וובינר לקבלת מידע על המסלול החדש: "חדשנות בארגוני בריאות"

Dec 21, 2021
11:00

תאריך ושעת האירוע

ב-
21/12/2021
שעה:
11:00 - 12:00

חטיבה

תשתיות חדשנות

קהל יעד

ארגוני בריאות, חברות וחוקרים בתחום הבריאות
חברות בתחום הבריאות

תחום

בריאות
בריאות דיגיטלית
ניפגש בזום!

על האירוע

רשות החדשנות, משרד הבריאות וישראל דיגיטלית יצאו בקול קורא להקמה ו/או הרחבה של תשתיות בארגוני בריאות לקידום המחקר והפיתוח עם התעשייה, המבוססים על שימוש במידע בריאות.

הצטרפו לוובינר לקבלת מידע על מסלול התמיכה החדש, אשר נועד להרחיב משמעותית את היקף שיתופי הפעולה המבוססים על מידע מעולמות הבריאות למטרות מחקר ופיתוח, ולקידום שירותי בריאות חדשניים במערכת הבריאות הישראלית.

במסגרת המסלול החדש, זירת תשתית טכנולוגית ברשות החדשנות, משרד הבריאות ומטה ישראל דיגיטלית במערך הדיגיטל הלאומי, יעניקו כ-55 מיליון ₪ לארגוני בריאות לטובת הקמת תשתיות לשיתוף פעולה במחקר ופיתוח עם חברות בתחום הבריאות. הגופים שיגישו במסגרת הקול הקורא  יוכלו לזכות לתמיכה בשיעור של עד 66% עבור תוכניות להקמה ו/או להרחבה של תשתיות בארגוני בריאות לקידום המחקר והפיתוח המבוססים על שימוש במידע בתחום הבריאות.

 

 

 

 

ארגוני בריאות וחברות המעוניינים לשמוע פרטים נוספים על הקול קורא, או חברות וחוקרים המעוניינים להכיר את הקול קורא על מנת לחבור לארגוני הבריאות, בכדי לדייק ולשקף להם את השירותים הנדרשים לכם מוזמנים להירשם לוובינר שירחיב עוד על כך. תרצו לבחון שיתופי פעולה? מוזמנים להשאיר את פרטי הקשר בקובץ .

מעוניינים לשמוע יותר? הצטרפו לוובינר ב-21/12/21.

הקליקו כאן לקול הקורא.

סדר יום 

11:00-11:10
דברי פתיחה - אסתי שלי, מנהלת אגף בריאות דיגיטלית, משרד הבריאות
11:10-11:30
תיאור הקו"ק והמסלול - יעל רוזנברג, זירת תשתיות טכנולוגיות, רשות החדשנות; יואל בן אור, מנהל תחום מדיניות, בריאות דיגיטלית, משרד הבריאות; נציג ממטה המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית
11:30-12:00
שאלות ותשובות

הרשמה

ההרשמה לאירוע סגורה
ניפגש בזום!