ברוכים הבאים לרשות החדשנות

אנחנו מקדמים חדשנות ישראלית

מה אנחנו עושים?

רשות החדשנות מקדמת את החדשנות בתעשייה הישראלית, בדגש על תעשיית ההייטק , ולרבות תעשיית היצור. תפקידיה של רשות החדשנות הם ליזום פעילות מחקר ופיתוח במימון ממשלת ישראל ולהעניק תקציבים ליזמים ותעשיינים.

מימון פרוייקטי מחקר ופיתוח טכנולוגיים שנועדו לסייע ליזמים וחברות בשלבי פיתוח שונים לקדם חדשנות פורצת דרך.  
התמודדות עם מחסור של עובדים מיומנים בתעשיית ההייטק ופתרונות טכנולוגיים הנותנים מענה לאתגרים חברתיים וציבוריים.
הערכות של מדינת ישראל כמובילה עולמית בתעשיות טכנולוגיות חדשניות כמו בינה מלאכותית וביג דאטה.

הנה מספר חברות שתמכנו בהן בתחילת דרכן

רוצים גם?
הנה קולות קוראים הפתוחים להגשת בקשה (פועלים תחת מסלולי הרשות)

קול קורא לפיילוטים בחברות הממשלתיות

פתוח להגשה עד: 29.5.2022

                                                                              

המסלול תומך בתוכניות מו"פ ובפיילוטים באתרי חברות ממשלתיות. 
מסלול משנה זה פועל תחת מסלול הטבה מס' 2 (ראו נספח ד') - תמיכה בחדשנות טכנולוגית של התעשייה בשיתוף עם גורמי ממשל. על מוצרים המוגשים במסגרת התוכניות במסלול זה להיות בשלים להרצה וללא תכולות מו"פ משמעותיות.

קול קורא לתוכניות הרצה (פיילוטים) בתחומי הבנייה בשיתוף משרד הבינוי והשיכון

פתוח להגשה עד: 15.6.2022

 

קול קורא במסגרת המסלול המשותף לרשות החדשנות ולמשרד הבינוי והשיכון, המעניק תמיכה לחברות טכנולוגיה שמבצעות מחקר ופיתוח ותכניות הרצה ("פיילוטים") בתחומי ענף הבנייה. 
הפיילוט מיועד לסייע לצמיחת החברה ולאפשר התקדמות משמעותית במוכנות המוצר למסחור ולחדירה לשוק.

ההגשה מתבצעת באמצעות מסלול הטבה מס' 2 , מסלול י'. 
על מוצרים המוגשים במסגרת מסלול זה, להיות בשלים לפיילוט (לאחר בחינת היתכנות ופיתוח מרבית המוצר) וללא תכולות מו"פ משמעותיות.

 

קול קורא לשיתוף פעולה במו"פ ישראל-הודו (קרן I4F)

פתוח להגשה עד: 16.6.2022

    

קרן ישראל-הודו (I4F) מזמינה חברות ישראליות בכל תחומי הטכנולוגיה להגיש בקשה לקבלת מענק לביצוע פרויקטי מחקר ופיתוח והתאמת מוצר יחד עם חברות הודיות.

מסגרת זו מקנה לחברות ישראליות את האפשרות ליהנות משיתופי פעולה עם חברות הודיות ולקבל מענקים עבור פרויקטים משותפים מבוססי חדשנות טכנולוגית.

רשות החדשנות מפעילה את קול קורא זה תחת מסלול קרנות דו-לאומיות, לפרטים נוספים עינו בדף קרן ישראל-הודו (I4F).

הירשמו לאירועים והוובינרים שלנו

29
ניפגש בזום

חברות תעשייה מענפי הבנייה? בואו לקדם את תיעוש הבנייה בעזרת פרוייקטי מו"פ והרצה בתעשייה!

חברות ייצור מענפי הבנייה? הצטרפו לוובינר בהובלת רשות החדשנות בשיתוף משרד הבינוי והשיכון והתאחדות התעשיינים, ותחשפו לקול הקורא החדש המזמין אתכן לפתח מוצרים, חומרים, טכנולוגיות ותהליכי ייצור חדשניים, המקדמים את תיעוש הבנייה, שיפור הפריון בענף, הארכת חיי המוצרים והתייעלות במשאבי הבנייה.

זירת ייצור מתקדם ברשות החדשנות מזמינה חברות ייצור מעולמות חומרי הבנייה והבידוד, מוצרי בנייה, ייצור מבנים מתועשים, ייצור ציוד לבנייה ועוד לוובינר, במסגרתו נרחיב על הקול הקורא, נציג דגשים להגשת בקשה לתכנית, נקיים הדרכה על אופן הגשת הבקשה, ונענה על השאלות שלכם/ן.  

במסגרת הקול הקורא החדש, מוזמנות להגיש חברות ייצור מענפי הבנייה תחת הקריטריונים הבאים שייבחנו: החדשנות הטכנולוגית המאפיינת את החברה, ובכלל זה היותה משמעותית ביחס לחדשנות הטכנולוגית הקיימת; התשואה העודפת הצפויה למשק; הפוטנציאל העסקי הגלום בתיק ובכלל זה מידת התחרותיות של המוצר בשוק היעד ופוטנציאל החברה להגיע לשוק היעד; רמת הסיכון הטכנולוגי או הסיכון ההנדסי הטמונים בפיתוח המוצר; היקף הייצור המתוכנן במדינת ישראל ושיעור הערך המוסף בישראל; וכן היכולות הטכנולוגיות של החברה והיערכותה לביצוע התכנית.

Event Page Desktop _Coating.jpg

30
ניפגש בזום!

חוקרים? חברות פודטק? הגישו תכניות למחקר משותף בין חוקרים במוסדות אקדמיים בישראל וארה"ב בנושאי מזון ותזונה

חוקרים מהאקדמיה? חברות פודטק? רשות החדשנות וקרן בארד מציעות לכם לחבור לחוקרים אמריקאים ויחד להגיש תכניות למחקר משותף בנושאי מזון ותזונה!

רשות החדשנות , קרן קמ"ח ואגף תקציבים במשרד האוצר מקדמים תוכנית מחקר ופיתוח חמש שנתית לתחומי מזון ותזונה ומזמינים חוקרים וחברות ישראליות בתחומי הפודטק, המבקשים לחבור לפעילות קיימת באקדמיה האמריקאית – להצטרף למחקר משותף אמריקאי-ישראלי.

החוקר ממוסד אקדמי ישראלי נדרש להשיא ערך פיתוחי יישומי בר מסחור לחוקר האמריקאי שתוכנית עבודתו אושרה למימון על ידי קרן  NIFA האמריקאית (המכון הלאומי האמריקאי למזון וחקלאות) או לחוקרים שעבדו בעבר במימון קרן בארד והגיעו לשלב בשלות של ידע שעשוי לעניין חברה ישראלית. 

1719x1069_eventdesktop_FOODTECH2.jpg

31
ניפגש בזום :)

יזמים, סטרטאפים? מוזמנים לבצע פיילוטים באתרי הבנייה של הקבלנים והיזמים המובילים בארץ

יזמים, סטרטאפים? מעוניינים לבצע פיילוטים באתרי הבנייה של הקבלנים והיזמים המובילים בארץ? הצטרפו אלינו ויחד נקדם ונייעל את ענף הבנייה!

במהלך הוובינר נציג ונסביר את תוכנית הפיילוטים של רשות החדשנות ועל אופן הגשת הבקשה באתר. נציג משרד הבינוי והשיכון יציג את אתגרי שוק הבנייה, במטרה לעודד חברות טכנולוגיה ישראליות העוסקות בתחום, להגיש בקשה ולקבל מימון מרשות החדשנות ולעודד פתרונות טכנולוגיים לתחום ולצמיחה של חברות שלמות ובוגרות בתחום הבנייה. בין דוברי הוובינר: מנכ"ל קהילת ConTech שיציג את אתגרי המחר בתעשיית הבינוי.

מטרת הוובינר הינה חשיפה מחודשת של תוכנית הפיילוטים המשותפת לרשות החדשנות עם המשרד לשיכון ובינוי, המיועדת לחברות בתחומי ענף הבניה המעוניינות לבצע פיילוטים על מנת לבחון טכנולוגיות ומוצרים חדשניים באמצעות אתרי הרצה.

בוובינר הנוכחי, נדבר על מסלול הפיילוטים ברשות החדשנות ועל מסלול משנה י'- בשיתוף פעולה עם המשרד לשיכון ובינוי.

במהלך המפגש ובסיומו תינתן האפשרות לשאול שאלות. נציגי רשות החדשנות והמשרד לשיכון ובינוי ישמחו לתת מענה לכל שאלה הקשורה למסלול ולוובינר.
הוובינר מיועד לחברות טכנולוגיות ישראליות העוסקות בתחום הבינוי במבנים ובתשתיות המעוניינים לקדם ולפתח טכנולוגיות אשר יביאו ליכולות שיפור הפריון בענף הבנייה ובכלל הגברת התיעוש הכולל הארכת חיי מוצרים והתייעלות במשאבי הבנייה. על המוצרים המוגשים במסגרת מסלול זה להיות בשלים לפיילוט (לאחר בחינת היתכנות ופיתוח מרבית המוצר).

​חברות שייזכו יהיו זכאיות למענקים של 50-20% לטכנולוגיות שישפרו את פריון הענף

Innovation Authority Construction Tech Webinar - Event Header DESKTOP.jpg

רוצים להתעדכן ראשונים על המסלולים הפתוחים להגשה, החדשות והאירועים שלנו?
הירשמו לניוזלטר!

נרשמתם בהצלחה V
צריכים עזרה? דברו איתנו
שלחו לנו הודעת וואטסאפ
שלחו לנו הודעת SMS
תמיכה טכנית לאזור האישי