חברות HEALTH-TECH? הגישו מועמדות למתחם הסטרטאפים בהובלת רשות החדשנות בכנס MIXiii Health-Tech.IL

ניתן להגיש בין ה-1.8.22 ל-20.9.22

Nov 09, 2022
08:00

תאריך ושעת האירוע

ב-
09/11/2022
-
10/11/2022
שעה:
08:00 - 17:00
01/08/2022 - 20/09/2022

אגף

כללי

תחום

Health-Tech - דוגמת ביו קונברג'נס, בינה מלאכותית, טכנולוגיות חדשניות בתחום העריכה הגנטית (דוגמת קריספר), הנדסה, ננו טכנולוגיה, מדעי החיים ועוד
בנייני האומה, ירושלים

על האירוע

סטארטאפים בתחומי Health-Tech? רשות החדשנות מציעה לכם חשיפה במקום הנכון!

רשות החדשנות מזמינה כ-30 סטארטאפים מתחומי Health-Tech, להשתתף במתחם סטרטאפים בהובלתה, שיפעל בכנס MIXiii Health-Tech.IL הכנס הבינלאומי בתחום מדעי החיים והלט.טק, של האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות,  ארגון הגג המוביל בישראל של תעשיות ההיי-טק ומדעי החיים (IATI) בשיתוף רשות החדשנות.

הכנס יתקיים בבנייני האומה בירושלים ב- 9-10 בנובמבר 2022.

ההרשמה למתחם הסטארטפים פתוחה כעת ותימשך עד ל-20.9.22!

בבחירת החברות למתחם, תתן רשות החדשנות עדיפות לחברות המשלבות בפעילותן בין תחומי ההנדסה והביולוגיה, אשר משקפות את תחום ה-BIO CONVERGENCE שעומד במוקד פעילותה של הרשות;  אשר מפתחות טכנולוגיות חדשות בתחום מדעי החיים ובמיוחד כאלו המשלבות חדשנות במדעי החיים יחד עם טכנולוגיה חדשנית נוספת מתחום ההנדסה, ננו טכנולוגיה, אלגוריתמיקה, בינה מלאכותית או אחר, בדגש על שיתוף פעולה הדוק בין הדיסציפלינות השונות.

מידע על BIO CONVERGENCE  

כנס MIXiii, צפוי לעסוק בשורת נושאים מובילים, בהם: תעשיית הביו קונברג'נס – אתגרי מערכת הבריאות ותעשיית הפארמה; כיצד תאגידים גדולים מובילים חדשנות; בית החולים של העתיד – איכות ויעילות; הסרטן – האם נוכל לו?; התפתחויות במדעי המוח; תרופות העתיד ועוד.

הכנס יחבר את כל מערך מקבלי ההחלטות בעולמות מדעי החיים למפגש של העצמה, חיבור מקצועי וחיבור עסקי לקידום התעשיות הישראליות וחיבור בינלאומי; יחשוף את ההתפתחויות האחרונות בתחום טכנולוגיות הבריאות ומדעי החיים עם דגש על הסינרגיה בין ביו-טכנולוגיה, הנדסה, טכנולוגיות מתקדמות ומערכות ממוחשבות כמו גם תכנון בתי החולים של העתיד ואשפוז ביתי. יעסוק בקידום התעשייה והמסחר הישראלי, כמו גם בקידום העוסקים בתעשיית ההיי-טק והסטארטאפים.

הכנס פונה לבכירים ומקבלי החלטות בתעשיית מדעי החיים, מדענים, רופאים, אנשי פיתוח, מהנדסים ומשקיעים, אנשי אקדמיה, חברות מסחור, ונציגי חברות תרופות ומכשור רפואי מכל העולם.

במסגרת מתחם הסטרטאפים בהובלת רשות החדשנות, יוכלו כ-15 סטרטאפים שונים מדי יום, ובסך הכל כ-30 סטרטאפים, לחשוף עצמם וליצור קשרים עסקיים ונטוורקינג. זוהי פלטפורמה חד פעמית שתאפשר לכם, הסטרטאפים, למקסם הזדמנויות עסקיות, ולחשוף את הטכנולוגיה שלכם.

ההשתתפות מסובסדת ע"י רשות החדשנות וכרוכה בתשלום סמלי לחברה המפיקה את הכנס.

להגשת מועמדות למתחם הסטרטאפים

מפתחים מוצר בעולם הביו-קונברג'נס ? מעוניינים להציג את החברה שלכם על במת הכנס? הנה ההזדמנות שלכם!

רשות החדשנות תציע ל-5 סטרטאפים מתוך אלו שיגישו מועמדות להשתתף במתחם הסטרטאפים, להציג את עצמם על במת הכנס, במסגרת מושב רשות החדשנות שיתקיים ב 10.11.22 החל מ 14:00. הצגת החברה תהיה בת 5 דקות (פיץ'). חמש החברות שיציגו על הבמה, יהיו מעולמות הביו-קונברג'נס, וייבחרו ע"י צוות מומחים משולב של "מיקסי" ורשות החדשנות.

אחת מחמש החברות המציגות תקבל את אות "חברת הביו-קונברג'נס המצטיינת לשנת 2022", על במת הכנס עם סיום המושב.

הרשמה

ההרשמה לאירוע סגורה
בנייני האומה, ירושלים