תשתיות מו”פ

תשתיות נוספות שהוקמו עד היום במסגרת מסלול זה: תשתיות בריאות, עיבוד שפה טבעית בעברית.

תשתיות כלליות

הקמת מעבדה להאצת פיתוח טכנולוגיות חישוב העל ו/או בתחום ה-AI

נקסט סיליקון הינה חברה ישראלית המפתחת טכנולוגיות עיבוד מהפכניות המסוגלות להאיץ אפליקציות מחשוב-על (HPC) למהירויות חסרות תקדים, תוך יעילות מרבית בצריכת האנרגיה וללא כל צורך בשינויי קוד או התאמות כלשהן מצד המשתמש. מעבדת המחקר שתוקם על ידי נקסט סיליקון תהיה מעבדת מחקר ראשונה מסוגה, אשר תספק גישה ייחודית וראשונה לטכנולוגיות חדשניות ישראליות בתחומים של חישוב על, ML&AI, רשתות, ועוד, בשילוב מעבדי חישוב קלאסיים .(GPUs & CPUs) בעידן המודרני, כל חברה או ארגון, לרבות אוניברסיטאות וגופי מחקר, יכולים להתחבר בקלות מרחוק למערכות מחשוב על מתקדמות, לרבות לספקי שירותי ענן, ועומדת להם הבחירה להשתמש במחשבי-על שונים, קרי, לבחור כמה נודים (nodes) עם מעבדים (CPUs) ומעבדים גרפיים (GPUs) ולקבל שרתי .Nvidia ,Habanna ,Intel ,AMD עם זאת, בפועל, מדובר בשירותים שהם קומודיטי. אותם חברות וארגונים לא יכולים לקחת את האפליקציות המדעיות שלהם ולהתנסות בדור הבא של המחשוב. קיים צורך משמעותי בשוק בארכיטקטורות חדשות ומתקדמות, אשר, בין היתר, יאפשרו מתן שירותים פורצי דרך בתחומים הבאים: & Data Big,ML/AI Analytics, רשתות ויכולות עיבוד נתונים מתקדמות. יש לכך חשיבות רבה שכן אותם חברות וארגונים נדרשים לפתח, לבחון ולבדוק את התהליכים המדעיים שלהם בסביבות עוצמתיות, אשר לא בהכרח ניתן לממש בסביבת העבודה היומיומית הקיימת. גם חברות צעירות בתחום הטכנולוגיה והמחשוב צריכות לשלב טכנולוגיות חדשות מתקדמות במוצריהן, לרבות בשלבי הפיתוח, והן מחפשות דרכים לבדוק ולשדרג את הטכנולוגיות שלהן לפני שהן נמכרות בשוק. במסגרת מעבדת המחקר יוכלו חברות פרטיות, אוניברסיטאות ישראליות, גופי מחקר ועוד, להתנסות בטכנולוגיות ישראליות מתקדמות ופורצות דרך של נקסט סיליקון ושל חברות סטארט-אפ ישראליות נוספות (כגון: צ'יפים, כרטיסי פיתוח, סוויטצ׳ים וכרטיסי רשת) שאינן קיימות בשוק, תוך גישה מרחוק לשירותי ענן. כך, חברות וגופים אלה יוכלו להריץ מרחוק את האפליקציות שלהם - אפשרות שלא קיימת עבורם כיום. במעבדה ישולבו גם מוצרים של חברות בינלאומיות מובילות, כאשר כל לקוח יוכל לעשות partition ולבחור את המכונות המתאימות לו, וכעבור מספר שעות אותן מכונות יהיו זמינות לעבודה מיידית עם כלי לינוקס מתקדמים ורשתות מתקדמות.

פרטי איש הקשר: דנה צור נוימן, יועצת משפטית ראשית, נקסט סיליקון בע"מ. dana@nextsilicon.com

לינק לאתר: https://www.nextsilicon.com/

קרא עוד

חברת פתו-לוגיקה בע"מ, מתן שירות של פתולוגיה ניסויית בפיתוח תרופות ומכשור רפואי (Medical Device)

רכישת מכשיר מתקדם לביצוע חיתוך מדויק לשתלים ורקמות קשות בעזרת לייזר לצורך עבודה מיקרוסקופית, פיענוח ואפיון התגובה של הרקמה לשתל.

פרטי איש קשר: ד"ר עמנואל לוב, מנכל ומייסד החברה, טלפון: 054-9256954, אתר החברה: www.patho-logica.com

קרא עוד

המעבדה החייה בישראל

העמותה "המעבדה החייה בישראל " Israel Living Lab מקדמת איגוד משתמשים בתחבורה החכמה במסגרת תכנית האיגודים ברשות לחדשנות.

האיגוד מספק תשתית לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשניים במרחב הציבורי, מבוססי שיתוף פעולה, מידע וטכנולוגיה מתקדמת.

התשתית כוללת:

  • מערכת מידע דיגיטלית שיתופית לטובת קידום פרויקטים של מו"פ הוליסטיים עם גורמים ממשלתיים בתחומי: בטיחות, ניהול תנועה וסביבה.
  • קונסורציום מקצועי הכולל חברות הייטק וסטרטאפים, ארגונים ממשלתיים ומוסדות אקדמיה.
  • מערכת דיגיטלית המקדמת ממשק לאתגרי תחבורה חכמה במרחב הציבורי בתפיסה של חדשנות פתוחה.

דוגמאות לפרויקטים של מו"פ משותפים:

  • קידום מחוון תנועה מבוסס בינה מלאכותית לחברת נתיבי ישראל בכביש מהיר 2

אינטגרציה טכנולוגית מבוססת מידע בין שבע חברות הייטק.

  • קידום הצעה מבוססת מידע עבור הפחתת תאונות אופנועים עם חברת הפול וחברות הביטוח. שיתוף פעולה מבוסס מידע בין שלושה ארגונים וחברת הייטק.
  • קידום הצעה מבוססת טכנולוגיה ומידע עבור עיריית רמת גן בשיפור הבטיחות בכלי רכב זעירים (מיקרומוביליטי). אינטגרציה טכנולוגית מבוססת מידע בין שלוש חברות טכנולוגיות.

ועוד...

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל: דוקטור סמדר איצקוביץ  smadar@israellivinglab.org.il

כתובת האתר: https://www.israellivinglab.org.il/

קרא עוד

מעבדת המחשוב הנוירומורפי 

המעבדה הראשונה בארץ ומהבודדות בעולם שנותנת שירותים למחקר ופיתוח בתחום המחשוב הנוירומורפי, תחום שנחשב לדור הבא של תחום הבינה המלאכותית (3.0 AI).

העיבוד הנוירומורפי פועל בדומה למוח האנושי, ומאפשר להפעיל רשתות נוירונים באופן מקבילי עם צריכת הספק נמוכה עד 5 סדרי גודל מהקיים כיום, וכן עמידות גבוהה לרעשים ותקלות ולימוד בזמן אמת כמעט ללא אימון. 

לעיבוד הנוירומורפי יכולת להוריד את כמות הדאטה הנדרש לאימון בסדרי גודל ולבצע עיבוד אותות מתקדם ומהיר כבר במכשירי הקצה.

פרטי איש קשר : איתן עפרון eitan@neuromorphic-lab.com 0545-202162

אתר: https://neuromorphic-lab.com/

קרא עוד

טכנולוגיות לעיבוד סיליקון

הנגשת יכולות וטכנולוגיות בתחום עיבוד הסיליקון לחברות מו"פ

פרטי איש קשר - אורי אלקבץ - מנכ"ל. 052-8224696 . uri@silicone-value.com

לינק לאתר - www.silicone-value.com 

קרא עוד

פרפלאו מדיקל

פרפלאו מדיקל היא יצרנית ומפתחת ישראלית מובילה של מכשירים רפואיים, צנטרים ורכיבי מכשור רפואי, תוך שימוש בטכנולוגיות ייחודיות בחזית החדשנות המדעית.

פרפלאו מדיקל מתמחה בטכנוליות המתבססות על חוטים כולל שזירה וייצור סלילים.

פרפלאו מדיקל מתמחה בפיתוח ויצור של מכשירים רפואיים משלב הקונספט ועד יצור סידרתי בחדר נקי, כולל ולידציות למוצר.

שם שירותתאור
פיתוח וייצור צינורות מרוכבים (braided shaft)צינורות (קטטרים) המורכבים בתוספת של ברייד כחלק ממבנה הצינור, אשר מוסיף חוזק ועמידות מבנית  לקטטר, עמידה בלחצים פנימיים בצינור, ומאפשר העברה של פיתול (torque) לאורך הצינור
השחזת צינורות וחוטים (centerless grinding)השחזת צינורות וחוטים היא תהליך שמשמש כמעט בכל ייצור של מכשיר רפואי המצריך חוטים וצינורות. מטרת ההשחזה היא להקטין את הקוטר ולהתאים אותו לצרכים
ייצור של סלילים (coils)הסלילים הם חוטים המיוצרים לפי מפרט ו"מסולסלים" בכיוון מסויים. כל ברייד למעשה מורכב מסלילים משולבים אחד בשני, אך בתהליך ה  COILING ישנו סליל לכוון אחד בלבד
מעבדה לבדיקות V&V של קטטרים ומוצרים ווסקולריםהמטרה היא להגדיל את היכולת והציע לחברות שונות (לקוחות קיימים או חדשים) מכשור המאפשר את הבדיקות האלה ברמה גבוהה של דיוק ומקצועיות
פיתוח ייצור של כבלים ובמיוחד cable tubeצינור-כבל הוא צינור שמשמש לבניית קטטרים ומכשור אנדו-ווסקולרי מתקדם, אשר משלב גמישות עם יכולת העברת מומנט בצינור דק-דופן. היכולת הזו של העברת מומנט, בשילוב עם גמישות,
ידית גנרית למכשירים רפואייםלתכנן ולפתח יכולת יצור לסט של ידיות גנריות שבעזרת מתאמים פשוטים אפשר להתאים את הידית למוצר

איש קשר: גלעד-giladc@perflow.com

אתר החברה

קרא עוד

מדג"ם

הקמת תשתית ביו-בנקאות ומנוע לחיפוש הדגימות

בניית תשתית ייעודית לביו-בנקאות (Biobanking), אשר מספקת מנוע חיפוש יעיל, מקצועי ועצמאי עבור חוקרים מהתעשייה ופלטפורמה עתירת מידע נגיש לבעלי המידע והדגימות.

פרטי איש קשר: דר' אדלינה אובצ'רנקו: adelina@midgam.org

לינק לאתר: https://www.midgam.org.il

קרא עוד

האיגוד הישראלי לטכנולוגיות שפת אנוש

המיזם הלאומי לשיפור הבנת השפה העברית והערבית במערכות ממוחשבות

תיאור פעילות:
האיגוד קם לאור איכות נמוכה ובלתי מספקת של הבנת השפות עברית וערבית במערכות ממוחשבות, ומתוך רצון לאפשר מתן שירותים מבוססי הבנת השפה שאינם נופלים באיכותם משירותים הניתנים בשפות הפופולריות בעולם. מטרת האיגוד היא לייצר תשתית מו”פ וכלי קוד פתוח שישפרו את איכות הבנת השפה העברית והערבית במערכות ממוחשבות NLP וה-Speech.

לאתר
לרשימת החברות השותפות
פרטים ליצירת קשר – info@iahlt.org

קרא עוד

SCINAI IMMUNOTHERAPEUTICS

Scinai Immunotherapeutic, מפעילה שתי יחידות עסקיות: (1) יחידת מו"פ חדשנית ו-(2) תרופות ביולוגיות GMP CDMO.

ה-CDMO של Scinai, מציע שירותי פיתוח וייצור תרופות עבור תוכניות פרה-קליניות וקליניות בשלב מוקדם של תרופות ביולוגיות מבוססות חלבון.

החברה מפעילה מעבדות מתקדמות ביותר ומפעל פיילוט GMP (EMA ו-FDA) לייצור תרופות ביולוגיות.

Scinai Bio-Services מספקת מגוון רחב של שירותים, כולל פיתוח תהליכים במעלה הזרם ובהמשך, אופטימיזציה של תהליכים, ייצור cGMP ומילוי וגימור (F&F).

למידע נוסף: Boutique Biologics CDMO — Scinai 

 וידאו הסבר.

איש קשר: אלעד מרק, מייל: elad.mark@scinai.com

קרא עוד

YDLabs

חברת YDLabs נוסדה באפריל 2022 כמרכז לפרמנטציה וחדשנות המספקת תשתית לחברות פודטק ואגרוטק, והראשונה בישראל המתמקדת במזון. פרמנטציה (בעברית: התססה) היא אחת השיטות הנפוצות ביותר בתעשיית הפודטק, במיוחד לצורך ייצור חלבוני חלב אלטרנטיבים, תוספי תזונה, תחליפי מזון ועוד, ובתעשיית האגרוטק בנושאי בריאות האדמה, הדברה ביולוגית, ועוד. לחברה ניסיון רב בעבודה עם מיקרואורגניזמים שונים כולל חיידקים, שמרים, פטריות, אצות ועוד והיא פועלת כנותנת שירות בלבד, ללא מעורבות בקניין הרוחני של הלקוח.

YDLabs עובדת עם חברות המשתמשות בפרמנטציה לטובת מחקר, פיתוח וייצור, ומספקת תמיכה מקיפה מרמת המעבדה ועד לסקאלות ייצור (נכון ל- 2024, עד ל- 1,000 ליטר, והחל מ- 2025 עד ל- 15,000 ליטר). נוסף על תשתית הפרמנטציה, YDLabs מספקת שירותי Downstream הכוללים צנטריפוגות, מערכות ייבוש, פילטרציה, שבירת תאים ועוד, המתאימים לנפחים של עד 15,000 ליטרים.

לצוות הטכני של חברת YDlabs ניסיון מצטבר של למעלה מ-70 שנה, במיוחד בעולמות המזון, המאפשר להם להתמודד עם הפרויקטים הקשים ביותר בצורה הטובה ביותר. החברה הוקמה על ידי אריאל בלומוביץ וגייסה את אחד ממומחי הפרמנטציה הידועים בארץ, ד”ר מוטי רבהון המכהן גם כמנכ”ל האגודה הישראלית לפרמנטציה.

YDLabs בתהליכי קבלת האישורים הבאים: ISO 9001 + ISO 22000, אישור GMP מזון של משרד הבריאות, וייתכנו אישורים נוספים בהמשך.

  • חזון הארגון

להפוך שימוש בטכנולוגיה של פרמנטציה ותהליכי התססה לנגישים, חסכוניים וידידותיים למשתמש עבור כל רעיון בעל ערך, בין אם כחלק מסטארטאפ, חברה מבוססת או מחקר.

קרא עוד

ערד"ג-תשתית למו"פ בתחום חקלאות המים עבור מיזמים וחברות צעירות

תשתית מיכלי גידול, ניטור ובקרה לביצוע ניסויים ופיילוטים בתחום חקלאות המים תוך איסוף מידע מתקדם על תנאי הגידול ובעלי החיים. התשתית תאפשר למיזמים להתמקד בביצוע עבודת המו"פ כאשר ערדג תספק תשתית מתאימה ותסייע בקבלת כל ההיתרים הדרושים, ובכך תביא לקיצור משך הזמן לשוק ולהפחתת עלויות המו"פ למיזם. התשתית מכוונת למיזמים בתחום חקלאות המים דוגמת: גידול מינים חדשים, מערכות טיפול במים, טכנולוגיות תומכות לגידול דגים ואצות, טיפולי בריאות חדשניים ועוד.

איש הקשר: יונתן מוסניקוב, 052-8611953, yonatan@ardag.co.il אתר החברה: www.ardag.co.il

קרא עוד

אין תוצאות מתאימות לחיפוש שלך.