תאריך ושעה

ב- 04/09/2019
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

02/09/2019 - 08/08/2019

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

קנטה בר, אבן גבירול 71, תל אביב (על גג "גן העיר")

הוסף ליומן שלי04-09-2019 18:3004-09-2019 21:00Asia/JerusalemHigh-risk VS low risk - לדבר בשפה שמשקיעים מביניםמפגשי חדשנות על הבר - ההרשמה למפגש זה נסגרה

קנטה בר, אבן גבירול 71, תל אביב (על גג "גן העיר")
DD/MM/YYYY

על האירוע

בואו לפגוש את מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית בשיחה 1:1 FIRESIDE CHAT, עם בכירי רשות החדשנות, בברים ברחבי הארץ במסגרת סדרת “חדשנות על הבר”, בערב של שאלות הדדיות שיצטרפו לשאלות שלכם.

כל אחד מהמפגשים יעסוק בהיבט אחר של החדשנות הישראלית.

ובמפגש זה, אשר יפתח את הסדרה יפגשו אניה אלדן, סמנכ”ל רשות החדשנות וראשת זירת הזנק עם גיגי לוי וייס, יזם ומנהל קרן ההשקעות NFX, לשיחה צפופה בנושאים כמו:
העצה הכי חשובה מסופר אנג’ל ליזם מתחיל, מהן חברות עם אפקט הרשת ולמה המשקיעים מחפשים אותם? וגם ביולוגיה חישובית – סיכון גבוה או סיכון נמוך?

 

קצת על האנשים שתפגשו על הבר:

גיגי לוי-וייס מייסד שותף ב- NFX, קרן של $275m – אחת מקרנות הסיד המובילות בסיליקון ואלי ובישראל.
גיגי הקים 6 חברות סטארטאפ במהלך השנים, ביניהן Playtika  ו- Inception והשקיע בהרבה אחרות, ביניהן Kenshoo, Moon Active, Plarium, MyHeritage, Optimove, Selina, Houseparty, R2Net, SimilarWeb, NanoRep, Replay Technology, SpaceApe ועוד.
גיגי הינו חלק מן הדירקטוריון המייעץ של חב’ Bertelsmann וכמו כן חבר בוועדה המייעצת של Facebook

אניה אלדן, סמנכ”לית רשות החדשנות וראש זירת הזנק, בעלת 25 שנות ניסיון בתעשיית ההיי טק, קרנות ההון סיכון והיזמות הטכנולוגית, ובעלת ניסיון מוכח של גיוסים פרטיים וציבוריים. בתפקידה האחרון טרם הגעתה לרשות ניהלה אלדן חברות בתחום הבריאות הדיגיטלית והייתה שותפה בקרן ההון סיכון ‘פלטינום’. הזירה שבהובלתה מפעילה מסלולי תמיכה רבים לעידוד היזמות בסקטורים שונים, כגון תכנית החממות, קרן חברות מתחילות ומעבדות לחדשנות. אלדן אחראית לצמיחתן וביסוסן של מיטב חברות ההיי-טק הישראליות, ואמונה על אספקת מגוון כלים ייחודיים לחברות, התומכים בשלבי ההתפתחות הראשוניים של המיזם הטכנולוגי. 

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות
19:30-21:00
"חדשנות על הבר"

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה