קול קורא לשת”פ בפיילוטים ומו”פ ישראל – קולומביה

חטיבות

בין-לאומית

תמצית הקול קורא

רשות החדשנות ואינפולסה מזמינות חברות להגיש בקשה לתכניות הרצה (פיילוטים) ומו”פ עם החברות הבאות במדינת קולומביה : Bancolombia, People Contact, Grupo Argos, Black Vitriol S.A.S, Metro de Medellín, Renting Colombia, Grupo Unión, Protección, Nutresa, Summer TIC, Taxía Life, Andercol, Grupo ISA and Grupo de Energia de Bogotá.
חברות אלו יסייעו לחברות הישראליות בבדיקה ושיפור של מוצרים, שירותים או תהליכים. מטרת שיתוף הפעולה היא לקדם חדשנות טכנולוגית לטובת פתרונות שישרתו את הציבור הרחב, להכיר חברות ישראליות לשוק בקולומביה, ולקדם פיתוח ויישום של חדשנות גלובלית.
קול קורא זה מופעל תחת מסלול תמיכה בפיילוטים עם שותפים בינלאומיים.

תיאור הקול הקורא

קהל יעד

קול קורא זה פונה לחברות ישראליות בתחומים הבאים:

  • ערים חכמות ותחבורה חכמה
  • פלטפורמות דיגיטליות, בינה מלאכותית וניתוח מידע
  • קלינטק

עוד מידע מפורט על האתגרים והתחומים 

 

מימון

גובה הסיוע בתכנית זו הינו עד 50% מההוצאות על פי המפורט בהנחיות מסלול תמיכה בפיילוטים עם שותפים בינלאומיים. 

 

קריטריונים להערכת בקשה

תנאי הסף והקריטריונים להערכה מפורטים בדף מסלול תמיכה בפיילוטים עם שותפים בינלאומיים

 

אופן הגשת הבקשה

אופן הגשת הבקשה מפורט בדף מסלול תמיכה בפיילוטים עם שותפים בינלאומיים.

לפרטים נוספים, עינו במדריך לתכנית.

אם אתם מעוניינים בשת”פ עם חברה מקולומביה אך אינכם בטוחים עם איזו חברה תרצו לשתף פעולה, תוכלו לפנות אלינו גם בסיוע בחיפוש אחר שותף רלוונטי. אנא שלחו לאנשי הקשר הרשומים מטה מסמך קצר המפרט עליכם ועל הפרויקט המוצע, ואילו מהחברות המשתתפות בקול הקורא מעניינות אתכם.

* רשות החדשנות מקבלת אך ורק בקשות שלמות ותקינות, המוגשות בצרוף כלל הטפסים המופיעים על פי תנאי מסלול ההטבה והקול הקורא הבינ”ל. במידה ויהיו אי התאמות בין הטפסים, קובץ התקציב הוא הקובע. במקרי הגשה לקול קורא, בקשה שתתקבל אחרי 12:00 בצהרים או בצורה שאינה שלמה ותקינה תדחה ותוחזר לשולח.

לפרטים נוספים, עיינו במדריך לתכנית ופעלו בהתאם לנוהל יישום הסכמי שת”פ בינלאומיים.

 

לפרטים ויצירת קשר

מנהלי תכנית זו ברשות החדשנות: אלן הופמן, מנהל פיתוח עסקי ותוכניות אמריקה הלטינית – Alan.Hofman@innovationisrael.org.il , רוני מרקוביץ, החטיבה הבין-לאומית – Roni.Markovitz@innovationisrael.org.il

לשאלות כלליות ושאלות על אופן הגשת הבקשה באיזור האישי, ניתן ליצור קשר עם מערך הלקוחות בדוא”ל: contactus@innovationisrael.org.il או בטלפון 03-7157900 בימים א’-ה’ בשעות 9:00-17:00.