חדשנות ושו"ת 7/11: כל מה שרציתם לשאול את מומחי רשות החדשנות

הצטרפו לשיח פתוח עם נציגי הזירות של רשות החדשנות

Nov 07, 2021
10:00

תאריך ושעת האירוע

ב-
07/11/2021
שעה:
10:00 - 11:30
07/10/2021 - 07/11/2021

זירה

זירת הזנק
חברות בצמיחה
חברתי ציבורי
ייצור מתקדם
מערך בינלאומי
תכנית המו"פ האירופי (איסרד)

קהל יעד

סטארטאפים
חברות הייטק
חברות בצמיחה
עמותות
יזמים/ות
מוסדות מחקר

תחום

חברות טכנולוגיות בכל התחומים
ניפגש ב-7/11 על מסך המחשב/ הטבלט/ הנייד. שימו לב! מספר המקומות מוגבל

על האירוע

רשות החדשנות מכנסת שיחה פתוחה על כל מה שמעניין אתכן.ם לשאול אותנו: לאיזה מסלול הפרויקט שלי מתאים? ספרו לי על מודל המימון? מהן האפשרות לעזרה רגולטורית בתחום שלי? ועוד ועוד.

במפגש הקרוב יחכו לכם נציגי זירות רשות החדשנות: זירת הזנק, זירת צמיחה, הזירה הבינלאומית, זירת ייצור מתקדם, וכן מובילי תכניות ה"הון האנושי" ברשות. למתלבטים יעמוד מערך שירות הלקוחות שלנו למידע כללי.

אז תעשו לכם קפה, הכינו שאלות, והצטרפו אלינו לשיחה בפורום מצומצם. 

זירת הזנק: המובילה את מסלול תנופה, עבור יזמים/ות בראשית דרכם המעוניינים לגבש ולקדם רעיון טכנולוגי חדשני באמצעות מענק לשלב המחקר והפיתוח הראשוני. מסלול החממות - עבור יזמים/ות בעלי רעיון טכנולוגי בשלב התחלתי של מחקר ופיתוח, המתקשים בגיוס הון פרטי וזקוקים לתמיכת החממה בהפחתת הסיכונים במיזם. ומסלול המעבדות - עבור  יזמים/ות הזקוקים לתשתיות ולמומחיות ייחודיים, של תאגידים מובילים בתחומם, לצורך הוכחת היתכנות של רעיון טכנולוגי. 

זירת צמיחה: ובה שני מסלולי עיקריים: קרן המו"פ – התומכת בסטרטאפים וחברות בשלבי צמיחה, חברות בוגרות ומרכזי מו"פ. וקרן הפיילוטים (מסלול 2 - יש לסנן לפי "מסלולי מענק לפיילוטים"), מיועדת עבור פרוייקטים וטכנולוגיות בשלות, המוכנות להרצה. מתבצעת בשיתוף עם גורמי ממשל. ופרט למודל המימון האטרקטיבי, ייהנו החברות המשתתפות מליווי רגולטורי.

המערך הבינלאומי: המציע שיתופי פעולה עם חברות, תאגידים, גופים ציבוריים ומוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם, על ידי מענקי מצ'ינג וכלי סיוע בחדירת פיתוחים טכנולוגיים לשווקים בינלאומיים בכל העולם, תכניות מענקים של האיחוד האירופי למחקר ופיתוח. במפגש הדיגיטלי ניתן דגש על מענקים ושיתופי פעולה עם מגוון מדינות לצד התכנית האירופית - באמצעות ISERD.

 

הון אנושי: עעל מגוון כלי סיוע, ובזה מענקים להכשרות והשמות של עובדים בהייטק.

זירת ייצור מתקדם: האמונה על חיזוק התעשייה היצרנית וכושר התחרות שלה באמצעות יישום תהליכי מו"פ וחדשנות. זאת, על ידי מגוון כלי סיוע - מענקי תמיכה, הרצת פיתוחים ומימון ייעוץ מומחים טכנולוגיים.

ומערך שירות הלקוחות: לא בטוחים איזה מסלול רלוונטי אליכם? יש לכם שאלות כלליות או טכניות לגבי מילוי טפסי הרשמה? כאן המקום לשאול.

סדרת המפגשים הדיגיטליים, חדשנות ושו"ת, מתקיימת מדי חודש - ומאפשרת לכם לפגוש אותנו באופן דיגיטלי, לשיח פתוח, להעלות שאלות לגבי תכניות ומסלולי התמיכה של הרשות, ולבקש הסברים והבהרות לגבי אופן הגשת הבקשות לתמיכה.

זוהי הזדמנות להעלות כל נושא רלוונטי ולקבל סיוע מותאם. המפגשים הדיגיטליים הינם קבוצתיים.

להרשמה למפגש של "חדשנות ושות'" ב-7/11 להרשמה לחצו כאן

* שימו לב - מספר המקומות מוגבל.

 

סדר יום 

10:00-10:20
הכר את המומחה: התכנסות והסבר כללי על פעילותה של רשות החדשנות
10:20-11:30
חלוקה לחדרים-דיגיטליים ואפשרות למעבר בינהם - בהובלת נציגי זירות רשות החדשנות

הרשמה

*לנוחיותך, על מנת לקבל עדכונים בכל מסלולי המענקים שלנו, מעתה פרטיך יצורפו לרשימות התפוצה הקבועות שלנו
ניפגש ב-7/11 על מסך המחשב/ הטבלט/ הנייד. שימו לב! מספר המקומות מוגבל