רשות החדשנות מזמינה חברות סטארט-אפ מתחומי הרפואה ומדעי החיים להשתתף בתערוכת MIXiii-BIOMED 2018

06/03/2018

רשות החדשנות מזמינה 45 חברות סטארט-אפ מתחומי הרפואה ומדעי החיים להשתתף במתחם סטרטאפים מרכזי וחשוב בתערוכת MIXiii-BIOMED 2018, שתתקיים ב-17-15 במאי, במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב.

תערוכת מיקסי-ביו-מד הישראלית מיצבה עצמה לאורך השנים כמקום המפגש העיקרי לאנשי תעשיית הבריאות, המדיקל והפארמה בישראל ובעולם. הכנס משמש פלטפורמה ייחודית לקשרים עסקיים בין חברות הזנק, משקיעים, חברות רב לאומיות, חוקרים ומשתתפים מכ-45 מדינות בעולם, ומוצגים בו הפיתוחים האחרונים שישפיעו על התחום, וכפועל יוצא גם על החיים של כולנו, בשנים הבאות. 

במסגרת התערוכה תציג רשות החדשנות את פעילותה ושירותיה בתחום הביו-מד, ותפעיל מתחם סטרטאפים בו יציגו מידי יום 15 חברות שונות את פיתוחיהן (45 חברות בסך הכל בשלושת ימי התערוכה). כלל החברות אשר יציגו בתערוכה יבחרו על ידי ועדה מקצועית אשר תורכב ממומחי רשות החדשנות. 

בנוסף, תערוך רשות החדשנות תחרות אשר תאפשר ל-10 חברות נבחרות (מבין אלו שיציגו במתחם הסטרטאפים) להציג פרזנטציה במסגרת מושב ייעודי בכנס, ולמקד את תשומת הלב של הנוכחים בעשייתה- בפרט בזו של החברה הזוכה. 

הכנס והתערוכה, שיתקיימו זו השנה ה-17, מהווים פלטפורמה מצוינת ליצירת הזדמנויות עסקיות, נטוורקינג עם אנשי מקצוע רלוונטיים וחשיפה לקהילה בינלאומית. 
עלות העמדה מסובסדת על ידי רשות החדשנות, והתשלום לכל חברה הינו 1500 ש”ח + מע”מ.

 

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר: http://kenes-exhibitions.com/biomed/startup-idea-area/