כנס תחבורה חכמה ישראל-קוריאה

יוזמה לשיתופי פעולה בפרויקטים פורצי דרך בתחומי התחבורה: תחבורה חכמה, תעופה, רכבות ותחבורה ימית

קרן קוריאה-ישראל תומכת בשיתופי פעולה בתחומים אלו בשיעור של עד 5 מיליון דולר לפרויקט

Mar 21, 2023
08:30

תאריך ושעת האירוע

ב-
21/03/2023
-
21/03/2023
שעה:
08:30 - 17:00
07/02/2023 - 21/03/2023

חטיבה

בין-לאומית

קהל יעד

חברות, מוסדות מחקר, מאגדים, אנשים מהאקדמיה, בכירים בתעשייה, אנשי מקצוע

תחום

תחבורה אוטונומית, רכבים חשמליים, תעופה, רכבות ותעבורה ימית
רחוב אחוזת בית 2, הבורסה לניירות ערך, תל אביב

על האירוע

קרן קוריאה-ישראל למחקר ופיתוח (KORIL-RDF) מקיימת כנס להשקת המסלול האסטרטגי של שנת 2023 (תוכנית lighthouse) בתחום התחבורה החכמה, ואתם, המעוניינים לשתף פעולה עם חברות וחוקרים קוריאנים מובילים - מוזמנים להגיע! הכנס יכלול הרצאות, שולחנות עגולים ומפגשי B2B. התמיכה במסלול זה יכולה להגיע לסך של כ-5 מיליון דולר. 

אנחנו מחפשים אתכם ואתכן, בעלי פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך בתחומי התחבורה החכמה, רכבות, תעופה, רכבים חשמליים, תחבורה ימית וחכמה והנדסה ימית, להצטרף אלינו לאירוע ב-21.3.23, במתחם הכנסים של הבורסה לני"ע בתל אביב, בהשתתפות מומחים ותאגידים קוריאניים וישראלים בתחומים המוצגים. במסגרת האירוע, לצד הקו"ק, תחשפו לאתגרים הקיימים והעתידיים בקוריאה ובישראל, ותוזמנו לשתף ביכולות המחקריות או הטכנולוגיות שלכם לפתרונם; כמו כן, תוזמנו להתחבר לשותפים פוטנציאלים מישראל וקוריאה, במסגרת שולחנות עגולים משותפים ולקיים פגישות מקצועיות עם גורמי תעשייה/אקדמיה משתי המדינות. באירוע, נאפיין את הצרכים והבעיות הקיימות, נדון בפתרונות שניתן להציע ונשוחח על הקפיצה שניתן לבצע בתחום.

באירוע, המתקיים בשותפות של קרן קוריאה ישראל, רשות החדשנות, MOTIE (משרד המסחר, התעשייה והאנרגיה של דרום קוריאה), נציג את מסלולי קרן קוריאה-ישראל ונשיק את הקול הקורא האסטרטגי החדש המחפש פרויקטים פורצי דרך בשותפות חברה ומוסד מחקר מכל צד (מינימום 4 משתתפים). 

אנו מזמינים אתכם להירשם לאירוע, וכן - להירשם לשולחנות המקצועיים שיהיו בו. להרשמה לחצו כאן.  כמה דברים שחשוב לדעת:

  • ההשתתפות כרוכה במילוי טופס הרשמה 
  • השולחנות המקצועיים הינם קבוצתיים (כ-10-15 אנשים בקבוצה)
  • ניתן לבחור להשתתף בשולחן אחד או שניים לכל היותר
  • במקרה של קביעת שני מפגשים, נא לקחת בחשבון שייתכן שלא יתקיימו ברצף
  • מספר המקומות מוגבל ולכן יתכן שתקבלו תשובה שלילית
  •  מאחר ומדובר בכנס מקצועי, צוות הקרן יוודא כי כלל הנרשמים מגיעים מתחום התחבורה החכמה
  • האירוע יכלול גם פגישות 1:1 עם החברות הקוריאניות. לינק הרשמה לפגישות יישלח בסמוך למועד האירוע

 

.

איזה נושא מעניין אתכם? בטופס ההרשמה תוזמנו לבחור בשולחן המקצועי אליו תרצו להצטרף - בו ישבו מומחים בתחום ותצטרפו לשיח מרתק ולהצגת הצרכים וההזדמנויות:

מענין אתכם לדבר ולשמוע על תחבורה אוטונומית? שולחן תחבורה אוטונומית יעסוק בנושאים הקשורים לתחום: החל ממערכות שו"ב, סנסורים לרכבים, פסי ייצור, AI, למידת התנהגות, אבטחה וסייבר וכל תחום הקשור לתחבורה אוטונומית. ניפגש גורמי תעשייה ואקדמיה לשיח על המצב הקיים היום בישראל, בקוריאה ובעולם ונדון על המגמות והצפי לעתיד. ננסה לאפיין מהי תחבורה אוטונומית מיטבית, מהם הפערים הקיימים, מה יכול להביא אותנו למובילות טכנולוגית ואיפה נהיה בעוד 5- 10 שנים.

מענין אתכם לדבר ולשמוע על רכבים חשמליים? שולחן רכבים חשמליים ידון בכל הנושאים הרלוונטיים: החל מסוללות, טכנולוגיות ליצירה ואגירת אנרגיה, ממערכות שו"ב, סנסורים לרכבים, פסי ייצור, AI, למידת התנהגות וכל תחום הקשור לרכבים חשמליים. ניפגש גורמי תעשייה ואקדמיה לשיח על המצב הקיים היום בישראל, בקוריאה ובעולם ונדון על המגמות והצפי לעתיד. ננסה לאפיין מהי תחבורה חשמלית מיטבית, מהם הפערים הקיימים, מה יכול להביא אותנו למובילות טכנולוגית ואיפה נהיה בעוד 5- 10 שנים.

מענין אתכם לדבר ולשמוע על פתרונות טכנולוגיים בעולם הרכבות? שולחן רכבות יהיה המקום בו נדבר על מערכות שו"ב, פסי יצור, רכבות קלות, רכבות משא, רכבות חשמליות, טכנולוגיות מגנטים ועוד... ניפגש גורמי תעשייה ואקדמיה לשיח על המצב הקיים היום בישראל, בקוריאה ובעולם ונדון על המגמות והצפי לעתיד. ננסה להבין מהו הצורך הקיים לאור הסטגנציה הקיימת ונשוחח על הקפיצה הנדרשת שתהפוך אותנו למובילים טכנולוגיים.

מענין אתכם לדבר ולשמוע על תעופה וחלל? שולחן תעופה  ידון במערכות שו"ב, רחפנים, תעופה חכמה, תעופה אוטונומית, בטיחות, אבטחה וסייבר ועוד. ניפגש גורמי תעשייה ואקדמיה לשיח על המצב הקיים היום בישראל, בקוריאה ובעולם ונדון על המגמות והצפי לעתיד. ננסה לאפיין את הצרכים ואת הבעיות הקיימות, נדון בפתרונות שניתן להציע ונשוחח על הקפיצה שתהפוך אותנו למובילים טכנולוגיים.

מענין אתכם לדבר ולשמוע על פתרונות טכנולוגיים לעולם הים? שולחן הים יאסוף את כל מי שעוסק בתחבורה ימית חכמה והנדסה ימית. החל ממערכות שו"ב, ספינות אוטונומיות, תקשורת, אבטחה וסייבר, נמלים חכמים, שרשת לוגיסטית לסחורות, קונסטרוקציות ימיות חכמות ועוד. השולחן הינו עבור חברות טכנולוגיות וגורמי אקדמיה אשר עוסקים בתחבורה ימית חכמה והנדסה ימית. החל ממערכות שו"ב, ספינות אוטונומיות, תקשורת, אבטחה וסייבר, נמלים חכמים, שרשת לוגיסטית לסחורות, קונסטרוקציות ימיות חכמות ועוד.

רוצים לשמוע עוד על המסלולים של קרן קוריאה? הצטרפו למנהלת הקרן בישראל ולצוות הקרן הקוריאני לשיח פתוח בשולחן KORIL-RDF.

לחצו והרשמו לאירוע ולשולחנות המקצועיים 

ניפגש ב 21/3/23!

סדר יום 

08:15-09:00
רישום והתכנסות
09:00-09:20
דברי פתיחה עם: ד"ר עמי אפלבאום, יו"ר רשות החדשנות, מין וו לי ממשרד המסחר, התעשייה והאנרגיה של דרום קוריאה, ביונג ווק קים, חבר האסיפה הלאומית, וועדת תשתיות קרקע ותחבורה וקים ג'ין האן, שגריר דרום קוריאה בישראל
9:20-09:35
הרצאות בנושאים הבאים:
09:20-09:35על תעופהמפי עפר לפיד,מוביל טכנולוגי, מיזם הרחפנים הלאומי רשות החדשנות
09:35-09:50על תעבורה ימיתמפי Kim Tea Hun,Samsung heavy industries
09:50-10:05על תעבורה ימיתמפי ד"ר רואי גפטר,ראש סניף אילת וחוקר, CAMERI דוקטורט בהנדסה ימית
10:05-10:20על רכבים חשמלייםמפי אייל שקל,מייסד ומנכ"ל Civan Laser
10:20-10:35על רכבים אוטונומייםמפי יריב המר,מנהל Hyundai Cradle in Tel-Aviv
10:35-10:50על קרן קוריאה-ישראלמפי ד"ר סאונג ריונג קנג,מנכ"ל קוריאה-ישראל
10:50-11:05
טקס חתימת MOU עם Korea Electronics Technology Institute (KETI)- Technion ,Korea Automotive Technology Institute (KATECH) – Israel Innovation Institute (EcoMotion)
11:05-11:35
הפסקת קפה
11:35-13:15
שולחנות עגולים
11:35- 12:25בהנחיית גיורא גולןבנושא רכבים אוטונומיים
בהנחיית נפתלי גראונדפלדבנושא רכבים חשמליים
12:30- 13:15בהנחיית עפר לפידבנושא תעופה
בהנחיית בטו כץבנושא רכבות
בהנחיית דורון אוזרוביץבנושא פתרונות ימיים
13:15-14:00
הפסקת צהריים
14:00-18:00
פגישות B2B

הרשמה

ההרשמה לאירוע סגורה
רחוב אחוזת בית 2, הבורסה לניירות ערך, תל אביב