האם אני יכול להגיע לייעוץ פרטני?

באתר הרשות תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי בעניין ערוצי התמיכה של הרשות. תחת כל עמוד מסלול ניתן לעיין בהוראות מסלול ההטבה הרלוונטי, נהליו ואופן ההגשה. על מנת ליצור שיוון הזדמנויות לכולם, הרשות לא מייעצת פרטני ללקוחותיה, ניתן לפגוש אותנו בכנסים ובאירועים שונים המפורסמים מעת לעת באתר. כמו כן, מערך הלקוחות לשירותכם לכל פניה.

איך אדע איזה מסלול הטבה מתאים לי?

כל זירה מפעילה מספר מסלולי הטבה, הפונים ללקוחות שונים מתחומים שונים ומעניקים תמיכה במו”פ טכנולוגי. לכל מסלול מוגדרים תנאי סף ונהלים ייעודיים, בשיעורי מענק שונים. יש לעיין בעמוד המסלול טרם הגשת הבקשה, בכדי לוודא כי הוא המסלול המתאים ביותר ואתם עומדים בכל תנאי הסף. ניתן להיעזר ביישומון “מה מתאים לי” באתר הרשות.

מה הן חטיבות הפעילות של רשות החדשנות?

     הרשות מאורגנת במבנה של חטיבות חדשנות. חטיבות אלו מוכוונות משימה ולקוח, והן כוללות      “ארגזי כלים” ייחודיים, המציעים מענה מותאם, כולל ומקיף לצרכים המשתנים של לקוחותיהן:      חטיבות הפעולה של רשות החדשנות הן: חטיבת תשתיות טכנולוגיות  – תומכת בתשתיות מחקר, בטכנולוגיות פורצות דרך ובגשרים בין האקדמיה לתעשייה. חטיבת הזנק – מסייעת ליזמים בראשית צעדיהם […]

מה היא רשות החדשנות?

רשות החדשנות הינה רשות סטטוטורית עצמאית המופקדת על קידום חדשנות כמנוף לצמיחה כלכלית מכילה ובת-קיימא בישראל. פעילותה המרכזית של הרשות הינה מתן מענקי תמיכה במחקר ופיתוח (מו”פ) טכנולוגי ומעודדת חדשנות טכנולוגית.