תאריך ושעה

ב- 19/03/2020
שעה: 15:45 - 14:45

הרשמה

18/03/2020 - 18/03/2020

קהל יעד

מנכ"לים של חברות ומפעלי יצור, סמנכ"לי טכנולוגיה במפעלי יצור, חברות בעלות פתרונות בתחום המפעל החכם וייצור מתקדם, יזמים/ות, חברות תעשיית ייצור

הוסף ליומן שלי19-03-2020 14:4519-03-2020 15:45Asia/Jerusalemוובינר מס' 2: הדרכה על אופן הגשת בקשה לקולות הקוראים עבור מוצרים תעשייתיים שייסיעו עם אתגרי נגיף הקורונה

DD/MM/YYYY

על האירוע

לצפייה בהקלטה של הוובינר לחצו כאן

אנחנו מזמינים מפעלים וחברות מתעשיית היצור להשתתף בוובינר לקראת הגשה לקול קורא למניעה, טיפול והתמודדות עם אתגרי נגיף הקורונה.

הקול הקורא הינו להגשה עד ה30 במרץ והינו רלוונטי לחברות ומפעלים במגוון רחב של תחומים: יצרני ציוד רפואי, ציוד טיפולי, ציוד מניעת הדבקה, רפואה מרחוק, מכשירי מדידה ובקרה, טקסטיל, ייצור כימיקלים, פולימרים ופלסטיק ועוד.

הוובינר יועבר על ידי רונית אשל, מנהלת אסטרטגיה ופיתוח עסקי בזירת ייצור מתקדם ואדוה יוחנן, רפרנטית זירת חברות בצמיחה באגף תפעול ברשות החדשנות.

בוובינר תוכלו לשמוע פרטים על נושאי מחקר ופיתוח בתחום הפעולה של קול קורא זה, להכיר את תנאי המסלול, לעבור הדרכה על אופן הגשת הבקשה, ולשאול שאלות.  

לקול הקורא המלא

למידע נוסף על אופן הגשת הבקשה ניתן לקרוא על כך במסלול תמיכה בתכניות מחקר ופיתוח למוצרים תעשייתים שנועדו למניעה, טיפול והתמודדות עם נגיף הקורונה.

*על מנת שנוכל לתת מענה לשאלות בצורה הטובה ביותר, תוגבל כמות המשתתפים בוובינר. במידת הצורך נקיים בימים הקרובים וובינר נוסף ונפרסם אותו בהתאם.

סדר יום

הסבר על הקול הקורא: למי מיועד, מה מחפשים, גובה המענקים וכו'
הדרכה על אופן הגשת הבקשה לקול הקורא באזור האישי של אתר רשות החדשנות
שאלות ותשובות

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה