תאריך ושעה

ב- 27/01/2020
שעה: 11:30 - 10:00

הרשמה

26/01/2020 - 13/01/2020

קהל יעד

גופים מוסדיים (חברות ביטוח, קרנות השתלמות פנסיה וגמל בישראל)

מיקום

משרדי הרשות לנירות ערך, מונטיפיורי 35, תל אביב.

הוסף ליומן שלי01/27/2020 10:0001/27/2020 11:30Asia/Jerusalemמקדמים השקעות של הגופים המוסדיים בהייטק הישראלי: מיט אפ של רשות החדשנות ורשות ניירות ערך קידום יכולת אנליזה להשקעה בהייטק הישראלי של הגוף המוסדיים בישראל

משרדי הרשות לנירות ערך, מונטיפיורי 35, תל אביב.

על האירוע

רשות החדשנות ורשות ניירות ערך מזמינות נציגים של גופים מוסדיים, למפגש בו תוזמנו לשאול שאלות ולקבל פרטים על התכנית החדשה לקידום השקעות של הגופים המוסדיים בהיי-טק הישראלי, אשר נוסדה ע”י שני הגופים. במסגרת התכנית, גופי השקעה מוסדיים ישראליים, כגון: קרנות הנאמנות (לרבות קרן הטק-עלית), קופות גמל, קרנות פנסיה וחברות הביטוח, שיזכו בהליך תחרותי, יוכלו לקבל מענק של עד מיליון דולר (כ – 3.6 מיליון שקל) על פני חמש שנים, לטובת הקמת והרחבת צוותי השקעה בחברות היי-טק ישראליות.

במסגרת התכנית, הגופים המוסדיים יגייסו מומחים לביצוע אנליזה ולהשקעה בהיי-טק. כמו כן, הגופים המוסדיים יממשו תכנית עבודה רב שנתית לפעילות ההשקעה שלהם בחברות היי-טק ישראליות. תכנית זו תכלול פיתוח יכולות לאיתור, לניתוח ולביצוע השקעות בחברות היי-טק ובקרנות הון-סיכון מקומיות. בהתאם, ירחיבו הגופים  את היקף פעילות ההשקעות מול חברות ההיי-טק בישראל.

התכנית נוסדה על מנת לטפל בכשל השוק הנובע מהיעדר מומחיות בקרב הגופים המוסדיים הישראלים לביצוע השקעות בתחום ההיי-טק. התכנית תאפשר לגופים המוסדיים לקבל את המענק הממשלתי, כהשתתפות של רשות החדשנות בעלות ההעסקה של האנליסטים בצוותי ההשקעה בהיי-טק, אשר ינתחו ויבצעו השקעות בחברות היי-טק ישראליות.

המשקיעים המוסדיים יוכלו לבצע מגוון סוגי השקעות בהון או בחוב – ישירות כמשקיע פרטי יחיד (לרוב בסבבי גיוס מתקדמים), יחד עם משקיעים נוספים, כגון: קרנות או משקיעים מומחים אחרים. זאת באמצעות השקעה בהנפקה ראשונית לציבור של חברת היי-טק ישראלית, רכישת חלק בקרן הון סיכון ישראלית או בקרן טכנולוגיה עילית, או בשותפות מופ ציבורית.

לצפייה בפרטי המסלול | לצפייה מסלול ההטבה | לצפייה בקול הקורא 

 

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה