מערך בינלאומי
מערך בינלאומי

מסלול תכניות הרצה (פיילוטים) בילאטרלי

המסלול תומך בתכניות הרצה טכנולוגיות (פיילוטים) של חברות ישראליות בתחומים שונים אשר יתבצעו בחברות זרות או יתבססו על יכולות, נתונים או מידע הנמצאים ברשותן. המסלול מעניק תמריץ כספי במימון רשות החדשנות במקביל לגופים ממשלתיים זרים לחדשנות במדינות, פרובינציות וערים מובילות ומרכזיות ברחבי העולם. מלבד קבלת מענק כספי המאפשר לפזר את הסיכון הקיים במימון הפרויקט הטכנולוגי, המסלול מציע גם סיוע בחיפוש שותפים טכנולוגיים ועסקיים זרים.

על מוצרים המוגשים במסגרת מסלול זה להיות בשלים להרצה (לאחר בחינת היתכנות ופיתוח של מרבית המוצר) וללא תכולות מו"פ משמעותיות.
לפרויקטים בשלב ראשוני יותר או קדם פיילוט מומלץ להגיש למסלול מו"פ בילאטרלי.
ניתן להתייעץ לגבי השיקולים לבחירת המסלול המתאים עם יחידת התכנון של המערך הבינלאומי בדוא"ל: PLU@innovationisrael.org.il.

פתוח להגשה בכפוף להגשה למדינות השונות

מסלול תכניות הרצה (פיילוטים) עם תאגידים רב-לאומיים

המסלול תומך בתכניות הרצה טכנולוגיות (פיילוטים) של חברות ישראליות בתחומים שונים אשר יתבצעו בתאגידים רב-לאומיים או יתבססו על יכולות, נתונים או מידע הנמצאים ברשותם. המסלול מעניק הזדמנות לחברות ישראליות לעבוד עם תאגידים נבחרים, בנוסף לתמריץ כספי במימון רשות החדשנות על מנת לפזר את הסיכון הקיים במימון הפרויקט.
כאן ניתן למצוא כאן את רשימת התאגידים הרב-לאומיים המשתתפים בתכנית.

על מוצרים טכנולוגיים המוגשים במסגרת מסלול זה, להיות בשלים להרצה (לאחר בחינת היתכנות ופיתוח מרבית המוצר) וללא תכולות מו"פ משמעותיות.

לפרוייקטים בשלב ראשוני יותר או קדם פיילוט מומלץ להגיש למסלולי מענק לשת"פ במו"פ. ניתן להתייעץ לגבי השיקולים לבחירת המסלול המתאים עם יחידת התכנון של המערך הבינלאומי בדוא"ל: PLU@innovationisrael.org.il.

פתוח להגשה בכפוף להגשה למדינות השונות

מסלול תכניות הרצה (פיילוטים) עם גופים נבחרים

המסלול תומך בתכניות הרצה טכנולוגיות ("פיילוטים") של חברות ישראליות בתחומים שונים אשר יתבצעו בגופים זרים נבחרים או יתבססו על יכולות, נתונים או מידע הנמצאים ברשותם, באמצעות מענק כספי במימון רשות החדשנות על מנת לפזר את הסיכון הקיים במימון הפרויקט.

על מוצרים המוגשים במסגרת מסלול זה להיות בשלים להרצה (לאחר בחינת היתכנות ופיתוח מרבית המוצר) וללא תכולות מו"פ משמעותיות.

לפרויקטים בשלב ראשוני יותר או קדם פיילוט מומלץ להגיש למסלולי מענק לשיתוף פעולה במו"פ. ניתן להתייעץ לגבי השיקולים לבחירת המסלול המתאים עם יחידת התכנון של המערך הבינלאומי בדוא"ל: PLU@innovationisrael.org.il.

פתוח להגשה בכפוף להגשה למדינות השונות

מסלול מו"פ בילאטרלי

המסלול מספק תמיכה לחברות ישראליות אשר עובדות עם חברות זרות על פרויקטי פיתוח מוכווני מסחור של מוצרים טכנולוגיים חדשים או בשדרוג מהותי של טכנלוגיה קיימת. המסלול מעניק תמריץ כספי במימון רשות החדשנות במקביל לגופים ממשלתיים זרים של מדינות, פרובינציות וערים מובילות ברחבי העולם. מלבד קבלת מענק כספי המאפשר לפזר את הסיכון הקיים במימון הפרויקט, המסלול מציע גם סיוע בחיפוש שותפים טכנולוגיים זרים.

*פרויקטים בשלב מו"פ מתקדם, כגון תכניות הרצה ופיילוטים, מומלץ להגיש למסלולי מענק לתכניות הרצה (פיילוטים). ניתן להתייעץ לגבי השיקולים לבחירת המסלול המתאים עם יחידת התכנון של המערך הבינלאומי בדוא"ל: PLU@innovationisrael.org.il.

