קול קורא להשתתפות בסבב השישי של תחרות היזמות והסטרטאפ סין-ישראל 2022

חטיבות

בין-לאומית, הזנק

תמצית הקול קורא

רשות החדשנות בשיתוף עם China Science & Technology Exchange Center מזמינה אתכם להשתתף בסבב השישי של תחרות האתגר הסיני. במסגרת התחרות, 30 חברות סיניות גדולות מציגות את האתגרים הטכנולוגיים וקוראות לחברות ישראליות להציע טכנולוגיות חדשניות פורצות דרך לפתרונות עם האתגרים עמהם הם מתמודדות ולקבל הזדמנות לשיתוף פעולה.. 
בסבב זה, האתגרים הינם בשלושה תחומים מרכזיים:

• HealthTech
• Smart X (Smart Cities, Smart Mobility, Smart Manufacturing)
• Green Technologies

החברות הישראליות שיזכו בתחרות זו יקיימו שיתופי פעולה טכנולוגיים עם חברות סיניות גדולות אשר יכללו בין היתר: מסחור, השקעה, רישוי, קו-פרודוקציה ועוד. לרשימת החברות המשתתפות, ולפירוט האתגרים לחצו כאן.

תיאור הקול הקורא

קהל יעד

חברות ישראליות בעלות יכולת לספק פתרונות לאתגרים המוצגים בתחומי המיקוד של התחרות, מתאימות לשוק הסיני ומעוניינות להשתלב בו.
 

שלבי התחרות

התחרות מורכבת ממספר שלבים:

  1. הגשת טופס EOI (Expression of interest)- בטופס יש למלא פרטים אודות החברה המגישה, פירוט לגבי האתגר שאותו תרצו לפתור, מידע אודות המוצר/פיתוח ועל התוכנית העסקית. יש להגיש את הטופס באמצעות דואר אלקטרוני עד למועד ההגשה המצוין (לא נוכל לקבל טופס שיוגש באיחור). בשלב זה ייבחרו המועמדים בעלי המענה המתאים ביותר ויוזמנו להשתתף בשלב המיון הבא.
  2. אירוע Pitch– החברות הישראליות שנבחרו יוזמנו להציג את המענה המוצע בפני פאנל החברות הסיניות. בשלב זה ייבחרו כ- 30 חברות ישראליות לשלב הבא.
  3. שלב התחרות הסופי- האירוע יתקיים בשנחאי (אונליין) בדצמבר 2022 (תאריך יימסר לחברות שייבחרו באירוע ה-pitch במסגרתו החברות הישראליות יציגו בהרחבה את פתרונותיהם בפני פאנל סיני. מספר מצומצם של חברות ישראליות ייבחרו לטובת המשך פעילות, בהתאם לאינטרס ההדדי עם החברות הסיניות.

 

קריטריונים למיון

  • חברות ישראליות הרשומות בארץ
  • חברות בעלי מוצרטכנולוגיה מוגדרים היטב
  • מוצר/טכנולוגיה חדשני/ת
  • בעלות על הקניין הרוחני
  • עניין והתאמה להשתלבות בשוק הסיני

 

אופן הגשת הבקשה:

המועד האחרון להגשת הטופס הינו 20/11/2022 בשעה 12:00 שעון ישראל. מומלץ להגיש את הטופס בהקדם האפשרי. יש לשלוח את ההגשות לכתובת הדואר האלקטרוני: Odelia.toledano@innovationisrael.org.il
אנא הקפידו לשלוח את הקובץ עם שם אינדקטיבי שכולל את שם החברה. לדוגמה: companyName_registration form_CESTECH challenge_2022

בקשה שתתקבל אחרי 12:00 בצהרים שעון ישראל או בצורה שאינה שלמה ותקינה תדחה.

 

לפרטים ויצירת קשר

פרטים בנוגע להגשה ולהשתתפות יש ליצור קשר עם מנהלת התוכנית בכתובת הבאה: בדוא”לodelia.toledano@innovationisrael.org.il ;APAC@innovationisrael.org.il  .