תאריך ושעה

ב- 27/03/2024
שעה: 13:00 - 12:00

הרשמה

27/03/2024 - 20/02/2024

אגף

אגף שיווק ודוברות, כללי

קהל יעד

כל מי שמעוניין להתעדכן ולקבל השראה!

תחום

בינה מלאכותית יוצרת

מיקום

ניפגש בזום

הוסף ליומן שלי03/27/2024 12:0003/27/2024 13:00Asia/Jerusalemשנה וחצי מפרוץ הבינה המלאכותית היוצרת: מה קרה ומה עתיד לקרות?!מהן ההזדמנויות האדירות, ומה קרה בפועל לעומת הפחדים שהיו? בואו לקבל תשובות והשראה, במפגש בסדרה: Innovation Over Lunch

על הארוע

שנה וקצת לתוך המהפכה של הבינה המלאכותית היוצרת (Generative AI) נצלול ונבין מה קרה ומה עתיד לקרות?! נשאל מהי תמונת המצב? מהן ההזדמנויות האדירות, ומה קרה בפועל לעומת הפחדים שהיו?

השיחה תתקיים במסגרת סדרת המפגשים שעורכת הרשות, בשם INNOVATION OVER LUNCH, המביאים לקדמת “הבמה הווירטואלית”, נושאים מעולם החדשנות והניהול הנוגעים לאקוסיסטם החדשנות הישראלי. במסגרת המפגש הנוכחי יפגשו לשיחה 1:1  ד”ר זיו קציר, ראש התכנית הלאומית לבינה מלאכותית, וענבל אורפז, עיתונאית ויועצת לחברות הייטק.

זיו וענבל יבחנו מהם הטרנדים בעולם הבינה המלאכותית היוצרת עכשיו, ואת כל אלו הם יחברו להשפעות על כמה עולמות, ובהם:

כוח העבודה, בין השאר בעקבות דוח שיצא לאחרונה ע”י הפורום הכלכלי העולמי (קרן המטבע). נשאל האם ניכרת פגיעה בכוח העבודה? האם הסכנות התממשו? ואיך זה משפיע על קהלים ספציפיים?

נרחיב על עולם השבבים: נבחן איך תחום ה-AI מתחבר למרוץ השבבים? ונבדוק את מוקדי הכוח, איך זה ישפיע על הביג-טק? או שמרוץ השבבים יעבור לאופן סורס?

ומה לגבי העולם שם בחוץ וההקשר האקלימי?

נסכם ונבדוק – מה ההזדמנויות לסטרטאפים ישראלים בכל אלו? כמובן – נשאיר זמן לשאלות שלכם, בצ’אט!

ד”ר זיו קציר, מנהל התכנית הלאומית לתשתיות בינה מלאכותית ברשות החדשנות, אחראי במסגרת תפקידו על פעילות הממשלה בתחום הבינה המלאכותית. קציר בילה את עיקר דרכו המקצועית בחברת ורינט, שם כיהן כ-15 שנים בשרשרת של תפקידי ניהול טכנולוגי והובלת יזמות. בתפקידו האחרון כיהן כ-CTO של חטיבת ה-Cyber Intelligence אשר לימים הונפקה בתור החברה העצמאית Cognyte. בנוסף, בעל דוקטורט בתחום הבינה המלאכותית באוניברסיטת בן גוריון.

ענבל אורפז יועצת חדשנות אסטרטגית ומייסדת מיזם ״אישה בהייטק”. חוקרת אורחת במכון למחקרי ביטחון לאומי, מייעצת בתהליכי הקמת אקוסיסטמים של חדשנות, מיתוג מעסיק ואסטרטגיית שיווק. מרצה בתחומים של שוק העבודה החדש, אסטרטגיית מרקטינג ותוכן, הייטק ישראלי ויזמות. בעבר, כתבת היי-טק בכירה של TheMarker.

 אז…. בואו לשבת עם הצלחת אל מול המחשב, וקבלו תשובות והשראה!

להרשמה לחצו כאן

סדר יום

12:00-12:45
זיו קציר וענבל אורפז משוחחים
12:45-13:00
אתם שואלים שאלות בצ'אט ואנחנו עונים!

ניפגש בזום

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה