תאריך ושעה

ב- 11/04/2024
שעה: 14:00 - 09:00

הרשמה

11/04/2024 - 10/03/2024

חטיבה

בין-לאומית, הזנק, חטיבה בין לאומית, מסלולי הון אנושי, צמיחה וייצור מתקדם, תכנית המו"פ האירופי (איסרד), תשתיות חדשנות
כללי

קהל יעד

יזמים/ות, מובילי חברות ומי שמחפשים.ות לצמוח בתוך האקוסיסטם הטכנולוגי

הוסף ליומן שלי04/11/2024 09:0004/11/2024 14:00Asia/Jerusalemבואו לפגוש אותנו ב-Tel Aviv Sparks Innovation 2024!הועידה הכי מגניבה בתל אביב חוזרת ואירוע "הספידייטינג" של רשות החדשנות חוזר יחד איתו ב-11.4.24!

סינמטק, תל אביב

על הארוע

הכנס הכי מגניב בת”א, Tel Aviv Sparks Innovation Summit 2024 חוזר! (לשעבר DLD), ואירוע “הספידייטינג” של רשות החדשנות שבו אנחנו מזמינים אתכם לפגוש אותנו פנים אל פנים – חוזר יחד איתו. הירשמו והגיעו!

אנחנו מזמינים יזמים/ות, מובילי חברות ומי שמחפשים לצמוח בתוך האקוסיסטם הטכנולוגי – להיפגש עם נציגי רשות החדשנות ב-11.4.24, יום חמישי, בסינמטק תל אביב, לשאול שאלות ולהכיר מקרוב את מגוון התוכניות שלנו הרלוונטיות בדיוק לכם/ן!

אז אם את או אתה שואלים את עצמכם: איזה השקעה מתאימה לי בדיוק? מה מתאים למי שבשלב מחקר ופיתוח ראשוני? יש לי רעיון טכנולוגי חדשני, מה אני עושה מפה? אנחנו בשלב תיקוף שוק, מה עושים? אני מעוניינת להמשיך לפתח את המוצר, מה הלאה? אנחנו בשלב המשך צמיחת החברה, מה מציעים? איך אני משתף/ת פעולה עם האיחוד האירופי, אמריקה או המזרח? האם ישנן השקעות ליזמים מהמגזר הערבי? האם יש תכניות רלוונטיות לסטרטאפים בתחומי ביוטק או אקלים? אני חוקר באקדמיה, איך אני משתף פעולה עם התעשייה או ממסחר את הידע שלי? ועוד ועוד… הרשמו והצטרפו אלינו למפגשים קבוצתיים, מהירים, במתכונת של ספידייטינג, ושמעו ישירות מהנציגים/ות שלנו על מסלולי התמיכה ליזמים/ות ולחברות בשלבים שונים, והבינו איזה הזדמנויות רשות החדשנות מציעה לכם/ן.

מסלולי הרשות רלוונטיים ליזמים/ות הייטק בתחילת הדרך, סטרטאפים, חברה בוגרת, חברה ישראלית המעוניינת לחדור לשווקים חדשים בחו”ל, חוקרי אקדמיה ועוד – המבקשים לצמוח על בסיס חדשנות טכנולוגית.

כמה דברים שחשוב לדעת:

  • ההשתתפות כרוכה במילוי טופס הרשמה בקישור שלמטה.
  • המפגשים יתקיימו ב-11.4.24, יום חמישי, בין 09:00-14:00
  • כל מפגש ימשך עד 30 דקות
  • המפגש הינו קבוצתי (כ- 8 אנשים בקבוצה)
  • ניתן לקבוע עד שתי פגישות, על פי בחירתכם/ן
  • במקרה של קביעת שתי פגישות, איננו מתחייבים כי יתקיימו ברצף
  • תשובות לגבי מועד הפגישה המדויק, ישלחו במייל חוזר – מיד לאחר סיום מילוי טופס ההרשמה.
  • מספר המקומות מוגבל ולכן יתכן שתקבלו תשובה כי ההרשמה לשולחן אותו ביקשתם- כבר תפוסה.
  • הכניסה למתחם  Tel Aviv Sparks Innovation Festival 2024 בסינמטק ת”א, היא למי שנרשם למתחם הספידייטינג של רשות החדשנות –  וקיבל אישור הרשמה במייל אותו יש להציג בכניסה לאירוע.

 אז עם מי תרצו להיפגש?

אתם/ן בתחילת הדרך היזמית או עם סטרטאפ צעיר? בחרו שולחן קרן תנופה IDEATION: המסלול מיועד ליזמים.ות הנמצאים בראשית דרכם, בעלי.ות רעיון טכנולוגי חדשני, בשלב מחקר ופיתוח ראשוני, לצורך תיקוף הרעיון, בחינת התכנות טכנולוגית ועסקית ומחקר שוק. המסלול מציע מענק בגובה של 80% מתקציב של עד 250,000 ש”ח.

אתם/ן חברה שהתאגדה והחלה כבר בפיתוח ראשוני של מוצר? בחרו שולחן קרן הזנק מסלול PRE-SEED: בשולחן הזה נשתף במסלול שמיועד לחברה בתחילת דרכה, שמתחילה פיתוח ראשוני של מוצר טכנולוגי חדשני ומגייסת השקעה ראשונית בסבב PRE-SEED, לצורך הוכחת התכנות טכנולוגית וכלכלית ותיקוף שוק. המסלול מציע מענק בגובה 60% מסבב של עד 2.5 מיליון שקלים. בנוסף, לדוברי השפה הערבית, בשולחן זה תחכה לכם/ן נציגה דוברת ערבית עם מידע על מגוון מסלולי רשות החדשנות. لمتحدثي اللغة العربية: سيكون ممثل متحدث اللغة العربية في انتظارك بمعلومات حول مجموعة متنوعة من مسارات سُلطة الإبتكار.

אתם/ן חברה לאחר הוכחת התכנות טכנולוגית וכלכלית ותיקוף שוק, המעוניינת בהמשך פיתוח המוצר? בחרו שולחן קרן הזנק מסלול SEED: אנחנו כאן להציע לכם, חברה המגייסת סבב SEED, מענק לביסוס יסודות החברה והמשך פיתוח המוצר, כמו גם נציע לכם אפשרויות ל”ארגז החול” המתאים לכם/ן, במסגרת מסלול הפיילוטים שלנו, המיועד לפרויקטים וטכנולוגיות בשלות המוכנות להרצה בתחומים נבחרים.

בשלבי סיום הפיתוח, ומעוניינים לגייס סבב משמעותי ראשון? שולחן קרן הזנק מסלול ROUND A, מתאים לכם, עם מענק להשלמת פיתוח המוצר, קידום עסקי/ שיווקי והמשך צמיחת החברה. המסלול מציע מענק בגובה של 30% מסבב גיוס של עד 50 מיליון שקלים.

אתם/ן מייצגים/ות גוף הכשרה או אקדמיה או חברה ויש לכם רעיון/פתרון חדשני לגיוס, הכשרה והשמה להייטק? הון אנושי זה השולחן עבורכם/ן. בואו ללמוד כיצד רשות החדשנות תומכת בגופי הכשרה, עמותות, אקדמיה, יזמים/ות יכולים לקדם הכשרות, הסבות, השמות, אפסקילינג, ריסקילינג – בדרך פיזית או ע”י פלטפורמות דיגיטליות והכשרות בתחומים טכנולוגיים חדשניים.

אתם/ן מחפשים/ות שיתוף פעולה בינלאומי? רוצים/ות לפרוץ החוצה? שולחן החטיבה בינלאומית מחכה לכם! החטיבה מציעה מסלולי מימון ומסלולי מאצ’ינג עבור שיתופי פעולה טכנולוגיים עם חברות, תאגידים, גופים ציבוריים ומוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם! בנוסף, תוכלו להכיר מקרוב הזדמנויות להצטרף למשלחות בינלאומיות למדינות מפתח שונות, בתחומי מיקוד מגוונים ולהיחשף לאירועים מקצועיים.

יזמים, חוקרים, אנשי תעשייה? הצטרפו לשולחן של איסרד, ISERD, המנהלת הישראלית לתוכנית המו״פ הגדולה בעולם, Horizon Europe, כדי לשמוע על הזדמנויות המימון לשותפויות/ קולות קוראים להגשה במסגרת מאגדים במגוון רחב של תחומים ובהם: אקלים; אנרגיה, ננו, חלל, ביו, שחזור האוקיינוס והמים, קרקע; ערים חכמות; תחבורה חכמה; כלכלה מעגלית; בינה מלאכותית וחומרים- דדליין ועוד…… בשולחן נפרט כיצד להגיש מענה מתאים על האתגר/ים בקולות הקוראים ונציג את הסיוע של איסרד בתהליך.

שולחן תשתיות חדשנות פונה לחוקרי אקדמיה או לחברות ויזמים עם הכלים הבאים: עבור מוביל.ת חברה או יזם.ת: שמעת על מחקר פורץ דרך באקדמיה? נוכל לסייע לך לבחון אותו בעולם העסקי; יצרת קשר עם מכון מחקר בחו”ל עם טכנולוגיה חדשה? נסייע לך לייבא את הידע לארץ; מעוניינת לבחון טכנולוגיה פורצת דרך בעזרת צוות מחקר? נסייע לך במימון. רוצה לשתף פעולה עם חברות נוספות לפתרון טכנולוגי פורץ דרך? אנחנו כאן להסביר לכם כיצד לממש זאת! עבור חוקר.ת באקדמיה: מעוניין למסחר את הידע שלך?  רוצה להבשיל את ההמצאה שלך כדי שיזם או חברה יוכלו להתעניין בה? בחרו בשולחן “תשתיות חדשנות“.

יש לך שאלות בנושא מיסוי הייטק? רוצה לדעת עוד על המיסוי הישראלי? רוצה לדעת למה שווה יותר לפתוח היום חברה בישראל? רוצה להבין איך חוק האנג’לים מתחבר אליך? יועץ המיסים של רשות החדשנות כאן בשבילך. בחר בשולחן יעוץ בתחום המיסוי

ולסיום, עדיין מבולבלים? לא בטוחים/ות איזה מסלול, תכנית או מענק רלוונטי אליכם/ן? שולחן מערך הלקוחות שלנו יעמוד לרשותכם: צריכים דיוק, אתם לא יודעים מהיכן בכלל להתחיל? או שיש לכם/ן שאלות בנוגע להתנהלות הכללית מול רשות החדשנות? רוצים/ות לדעת קצת יותר על תהליכי הגשת בקשה? בשולחן הזה תקבלו את התשובות המדויקות.

אתם עוד פה? מהרו להירשם! מחכים לכם ב – TEL AVIV SPARKS INNOVATION SUMMIT, סינמטק תל אביב, ברחוב הארבעה ב-11.4.24 ניפגש!

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה