תאריך ושעה

ב- 28/12/2023
שעה: 11:30 - 10:00

הרשמה

28/12/2023 - 29/11/2023

חטיבה

בין-לאומית, הזנק, צמיחה וייצור מתקדם, תכנית המו"פ האירופי (איסרד), תשתיות חדשנות

קהל יעד

סטארטאפים, חברות הייטק, חברות בצמיחה, עמותות, יזמים/ות, מוסדות מחקר

תחום

חברות טכנולוגיות בכל התחומים

מיקום

ניפגש ב-28/12/23

על מסך המחשב/ הטבלט/ הנייד

שימו לב! מספר המקומות מוגבל

הוסף ליומן שלי28-12-2023 10:0028-12-2023 11:30Asia/Jerusalemחדשנות ושו"ת 28.12.23: כל מה שרציתם לשאול את מומחי רשות החדשנותהצטרפו לשיח פתוח עם נציגי רשות החדשנות במפגש דיגיטלי אחרון לשנת 2023

DD/MM/YYYY

על האירוע

אנו מזמינים אתכם לפגוש אותנו באופן דיגיטלי, בפעם האחרונה לשנת 2023: סדרת המפגשים הדיגיטליים, חדשנות ושו”ת, מתקיימת מדי חודש ומאפשרת לכם לפגוש אותנו, לשיח פתוח ולשאול אותנו את כל מה שמעניין אתכם: לאיזה מסלול הפרויקט שלי מתאים? מהן אפשרויות המימון בתחום שלי? לבקש הסברים והבהרות לגבי אופן הגשת הבקשות לתמיכה ועוד.

המפגש הנוכחי יאפשר לכם גם לשאול שאלות על חבילת הסיוע להייטק שמציעה רשות החדשנות כמענה לאתגרים שנוצרו לחברות טכנולוגיות ישראליות במהלך הלחימה: תוכלו להתייעץ לגבי ערוץ המענקים המהיר לתמיכה במענקי מו”פ של פרויקטים טכנולוגיים המיועד לחברות טכנולוגיות חדשניות עם Runway קצר וכן על הקלות רשות החדשנות לתעשייה בשל הלחימה.

בנוסף, יחכו לכם נציגי חטיבות רשות החדשנות: חטיבת הזנק, צמיחה וייצור מתקדם, החטיבה הבינלאומית, תשתיות חדשנות וכן מובילי תכניות ה”הון האנושי” ברשות. כמו כן יעמדו לרשותכם נציגי הרשות לשאלות בנושא קניין רוחני והטבות מיסוי לחברות הייטק. למתלבטים יעמוד מערך שירות הלקוחות שלנו למידע כללי.

לדוברי השפה הערבית: תחכה לכם נציגה דוברת ערבית בחדר וירטואלי ייעודי עם מידע על מגוון מסלולי רשות החדשנות. 

لناطقي اللغة العربية: سيكون في انتظاركم موظفة تتحدث اللغة العربية  في غرفة مخصصة مع معلومات حول مختلف مسارات سلطة الابتكار

אז תעשו לכם קפה, הכינו שאלות, והצטרפו אלינו לשיחה בפורום מצומצם. 

החטיבה הבינלאומית: מציעה שיתופי פעולה עם חברות, תאגידים, גופים ציבוריים ומוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם ע”י מענקי מצ’ינג, כלי סיוע בחדירת פיתוחים טכנולוגיים לשווקים בין-לאומיים בכל העולם ותכניות מענקים של האיחוד האירופי למחקר ופיתוח (איסרד).

הון אנושי: תוכלו להתייעץ על מגוון כלי סיוע.

