תאריך ושעה

ב- 22/12/2021
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

22/12/2021 - 14/10/2021

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

"מלביר", הנמל 32, חיפה

הוסף ליומן שלי22-12-2021 18:3022-12-2021 21:00Asia/Jerusalemريادة الأعمال هي مستقبلنا - יזמות היא העתיד שלנו - ד"ר זיאד חנא ואניה אלדןמפגשי חדשנות על הבר 2021 של רשות החדשנות

"מלביר", הנמל 32, חיפה
DD/MM/YYYY

על האירוע

הדרינק עליכם, החדשנות עלינו!

אחרי שב-2019 הפגשנו מאות אוהבי יזמות וחדשנות, בברים ברחבי הארץ,  עם מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית, אנחנו מעלים הילוך – ומביאים אליכם את “הטופ 10” של עולם החדשנות, היזמות והכלכלה של 2021 – בסדרת מפגשי “חדשנות על הבר”.

בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית: כמו עידוד היזמות והקמת סטרטאפים חדשים, דרך עידוד יזמות בקרב נשים וערבים; בעיית ההון האנושי וכח האדם בהייטק, חברות היוניקורן, וגם עולמות הסייבר, ביוטק, פינטק, AI ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית.

כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

והפעם, בואו לשמוע כיצד יזמות היא העתיד שלנו – בשיחה צפופה ובלתי פורמאלית בין ד״ר זיאד חנא, סגן נשיא בחברת קיידנס העולמית, ומנכ״ל מרכזי הפיתוח של החברה בישראל לבין אניה אלדן, סמנכ”לית הזנק ופיתוח עסקי ברשות החדשנות. בערב נדבר על יזמות ומשקיעים בכלל ויזמות בחברה הערבית בפרט, נדבר על שבירת תקרת הזכוכית הכפולה, על האתגרים העומדים בפני יזמים בחברה הערבית ועוד. 

 

 

ד״ר זיאד חנא, סגן נשיא בחברת קיידנס העולמית, ומנכ״ל מרכזי הפיתוח של החברה בישראל-  זיאד היה VP Senior והמנהל הכללי של Jasper בישראל ואחראי לקידום פריצת הדרך של החברה בטכנולוגיית אימות פורמאליות, ולהיותה האקזיט הראשון בהנהלת בכירה מהחברה הערבית בישראל. לפני שהצטרף ל-Jasper, זיאד היה Sr. Principal Engineer ומנהל בכיר באינטל ואחראי לפיתוח מוצרי CAD רבים לתכנון ובדיקות הצ’יפים של אינטל שני עשורים. הוא  קידם פרויקטים מחקריים רבים והופיע במאות כנסים בינלאומיים ואירועים בתעשייה. פרסם למעלה מ-25 מאמרים ומחזיק 20 פטנטים, הוא מכהן כיו”ר משותף בצופן לקידום ההייטק והיזמות בחברה הערבית. הוא נכלל ברשימת 100 המשפיעים ביותר  של “The Marker” ב- 2019, ונבחר לאיש השנה של “אנשים ומחשבים” ב- 2020. 

אניה אלדן, סמנכ”לית הזנק ופיתוח עסקי ברשות החדשנות- אחראית במסגרת תפקידה על צמיחתן וביסוסן של מיטב חברות ההיי-טק הישראליות, ואמונה על אספקת מגוון כלים ייחודיים לחברות, התומכים בשלבי ההתפתחות הראשוניים של המיזם הטכנולוגי. הזירה שבהובלתה מפעילה מסלולי תמיכה רבים לעידוד היזמות בסקטורים שונים, כגון תכנית החממות, קרן חברות מתחילות ומעבדות לחדשנות. אלדן היא בעלת 25 שנות ניסיון בתעשיית ההיי טק, קרנות ההון סיכון והיזמות הטכנולוגית, ובעלת ניסיון מוכח של גיוסים פרטיים וציבוריים.  שות

מחכים לכם ב”מלאביר” בחיפה, מהרו להירשם – הכניסה מוגבלת ובכפוף להצגת תו ירוק בכניסה. 

המפגש יעלה לפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

 

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה