תאריך ושעה

ב- 11/03/2024
שעה: 11:30 - 10:00

הרשמה

11/03/2024 - 15/02/2024

חטיבה

צמיחה וייצור מתקדם

קהל יעד

מנהלי מו"פ, סטרטאפים, חברות טכנולוגיות ישראליות שקיבלו בעבר מימון שלא עולה על 7.5 מיליון ש"ח, מנהלי מוצר, קרנות תאגידיות, קרנות הון סיכון

תחום

צמיחה

הוסף ליומן שלי11-03-2024 10:0011-03-2024 11:30Asia/Jerusalemהשקת קרן ההזנק: כל מה שרציתם לדעת על מסלול סיד סטרטאפים, חברות טכ' ישראליות שקיבלו בעבר מימון של עד 7.5 מש"ח,קרנות הון סיכון?
הצטרפו להצגת המסלול

DD/MM/YYYY

על האירוע

רשות החדשנות השיקה לאחרונה חבילת “בוסט” להייטק הישראלי, הכוללת תכניות להאצה ולחיזוק ההייטק, וזאת על מנת לסייע ולהאיץ את מנועי הצמיחה של המשק, כמו גם לתת מענה לאתגרים העומדים בפני ההייטק.

חבילת ה”בוסט” שמה דגש על יצירת התנאים שיאפשרו הנבטה של יותר סטארטאפים חדשים, תוך גיוונו של ההייטק, שינוי מגמת הירידה בהשקעות פרטיות וצמצום התלות במשקיעים זרים; כל אלו נועדו מנת להבטיח את המשך צמיחת הענף המשמעותי למשק הישראלי וחיזוק התחרותיות שלו מול מרכזי חדשנות עולמיים.

בליבת התכניות הללו, עומדת השקת קרן הזנק חדשה שתשקיע, לצד משקיעים מהשוק הפרטי, מעל חצי מיליארד שקל בשנה בסבבי הפרה סיד, הסיד וה-A תוך התמקדות בסטארטאפים עם זמינות הון פרטי נמוכה, בעלי עומק טכנולוגי וחדשנות פורצת דרך.

בוובינ נרחיב אודות הקרן בשלבי מסלול הסיד, שמציע מענק של רשות החדשנות בגובה 50% מסך סבב הגיוס, עם תקרת מענק של 5 מיליון ש”ח.

מסלול הסיד מיועד:

  1. לחברות הזנק ישראליות המעוניינות לגייס סבב השקעה Seed לצורך גיבוש צוות החברה, להמשיך את פיתוח המוצר, לבנות אב טיפוס מתקדם, לבצע ניסויים ראשוניים ובדיקת התאמת המוצר לשוק (Product-Market Fit), וזאת לאחר שקיבלו בעבר מימון של לא יותר מ 7.5 מיליון ₪ מיום התאגדותן ועד 3 חודשים לפני חודש הגשת הבקשה.
  2. לקרנות שמשקיעות בשלבי סיד

אז אם אתם.ן עונים על הקריטריונים האלו, אנו מזמינים אתכם.ן – חברות וקרנות, להצטרף אלינו ב-11.3.24 ב-10:00, לוובינר בו נציג לכם את מסלול הסיד לפרטי פרטים, נרחיב על החלק התפעולי שבהגשת בקשה למענקים ונשיב לשאלותיכם.

עוד על קרן ההזנק: קרן ההזנק נועדה לסייע בהקמה ומימון סבבי גיוס הון סיכון לחברות דיפ-טק בכל שלבי ההנבטה משלב הרעיון ועד צמיחה, בסנכרון עם השוק הפרטי. הקרן תכוון את פעילותה לשלבי הפיתוח המוקדמים בתחומים עתירי מו”פ, בעלי סיכון גבוה הקיימת בהם זמינות הון פרטי נמוכה. במסגרת הקרן החדשה רשות החדשנות תשתתף בכל סבבי ההשקעה משלב הפרה-סיד, דרך סיד ועד סבב גיוס A, בהשקעה משותפת עם משקיעי הון סיכון או משקיעים פרטיים, זאת על מנת להוריד סיכון למשקיעים ולעודד את מימוש ההשקעה. המטרה היא לדאוג למימון משמעותי המתאים לשלב החברה, שיאפשר לחברות להגיע לאבן הדרך המימונית הבאה לגיוס הון (בניגוד לסבבים קטנים מדי שלא מקדמים מספיק את החברה).

חברה תוכל להגיש בקשת לקרן ההזנק הן עם הסכם השקעה חתום עם משקיע, והן ללא הסכם השקעה. חברות שיאושרו ללא הסכם השקעה, יקבלו מסגרת זמן של מספר חודשים לאחר אישור מימון הרשות לגייס את המימון המשלים הנדרש בשוק הפרטי.

המטרה היא לדאוג למימון משמעותי המתאים לשלב החברה, שיאפשר לחברות להגיע לאבן הדרך המימונית הבאה לגיוס הון (בניגוד לסבבים קטנים מדי שלא מקדמים מספיק את החברה).

סדר יום

10:00-10:10
דברי פתיחה והצגת קרן ההזנק החדשה, כרם נבו, סמנכ"לית חטיבת צמיחה, רשות החדשנות
10:10-10:30
הצגת קרן ההזנק ומסלול סיד (Seed), איתי בק, מנהל אגף השקעות צמיחה בחטיבת צמיחה, רשות החדשנות
10:30-10:40
נהלים ואופן הגשת הבקשה, אביגיל גזמן, ראש מחלקת קליטה, רשות החדשנות
10:40-11:00
על הבדיקות הפיננסיות הנדרשות להגשה, אושרית טמסוט, רו"ח מחלקת ביקורת, רשות החדשנות
11:00-11:30
מענה לשאלות, איתי בק

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה

אירועים וקולות קוראים נוספים שיכולים לעניין אותך