חטיבת הזנק: מובילה מספר מסלולי תמיכה ליזמים ולסטרטאפים בתחילת הדרך כגון: מסלול תנופה– עבור יזמים/ות בראשית דרכם/ן המעוניינים/ות לגבש ולקדם רעיון טכנולוגי חדשני באמצעות מענק לשלב המחקר והפיתוח הראשוני ליצירת הוכחת היתכנות ראשונית. מסלול חממות טכנולוגיות – עבור יזמים/ות, חוקרים/ות וסטרטאפים צעירים בעלי רעיון טכנולוגי פורץ דרך בשלב התחלתי של מחקר ופיתוח, בעזרת חממה טכנולוגית, שתפקידה להשקיע בחברות הון ראשוני ולספק מסגרת תומכת בדמות תמיכה טכנולוגית ועסקית מלאה ותמיכה מנהלתית. מסלול מעבדות לחדשנות טכנולוגית – עבור יזמים/ות וסטרטאפים הזקוקים לתשתיות מו”פ ולמומחיות טכנולוגית ייחודיים, של תאגידים מובילים בתחומם, לצורך הוכחת היתכנות של רעיון טכנולוגי. מסלול סיד היברידי: עבור יזמים/ות וסטרטאפים צעירים בסיכון גבוה שמגייסים השקעת סיד. המסלול מיועד ליזמים/ות וסטרטאפים אשר יש להם מזכר הבנות עם משקיע הון סיכון מנוסה בהשקעות בסיכון גבוה. הון אנושי: עבור גופי הכשרה, עמותות, אקדמיה, יזמים/ות המעוניינים לקדם הכשרות, הסבות, השמות, אפסקילינג, ריסקילינג, פלטפורמות דיגיטליות והכשרות בתחומים טכנולוגיים חדשניים.

חטיבת צמיחה: עם שני מסלולים עיקריים לחברות ההייטק: מסלול קרן המו”פ – המשקיעה בחברות הזנק, חברות בשלבי צמיחה וחברות בוגרות ומסלול שת”פ עם גורמי ממשל (“קרן הפיילוטים”)- המיועד לפרויקטים וטכנולוגיות בשלות המוכנות להרצה. מסלול זה מתבצע בשיתוף פעולה עם גורמי ממשל ומאפשר לחברות ליהנות ממודל מימון אטרקטיבי ובמידת הצורך, גם מליווי רגולטורי. אפשר למצוא בחטיבה גם את מסלולי ההשקעה בעולמות ייצור מתקדם המחזקת את התעשייה היצרנית וכושר התחרות שלה ע”י פיתוח ויישום תהליכי מו”פ וטכנולוגיות חדשניות באמצעות מסלול מופ”ת, מסלול מעבר מפיתוח לייצור ומכינה למו”פ

החטיבה הבינלאומית: מציעה שיתופי פעולה עם חברות, תאגידים, גופים ציבוריים ומוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם ע”י מענקי מצ’ינג, כלי סיוע בחדירת פיתוחים טכנולוגיים לשווקים בין-לאומיים בכל העולם ותכניות מענקים של האיחוד האירופי למחקר ופיתוח (איסרד).

ייצור מתקדם: האמונה על חיזוק התעשייה היצרנית וכושר התחרות שלה באמצעות יישום תהליכי מו”פ וחדשנות. זאת, על ידי מגוון כלי סיוע – מענקי תמיכה, הרצת פיתוחים ומימון ייעוץ מומחים טכנולוגיים.

חטיבת תשתיות חדשנות: הפונה ליזמים, חברות ומוסדות מחקר המעוניינים להקים או לחזק תשתיות מו”פ או לבצע מחקר ולשתף פעולה עם חוקרים אחרים. החטיבה תומכת בפיתוח, שדרוג והנגשת תשתיות מו”פ, פיתוח ידע יישומי, העברת ידע מהאקדמיה לתעשייה, שיתופי פעולה במחקר טכנולוגי ופיתוחים ביטחוניים ואזרחיים וכל זאת, דרך מגוון מענקי תמיכה למחקר יישומי ופלטפורמות לשיתופי פעולה בין מספר גופים.

עדיין לא בטוחים איזה מסלול רלוונטי אליכם? יש לכם שאלות בנוגע להתנהלות הכללית מול רשות החדשנות? רוצים לדעת קצת יותר על תהליכי הגשת בקשה? במסגרת המפגש יחכה לכם בחדר מספר 1 נציג ממערך הלקוחות של רשות החדשנות שישמח לענות על כל שאלה.

זוהי הזדמנות להעלות כל נושא רלוונטי ולקבל סיוע מותאם.

המפגשים הדיגיטליים הינם קבוצתיים.

לחצו והירשמו למפגש ב-28/12/23.

שימו לב: במהלך הימים שלפני האירוע (סביב ה26-27/12) תקבלו למייל לינק לכניסה למפגש.

* שימו לב – מספר המקומות בחדרים מוגבל.

סדר יום

10:00-10:20
הכר את המומחה: התכנסות והסבר כללי על פעילותה של רשות החדשנות
10:20-11:30
חלוקה לחדרים-דיגיטליים - בהובלת נציגי זירות רשות החדשנות

ניפגש ב-28/12/23

על מסך המחשב/ הטבלט/ הנייד

שימו לב! מספר המקומות מוגבל

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה