תאריך ושעה

ב- 08/05/2022
שעה: 11:30 - 10:00

הרשמה

08/05/2022 - 29/03/2022

חטיבה

בין-לאומית, הזנק, צמיחה וייצור מתקדם, תכנית המו"פ האירופי (איסרד), תשתיות חדשנות

קהל יעד

סטארטאפים, חברות הייטק, חברות בצמיחה, עמותות, יזמים/ות, מוסדות מחקר

מיקום

ניפגש ב-8.5.22 על מסך המחשב/ הטבלט/ הנייד. שימו לב! מספר המקומות מוגבל

הוסף ליומן שלי08-05-2022 10:0008-05-2022 11:30Asia/Jerusalemחדשנות ושו"ת 8.5.22: כל מה שרציתם לשאול את מומחי רשות החדשנותהצטרפו לשיח פתוח עם נציגי הזירות של רשות החדשנות, בנוסף לעברית יחכה לכם.ן נציג גם בשפה הערבית!

DD/MM/YYYY

על האירוע

רשות החדשנות מכנסת שיחה פתוחה על כל מה שמעניין אתכן.ם לשאול אותנו: לאיזה מסלול הפרויקט שלי מתאים? ספרו לי על מודל המימון? מהן האפשרות לעזרה רגולטורית בתחום שלי? ועוד ועוד.

במפגש הקרוב יחכו לכם נציגי חטיבות רשות החדשנות: חטיבת הזנק, חטיבת צמיחה, החטיבה הבינלאומית, יחידת ייצור מתקדם, חטיבת תשתית-טכנולוגית וכן מובילי תכניות ה”הון האנושי” ברשות. למתלבטים יעמוד מערך שירות הלקוחות שלנו למידע כללי.

בנוסף – לדוברי השפה הערבית: תחכה לכם נציגה דוברת ערבית בחדר וירטואלי ייעודי עם מידע על מגוון מסלולי רשות החדשנות. 

لناطقي اللغة العربية: سيكون في انتظاركم موظفة تتحدث اللغة العربية  في غرفة مخصصة مع معلومات حول مختلف مسارات سلطة الابتكار

אז תעשו לכם קפה, הכינו שאלות, והצטרפו אלינו לשיחה בפורום מצומצם. 

חטיבת הזנק: המובילה את מסלול תנופה, עבור יזמים/ות בראשית דרכם המעוניינים לגבש ולקדם רעיון טכנולוגי חדשני באמצעות מענק לשלב המחקר והפיתוח הראשוני. מסלול החממות – עבור יזמים/ות בעלי רעיון טכנולוגי בשלב התחלתי של מחקר ופיתוח, המתקשים בגיוס הון פרטי וזקוקים לתמיכת החממה בהפחתת הסיכונים במיזם. ומסלול המעבדות – עבור  יזמים/ות הזקוקים לתשתיות ולמומחיות ייחודיים, של תאגידים מובילים בתחומם, לצורך הוכחת היתכנות של רעיון טכנולוגי. 

חטיבת צמיחה: ובה שני מסלולי עיקריים: קרן המו”פ – התומכת בסטרטאפים וחברות בשלבי צמיחה, חברות בוגרות ומרכזי מו”פ. וקרן הפיילוטים (מסלול 2 – יש לסנן לפי “מסלולי מענק לפיילוטים”), מיועדת עבור פרוייקטים וטכנולוגיות בשלות, המוכנות להרצה. מתבצעת בשיתוף עם גורמי ממשל. ופרט למודל המימון האטרקטיבי, ייהנו החברות המשתתפות מליווי רגולטורי.

ההחטיבה הבין-לאומית: המציע שיתופי פעולה עם חברות, תאגידים, גופים ציבוריים ומוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם, על ידי מענקי מצ’ינג וכלי סיוע בחדירת פיתוחים טכנולוגיים לשווקים בינלאומיים בכל העולם, תכניות מענקים של האיחוד האירופי למחקר ופיתוח. במפגש הדיגיטלי ניתן דגש על מענקים ושיתופי פעולה עם מגוון מדינות לצד התכנית האירופית – באמצעות ISERD.

 

הון אנושי: עעל מגוון כלי סיוע, ובזה מענקים להכשרות והשמות של עובדים לתעשיתת ההייטק.

יחידת ייצור מתקדם: האמונה על חיזוק התעשייה היצרנית וכושר התחרות שלה באמצעות יישום תהליכי מו”פ וחדשנות. זאת, על ידי מגוון כלי סיוע – מענקי תמיכה, הרצת פיתוחים ומימון ייעוץ מומחים טכנולוגיים.

חטיבת תשתית טכנולוגית: החטיבה פונה ליזמים, חברות, מוסדות מחקר שמעוניינים לשתף פעולה בתחום המחקר והפיתוח. באלו כלים? החטיבה תומכת בפיתוח תשתיות מו”פ, ידע גנרי ויישומי, קליטת ידע מהאקדמיה, שיתופי פעולה במו”פ טכנולוגי ופיתוחים ביטחוניים ואזרחיים. איך? דרך מגוון מענקי תמיכה למחקר יישומי ופלטפורמות לשיתופי פעולה בין מספר גופים. למידע נוסף

ומערך שירות הלקוחות: לא בטוחים איזה מסלול רלוונטי אליכם? יש לכם שאלות כלליות או טכניות לגבי מילוי טפסי הרשמה? כאן המקום לשאול.

סדרת המפגשים הדיגיטליים, חדשנות ושו”ת, מתקיימת מדי חודש – ומאפשרת לכם לפגוש אותנו באופן דיגיטלי, לשיח פתוח, להעלות שאלות לגבי תכניות ומסלולי התמיכה של הרשות, ולבקש הסברים והבהרות לגבי אופן הגשת הבקשות לתמיכה.

זוהי הזדמנות להעלות כל נושא רלוונטי ולקבל סיוע מותאם. המפגשים הדיגיטליים הינם קבוצתיים.

לחצו והרשמו למפגש ב 8/5

שימו לב: במהלך הימים שלפני האירוע (סביב 3.5.22) תקבלו למייל לינק לכניסה אליו

* שימו לב – מספר המקומות מוגבל.

 

סדר יום

10:00-10:20
הכר את המומחה: התכנסות והסבר כללי על פעילותה של רשות החדשנות
10:20-11:30
חלוקה לחדרים-דיגיטליים ואפשרות למעבר בינהם - בהובלת נציגי חטיבות רשות החדשנות

ניפגש ב-8.5.22 על מסך המחשב/ הטבלט/ הנייד. שימו לב! מספר המקומות מוגבל

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה