תאריך ושעה

ב- 17/11/2019
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

16/11/2019 - 08/08/2019

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

נולה סוקס, שלום עליכם 4, חיפה

הוסף ליומן שלי17-11-2019 18:3017-11-2019 21:00Asia/Jerusalemהאם בוטים יחליפו אותנו? וכיצד AI יכול להביא לIMPACT ולפתור אתגרים חברתיים?מפגשי חדשנות על הבר

נולה סוקס, שלום עליכם 4, חיפה
DD/MM/YYYY

על האירוע

בואו לפגוש את מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית בשיחה 1:1 FIRESIDE CHAT, עם בכירי רשות החדשנות, בברים ברחבי הארץ במסגרת סדרת “חדשנות על הבר”, בערב של שאלות הדדיות שיצטרפו לשאלות שלכם.

כל אחד מהמפגשים יעסוק בהיבט אחר של החדשנות הישראלית.

ובמפגש זה, יפגשו נעמי קריגר כרמי, ראש הזירה החברתית-ציבורית ברשות החדשנות עם ד”ר איה סופר, סגנית נשיא עולמית IBM, לשיחה צפופה בנושאים כמו:
AI for social good – איך זה נראה בפועל?
מה צריך להעסיק אותנו, אזרחי המדינה: ריסון הטכנולוגיה או רתימתה למתן שירותים טובים יותר? 
מיון עובדים מבוסס AI – איך עושים את זה חכם ולא מחזקים את ההטיות הישנות? 
AI for dummies – מה כל עובד/ת, מנהל/ת או יזם/ת צריכים לדעת היום על הנושא?

 

קצת על האנשים שתפגשו על הבר:

ד”ר איה סופר, סגנית נשיא עולמית למחקר טכנולוגיית בינה מלאכותית במעבדות המחקר של IBM. ב-19 שנותיה ב-IBM הובילה ד”ר סופר שורת מיזמים אסטרטגיים שהתפתחו למוצרים ופתרונות מצליחים של IBM. היא הייתה שותפה לפרויקט Jeopardy, שהוביל לפיתוחה של מערכת ווטסון של IBM. היא שותפה בכתיבת יותר מ-50 מאמרים מדעיים, מכהנת בתפקידי ארגון וניהול כנסים מדעיים בינלאומיים, ושימשה כמרצה אורחת בכנסים רבים כולל כנס TEDMED. ד”ר סופר מנהלת בשנים האחרונות צוותי מחקר רבים מסביב לעולם בשלל נושאים: החל מהבנת שפה טבעית, הבעת רגשות, מציאות רבודה, טכנולוגיות דיבור וראייה ממוחשבת על גווניה. לסופר דוקטורט במדעי המחשב מאוניברסיטת מרילנד. טרם הגעתה ל-IBM עבדה עבור נאס”א.

נעמי קריגר כרמי, ראש הזירה החברתית-ציבורית ברשות החדשנות, בעלת 10 שנות ניסיון בהובלה של מיזמים חדשניים בעולם העסקי והחברתי. טרם הגעתה לרשות החדשנות היא הקימה וניהלה את UK Israel Tech Hub, מיזם ראשון מסוגו של ממשלת בריטניה לקידום שיתוף פעולה עם ישראל בחדשנות וטכנולוגיה, והייתה מנכ”לית של תכנית ארצית ייחודית לשילוב בתעסוקה. לפני כן, עבדה כבנקאית השקעות בוול סטריט. הזירה החברתית ציבורית בהובלתה, עוסקת באתגרים חברתיים משמעותיים, ביניהם הנגשת ערוצי הכניסה להיי-טק ושיפור האפקטיביות ואיכות השירותים של המגזר הציבורי. קריגר כרמי, בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת הרווארד ותואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית, והיא עמיתה במרכז המדע והמדיניות של אוניברסיטת קיימברידג’. 

 

 

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות
19:30-21:00
"חדשנות על הבר"

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה