תאריך ושעה

ב- 21/02/2023
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

21/02/2023 - 01/11/2022

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

ביר באזאר רשות השידור, יפו 161, ירושלים

הוסף ליומן שלי21-02-2023 18:3021-02-2023 21:00Asia/Jerusalemעל טכנולוגיה בשירות האקלים וכלכלה כחולה - צבי לנדו וד"ר אביב זאבי נפגשים לשיחה אתכם בירושליםמפגשי חדשנות על הבר 2022-23

ביר באזאר רשות השידור, יפו 161, ירושלים
DD/MM/YYYY

על האירוע

הדרינק עליכם – החדשנות עלינו!

זו השנה השלישית בה אנחנו מזמינים אתכם להיחשף לחדשנות הישראלית, לא תבואו?!

באירועי “חדשנות על הבר” נפגשים כל מי שאוהב יזמות וחדשנות, עם מובילי עולם הכלכלה, ואקו סיסטם החדשנות הישראלית; והשנה אנחנו פורסים את המניפה ומגיעים למקומות נוספים בארץ. בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית, ובזה: עידוד ההשקעות, היזמות והקמת סטרטאפים חדשים; השינוי במודלים הכלכליים: המעבר מצמיחה לרווחים, הרחבת ההון האנושי בהייטק, עולמות התחבורה החכמה, אקלים-טק, ביו-קונברג’נס, רחפנים, מטאוורס, השפעת הבינה המלאכותית על כל תחום בחיינו ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית; כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

והפעם, נשוחח על טכנולוגיה ואקלים והדרכים לשלב ביניהם, נדבר על ועידת שארם ועל הטכנולוגיה הישראלית.  נבחן מהם הפיתוחים הכי מעניינים באקדמיה שמונפו לתעשייה בהקשר האקלים, ומה עוד נמצא בקנה? בנוסף, נשוחח על המשאב הימי והאפשרויות לחדשנות בים. מוזמנים לדסקס ביחד איתנו.

 

את מי תפגשו על הבר הפעם?

צבי לנדו, מנכ”ל סולאראדג’, הצטרף ל– SolarEdge בשנת 2009 כסמנכ”ל מכירות גלובליות. בעברו כיהן בתפקידים בכירים בחברת אפלייד מטיריאלסב- 2019 מונה למנכ”ל סולאראדג. בוגר מוסד הטכניון בהנדסה כימית ואף חיבר מספר מאמרים בנושא שיקוע שכבות דקות במוליכים למחצה.
 
ד”ר אביב זאבי סמנכ”ל חטיבת תשתיות חדשנות ברשות החדשנות, אמון במסגרת תפקידו על הובלת שיתופי פעולה בין התעשייה לאקדמיה המניבים טכנולוגיות מתקדמות ותוצרים חדשניים, ומחזקים את היתרון הטכנולוגי ארוך הטווח של התעשייה בישראל בתחרות העזה בשווקים הבינלאומיים.  הוא בעל ניסיון רב בתחום הפיתוחים הטכנולוגיים, בפיתוח מערכות מקוונות ומערכות אימון והדמיה. בתפקידו האחרון שימש כמנהל מחלקתICT  במנהלת המחקר הישראלית לתכנית המחקר האירופאית. 
 
מחכים לכם בביר באזאר רשות השידור, מהרו להירשם – הכניסה מוגבלת. 

נפגשים: 18:30. מתחילים: 19:30.

פספסתם?

המפגש יעלה לפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

סדרת “חדשנות על הבר” מופקת ע”י עמותת WIZE.

 

 

 

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה