תאריך ושעה

ב- 19/03/2023
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

19/03/2023 - 01/11/2022

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

בר "הסליק" ברחוב הנשיא 124, חיפה.

הוסף ליומן שלי19-03-2023 18:3019-03-2023 21:00Asia/Jerusalemעל השקעות והייטק: איך מדברים בשפה שמשקיעים.ות מבינים.ות? אסתר ברק לנדס וצפריר נוימן נפגשים לשיחה אתכם בחיפהמפגשי חדשנות על הבר 2022-23

בר "הסליק" ברחוב הנשיא 124, חיפה.
DD/MM/YYYY

על האירוע

הדרינק עליכם – החדשנות עלינו!

זו השנה השלישית בה אנחנו מזמינים אתכם להיחשף לחדשנות הישראלית, לא תבואו?!

באירועי “חדשנות על הבר” נפגשים כל מי שאוהב יזמות וחדשנות, עם מובילי עולם הכלכלה, ואקו סיסטם החדשנות הישראלית; והשנה אנחנו פורסים את המניפה ומגיעים למקומות נוספים בארץ. בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית, ובזה: עידוד ההשקעות, היזמות והקמת סטרטאפים חדשים; השינוי במודלים הכלכליים: המעבר מצמיחה לרווחים, הרחבת ההון האנושי בהייטק, עולמות התחבורה החכמה, אקלים-טק, ביו-קונברג’נס, רחפנים, מטאוורס, השפעת הבינה המלאכותית על כל תחום בחיינו ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית; כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם! כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

והפעם, נשוחח על השקעות והייטק, איך מדברים בשפה שמשקיעים.ות מבינים, נדבר על  העצה הכי חשובה של משקיעה מובילה ליזם מתחיל, איזה סוג חברות מחפשים המשקיעים? מה משכנע בשלב ההשקעה?

נתייחס גם למעבר של משפטנים לעולמות ההייטק, ועל הממשק בין שני העולמות.

 

 

את מי תפגשו על הבר הפעם?

אסתר ברק לנדס, שותפה מנהלת בקרן הון סכון העוסקת בהשקעות בתחום הקיימות, FLORA VENTURES. היא בעלת  20 שנות ניסיון בהשקעות, במסגרת קרנות שהקימה. ברק לנדס השקיעה עד כה בכבכ-70 חברות טכנולוגיות עם מספר רב של מיזוגים והנפקות. היא הקימה וניהלה את קרן נילסן אינוביט. ניהלה את פרתם הייטק. היא נשיאה של עמותה להאצה נשית, וכן מנטורית ודחצ״ית במספר חברות ציבוריות. בנוסף היא דירקטורית בבצלאל – אקדמיה לאמנות, ובאקדמיה למוסיקה וריקוד.

צפריר נוימן, הוא סמנכ”ל רשות החדשנות והיועץ המשפטי שלה. קודם להקמת הרשות היה צפריר אחראי על הייעוץ המשפטי ללשכת המדען הראשי, רשות ההשקעות, הסוכנות לעסקים קטנים, מנהל אזורי תעשייה והרשות לשיתוף פעולה תעשייתי שבמשרד הכלכלה והתעשייה. בנוסף עבד בעבר כמתמחה ועורך דין במחלקת ההייטק והעסקאות הבינלאומיות של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל. במסגרת תפקידיו עסק נוימן בקידום יוזמות חקיקה רבות כמו תיקון חוק המו”פ, תיקון “חוק האנג’לים” ותיקון החוק לעידוד השקעות הון (לרבות ביחס ליישום תכנית ה-BEPS). כמו כן ליווה בעבר ומלווה כיום משפטית מו”מ ביחס להסכמים של מדינת ישראל או רשות החדשנות עם ממשלות זרות, תאגידים רב-לאומיים והסכמים שונים עם האיחוד האירופאי כגון הורייזן 2020 ו-FP7. לנוימן תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת סאסקס שבבריטניה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת האל שבבריטניה. 

מחכים לכם בבר “הסליק” בחיפה

מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל. 

פספסתם?

המפגש יעלה לפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

סדרת “חדשנות על הבר” מופקת ע”י עמותת WIZE.

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה