הציבור הרחב, להכיר חברות ישראליות לשוק בקולומביה, ולקדם פיתוח ויישום של חדשנות גלובלית.
קול קורא זה מופעל תחת מסלול תמיכה בפיילוטים עם שותפים בינלאומיים.

הירשמו לאירועים והוובינרים שלנו

6
ניפגש בזום :)

על תחבורה אווירית חכמה ומטרות מיזם הרחפנים הלאומי

רשות החדשנות במסגרת מיזם הרחפנים הלאומי (בשותפות עם משרד התחבורה, רשות תעופה אזרחית, נתיבי איילון, C4IR WEF) מזמינה חברות טכנולוגיה ישראליות ובינלאומיות בתחום טכנולוגיות כלי טייס מאוישים ובלתי מאוישים, לרבות רחפנים, להגיש בקשות למענק בתכנית הפיילוטים לניסוי והדגמה (6-8 TRL) במרחב אווירי מנוהל (U-Space) תוך תיאום עם גורמי ניהול התעבורה האווירית ברמה הארצית.

בהמשך להצלחת הקול-קורא הראשון בו הודגמה יכולת טיסה במרחב אווירי מנוהל ובתאי שטח מוגדרים מראש, אנו פונים כעת להרחיב את מוטת הבקרה ולאפשר קיום אקוסיסטם עסקי משגשג ברמה הארצית, תוך תאום ממוכן בזמן אמת עם גורמי הניהול הקיימים, רשות שדות התעופה וחיל האוויר. 

בוובינר נדבר על הצורך בתחבורה אווירית חכמה, על מטרות מיזם הרחפנים הלאומי, ועל המסגרת הרגולטורית והאתגרים הטכנולוגים בפעילות. בנוסף נציג את הקול הקורא, את הדרישות הרלוונטיות עבור הגשת בקשות ונענה על שאלותיכם. תשובות לשאלות שעלו במפגש יפורסמו בדף הקול הקורא.

1719x1069_eventdesktop.jpg

רוצים להתעדכן ראשונים על המסלולים הפתוחים להגשה, החדשות והאירועים שלנו?
הירשמו לניוזלטר!

נרשמתם בהצלחה V
צריכים עזרה? דברו איתנו
שלחו לנו הודעת וואטסאפ
שלחו לנו הודעת SMS
תמיכה טכנית לאזור האישי