פתוח להגשה בכפוף להגשה למדינות השונות

מסלול קרנות דו-לאומיות

מטרת הקרנות הדו-לאומיות הינה להגדיל את כושר התחרות והיתרון היחסי של חברות ישראליות בשוק העולמי, על ידי עידוד שיתופי פעולה ביניהן לבין חברות זרות, קידום  ופיתוח של טכנולוגיות משלימות וחדשות, והקטנת החשיפה הפיננסית והטכנולוגית.​​

הקרנות הדו-לאומיות הן ישויות משפטיות נפרדות אשר מופעלות על ידי רשות החדשנות ומקבילותיה במדינות הזרות בעקבות הסכמים שנחתמו בין ממשלת ישראל לבין ממשלות המדינות השותפות בכל קרן. המדינות מעבירות לקרנות הדו-לאומיות סכום כסף שנועד למימון פרויקטי מו"פ משותפים בין חברות ישראליות לבין חברות זרות. 

כיום קיימות חמש קרנות דו-לאומיות: 

I4F - קרן ישראל - הודו לחדשנות טכנולוגית

BIRD – ישראל - ארצות הברית

CIIRDF – ישראל - קנדה

SIIRD – ישראל - סינגפור

KORIL – ישראל - קוריאה

פתוח להגשה בכפוף להגשות למדינות השונות

מסלול מו"פ עם תאגידים רב-לאומיים

המסלול מספק תמיכה לחברות ישראליות לשיתופי פעולה עם תאגידים רב-לאומיים נבחרים בפרויקטי פיתוח מוכווני מסחור של מוצרים טכנולוגיים חדשים או בשדרוג טכנלוגיה קיימת. המסלול מעניק הזדמנות לחברות ישראליות לעבוד עם תאגידים רב-לאומיים נבחרים, בנוסף לתמריץ כספי במימון רשות החדשנות על מנת לפזר את הסיכון הקיים במימון הפרויקט.

לרשימת התאגידים הרב-לאומיים המשתתפים בתכנית, לחצו כאן.

*פרויקטים בשלב מו"פ מתקדם, כגון תכניות הרצה ופיילוטים, מומלץ להגיש למסלולי מענק לתכניות הרצה (פיילוטים). ניתן להתייעץ לגבי השיקולים לבחירת המסלול המתאים עם יחידת התכנון של המערך הבינלאומי בדוא"ל: PLU@innovationisrael.org.il.

פתוח להגשה כל השנה

תוכנית Horizon 2020 ותוכניות נלוות במימון משותף (ERA NET)

תכניות האיחוד האירופי "Horizon 2020" פועלות ליצירת שיתוף פעולה במחקר, פיתוח וחדשנות בין גופים ישראלים ואירופים מהתעשייה, מהאקדמיה, ממכוני מחקר, מארגונים ציבוריים ופרטיים.
ISERD, מִנהלת ישראל-אירופה למחקר וחדשנות, אחראית על קידום הפעילות הישראלית במרחב המחקר האירופי ופועלת להנגיש את תכנית המסגרת האירופית לגופים ישראלים.
ניתן למצוא מידע נוסף על התוכנית, רשימות אירועים ומצגות הכוונה חודשיות, ופרטי קשר לכל תחום טכנולוגי באתר ISERD.

בנוסף לתוכנית Horizon 2020 ישנן תוכניות נלוות במימון משותף של Horizon 2020 ורשות החדשנות (ERA NET Co Fund) – ניתן לראות מידע נוסף בתחתית העמוד תחת "איך מגישים בקשה".

 

פתוח להגשה כל השנה

מסלול התאמת מוצרים לשווקים מתפתחים

לאור הפוטנציאל הכלכלי הגלום בשווקים מתפתחים, נותר מסלול זה המספק תמיכה לחברות ישראליות למימון פרויקטים להתאמת מוצריהן לשווקים מתפתחים בהיבטים של שינוי תהליכי ייצור, רגולציה, שפה, אקלים ועוד.​ מלבד קבלת מענק כספי המאפשר לפזר את הסיכון הקיים במימון הפרויקט, המסלול מציע גם סיוע בחיפוש שותפים טכנולוגיים ועסקיים זרים.

על מוצרים המוגשים במסגרת מסלול זה, להיות בשלים למסחור בשווקים חדשים:

  • המוצר יכול להיות בשלב פיילוט מתקדם או בשלב מאוחר יותר
  • המוצר כבר נמצא בתהליך מסחור בשווקים בינלאומיים או לקראת תהליך כזה.
  • למוצר אין תכולות מו"פ משמעותיות.

*פרויקטים בשלבים מוקדמים יותר מומלץ להגיש למסלולי מענק לשת"פ במו"פ או מסלולי מענק לתכניות הרצה (פיילוטים).
ניתן להתייעץ לגבי השיקולים לבחירת המסלול המתאים עם יחידת התכנון של המערך הבינלאומי בדוא"ל:
PLU@innovationisrael.org.il.

 
פתוח להגשה כל השנה

מסלול 37 - הגברת השתתפות תאגידים ישראליים בתוכנית המסגרת האירופאית - הורייזן 2020

המסלול מספק תמיכה תקציבית לחברות המעוניינות להגיש בקשה לתכנית המסגרת של האיחוד האירופי- Horizon 2020.

פתוח להגשה כל השנה
צריכים עזרה? דברו איתנו
שלחו לנו הודעת SMS
תמיכה טכנית לאזור האישי