תאריך ושעה

ב- 22/09/2019
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

21/09/2019 - 08/08/2019

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

Parker Bar, פארק הרצליה שלב ב

הוסף ליומן שלי09/22/2019 18:3009/22/2019 21:00Asia/Jerusalemעל דאטה, AI ומה שביניהםמפגשי חדשנות על הבר

Parker Bar, פארק הרצליה שלב ב

על האירוע

בואו לפגוש את מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית בשיחה 1:1 FIRESIDE CHAT, עם בכירי רשות החדשנות, בברים ברחבי הארץ במסגרת סדרת “חדשנות על הבר”, בערב של שאלות הדדיות שיצטרפו לשאלות שלכם.

כל אחד מהמפגשים יעסוק בהיבט אחר של החדשנות הישראלית.

חצי מכל הדאטה שהאנושות ייצרה עד כה הופק בשנתיים האחרונות – אבל רק 2% ממנה עובדה ונותחה. המפגש בין ד”ר אביב זאבי, ראש זירת תשתיות טכנולוגיות ברשות החדשנות ויניב גרטי, מנכ”ל אינטל ישראל וסגן נשיא האינטל העולמית, מיועד לכל מי שרוצה להבין איך נערכים לשימוש בכל המידע הזה וכיצד בינה מלאכותית תעזור לתת לאנשים ערך מכל המידע שאנו מייצרים – עם דוגמאות מחיי היום יום.

קצת על האנשים שתפגשו על הבר:

יניב גרטי, מנכ”ל אינטל ישראל וסגן נשיא האינטל העולמית. בעבר היה מנכ”ל וסגן נשיא בחברת אנוורה, שפיתחה ערכות שבבים לתקשורת אלחוטית. בשנת 2004 רכשה אינטל את החברה, וגרטי החל למלא תפקידי ניהול באינטל ישראל ובאינטל ארצות הברית. בשנת 2011 מונה למנהל קבוצת תקשורת אלחוטית וחיבוריות באינטל, ולאחר מכן  לסגן נשיא אינטל. בין תפקידיו הקודמים COO בחברת התקשורת סרקונט וסגן נשיא לשיווק ופיתוח עיסקי בחברת אופטיבייס. גרטי בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, שם הוא גם מרצה.

אביב זאבי ראש זירת תשתית טכנולוגית ברשות החדשנות, בעל ניסיון רב בתחום הפיתוחים הטכנולוגיים, בפיתוח מערכות מקוונות ומערכות אימון והדמיה. בתפקידו האחרון שימש כמנהל מחלקת ICT במנהלת המחקר הישראלית לתכנית המחקר האירופאית. במסגרת תפקידו כראש זירת תשתית טכנולוגית, מופקד זאבי על שיתופי הפעולה בין התעשייה לאקדמיה המניבים טכנולוגיות מתקדמות ותוצרים חדשניים, המחזקים את היתרון הטכנולוגי ארוך הטווח של התעשייה בישראל בתחרות העזה בשווקים הבינלאומיים. זאבי הוא ד”ר לניהול מערכות מידע מאוניברסיטת תל אביב. הוא בעל תארים נוספים בכלכלה, מדעי המדינה וניהול. 

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות
19:30-21:00
"חדשנות על הבר"

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה