חדשנות ושו"ת: כל מה שרציתם לשאול את מומחי רשות החדשנות

הצטרפו לשיח פתוח עם נציגי זירת הזנק וזירת צמיחה

Feb 08, 2021
11:00

תאריך ושעת האירוע

ב-
08/02/2021
שעה:
11:00 - 12:30
27/01/2021 - 08/02/2021

חטיבה

צמיחה וייצור מתקדם

קהל יעד

סטארטאפים
חברות הייטק
חברות בצמיחה
יזמים/ות
מוסדות מחקר

תחום

חברות טכנולוגיות בכל התחומים
ניפגש בזום. שימו לב! מספר המקומות מוגבל

על האירוע

רשות החדשנות מכנסת שיחה פתוחה על כל מה שמעניין אתכן.ם לשאול אותנו: לאיזה מסלול הפרויקט שלי מתאים? ספרו לי על מודל המימון? מהן האפשרות לעזרה רגולטורית בתחום שלי? ועוד ועוד.

במפגש הקרוב יחכו לכם נציגי זירת הזנק, זירת צמיחה ומערך הלקוחות שלנו. אז תעשו לכם קפה, הכינו שאלות, והצטרפו אלינו לשיחה בפורום מצומצם. 

זירת הזנק: המובילה את מסלול תנופה, עבור יזמים/ות בראשית דרכם המעוניינים לגבש ולקדם רעיון טכנולוגי חדשני באמצעות מענק לשלב המחקר והפיתוח הראשוני. מסלול החממות - עבור יזמים/ות בעלי רעיון טכנולוגי בשלב התחלתי של מחקר ופיתוח, המתקשים בגיוס הון פרטי וזקוקים לתמיכת החממה בהפחתת הסיכונים במיזם. ומסלול המעבדות - עבור  יזמים/ות הזקוקים לתשתיות ולמומחיות ייחודיים, של תאגידים מובילים בתחומם, לצורך הוכחת היתכנות של רעיון טכנולוגי. 

זירת צמיחה, ובה שני מסלולי עיקריים: קרן המו"פ – התומכת בחברות צעירות ובוגרות בפיתוח ומסחור מוצרים טכנולוגיים חדשניים. וקרן הפיילוטים (מסלול 2 - יש לסנן לפי "מסלולי מענק לפיילוטים"), מיועדת עבור פרוייקטים וטכנולוגיות בשלות, המוכנות להרצה. מתבצעת בשיתוף עם גורמי ממשל. ופרט למודל המימון האטרקטיבי, ייהנו החברות המשתתפות מליווי רגולטורי.

 

ומערך הלקוחות: לא בטוחים איזה מסלול רלוונטי אליכם? יש לכם שאלות כלליות או טכניות לגבי מילוי טפסי הרשמה? כאן המקום לשאול.

מפגש זה הוא פיילוט לקראת סדרת המפגשים: "חדשנות ושו"ת: כל מה שרציתם לשאול על.. .". במסגרת הסדרה יתקיימו מפגשים בלתי אמצעיים (כמעט... עדיין באמצעות זום) עם נציגי רשות החדשנות. במהלכם תוכלו לקיים שיח פתוח, להעלות שאלות לגבי תכניות ומסלולי התמיכה של הרשות, ולבקש הסברים והבהרות לגבי אופן הגשת הבקשות לתמיכה.

זוהי הזדמנות להעלות כל נושא רלוונטי ולקבל סיוע מותאם.

להרשמה למפגש - לחצו כאן

* שימו לב - מספר המקומות מוגבל

סדר יום 

11:00-11:15
הכר את המומחה: התכנסות והסבר כללי מפי נציגי הזירות
11:15-12:15
פיצול לחדרי שיח בשני סבבים
11:15-11:45סבב ראשון
11:45-12:15סבב שני
11:15-12:15כניסה חופשית לפי הצורך לשיח עם מערך הלקוחות
12:15
סיום וסיכום - נשמח לשמוע משוב שלכן.ם

הרשמה

ההרשמה לאירוע סגורה
ניפגש בזום. שימו לב! מספר המקומות מוגבל