תאריך ושעה

ב- 07/05/2024
שעה: 16:00 - 15:00

הרשמה

07/05/2024 - 07/04/2024

חטיבה

הזנק, צמיחה וייצור מתקדם

קהל יעד

משקיעים, קרנות הון סיכון וקרנות הון סיכון תאגידיות

תחום

כלל התחומים

מיקום

ניפגש בזום

הוסף ליומן שלי07-05-2024 15:0007-05-2024 16:00Asia/Jerusalemהצטרפו לחזית הטכנולוגיה: הכירו מקרוב את קרן ההזנק וקרן יוזמההמפגש מיועד למשקיעים, קרנות הון סיכון וקרנות הון סיכון תאגידיות

DD/MM/YYYY

על האירוע

משקיעים באקוסיסטם הטכנולוגי בישראל? רשות החדשנות מזמינה אתכם להכיר לעומק מהלכים אסטרטגיים אותם משיקה הרשות, ובכך לחבר אתכם לחזית הטכנולוגיה: השקת קרן ההזנק וההשקה הקרובה של קרן יוזמה. על שני אלו נרחיב במפגש דיגיטלי שנקיים ב-7.5.24 ב 15:00, ואתם מוזמנים! מהלכים אלו, נעשו במסגרת חבילת “הבוסט להייטק הישראלי” שהשיקה רשות החדשנות בתחילת שנת 2024, הכוללת חבילה רחבה של תכניות חדשות כמענה לאתגרים העומדים בפני ההייטק הישראלי בדגש על הנבטת סטארטאפים חדשים תוך גיוונו של ההייטק, וחיזוק התחרותיות של האב החדשנות הישראלי מול מרכזי חדשנות עולמיים.

קרן ההזנק: כמענה למימון סטרטאפים, השיקה לאחרונה רשות החדשנות את קרן ההזנק, המאפשרת לחברות טכנולוגיה לצרף את רשות החדשנות לסבבי השקעה בשלבי הפרי סיד, סיד ו-A, ועבורכם המשקיעים, מאפשרת הקרן גישה לחברות חדשניות עם פוטנציאל לרווח גבוה תוך הורדת הסיכון שבהשקעות בחברות אלו. מדובר בWIN-WIN לכל הצדדים.

מטרת קרן ההזנק היא להאיץ הנבטה וצמיחתם של סטרטאפים בעלי טכנולוגיה עמוקה (Deep Tech) וחדשנות פורצת דרך, בשווקים מגוונים, בעלי פוטנציאל כלכלי גבוה ועם זמינות נמוכה של הון פרטי. השקת קרן ההזנק משמעותה הזרמה של כספים לשוק מתוך ציפייה לשותפות של תעשיית ההון סיכון. כדי לוודא שהמארג עובד באופן מיטבי ושתעשיית ההון סיכון על גווניה השונים ממשיכה לממן את התעשייה בעת הזו, נפרט במפגש על האצת תכנית פעולה מותאמת.

קרן יוזמה: במקביל, רשות החדשנות פועלת על מנת להגדיל את יציבות שוק הון הסיכון המקומי אל מול תנודות מאקרו כלכליות, וזאת על ידי השקת קרן יוזמה, אשר תעודד השקעות של גופים מוסדיים בתעשייה עתירת הידע באמצעות השקעה בקרנות הון סיכון ישראליות. גם על כך נרחיב במפגש.

במסגרת הוובינר נספר גם על על פתיחת ההליך התחרותי לבחירת חממות טכנולוגיות חדשות, אשר ינביטו ויצמיחו חברות הזנק חדשות בעלות חדשנות טכנולוגיה עמוקה (דיפטק) ובעלות פוטנציאל כלכלי גלובלי משמעותי, וזאת גם כן במסגרת חבילת “הבוסט להייטק הישראלי”. 

הצטרפו אלינו ב-7.5.24 והכירו מקרוב את המהלכים הללו. במפגש נרחיב בין השאר על הקריטריונים ואופן ההגשה לקבלת השקעות, מילוי הטפסים ומועדי קבלת התשובות, וכן על הצפוי עם השקת קרן יוזמה.

להרשמה למפגש הדיגיטלי – לחצו כאן

לפרטים על קרן ההזנק – לחצו כאן

לפרטים על קרן יוזמהלחצו כאן

סדר יום

15:00-15:10
דברי פתיחה - דרור בין, מנכ"ל רשות החדשנות
15:10-15:20
הצגת קרן ההזנק וקרן יוזמה – כרם נבו, סמנכ"לית חטיבת צמיחה, רשות החדשנות
15:20-15:30
קרן ההזנק - איך נראה מודל ההשקעה המשותף? -איתי בק, מנהל אגף השקעות צמיחה בחטיבת צמיחה, רשות החדשנות
15:30-16:00
שאלות ותשובות

ניפגש בזום

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה