תאריך ושעה

ב- 18/05/2023 - 16/05/2023
שעה: 17:00 - 08:00

הרשמה

22/03/2023 - 05/02/2023

אגף

כללי

מיקום

דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב

הוסף ליומן שלי05/16/2023 08:0005/18/2023 17:00Asia/Jerusalemבואו לפגוש את נציגי רשות החדשנות והיחשפו למתחם הסטארטאפים בכנס "ביומד" שיתקיים במאי 2023הכירו את 45 הסטארטאפים, בתחומי מדעי החיים וביוקונברג'נס, שיציגו בכנס

דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב

על האירוע

רשות החדשנות שותפה לכנס “ביומד” בתל אביב, שיתקיים בתאריכים 16-18/5/2023.

במסגרת הכנס, יציגו  45 סטרטאפים מתחומי הרפואה ומדעי החיים, בדגש על חברות ביוקונברג’נס, במתחם סטרטאפים ייחודי בהובלתה של רשות החדשנות.

ביוקונברג’נס מוגדר כתחום פעילות בו נדרש ידע ביולוגי עמוק, לצד ידע הנדסי עמוק וגם שילוב בין אנשי ביולוגיה לאנשי הנדסה. חברות בתחום הביוקונברג’נס משלבות שיטות, רעיונות וטכנולוגיות שבסיסם ביולוגי יחד עם ידע וטכנולוגיות מתחומים אחרים כגון פיזיקה, מדעי המחשב, מתמטיקה והנדסה. חברות אלו מפתחות פתרונות חדשניים בעולמות של פיתוח תרופות חדשות, טיפולים מותאמים אישית, אברי גוף חליפיים להשתלה, אברים על שבב, חיישנים ועוד.

כנס “ביומד”, שסוחף אחריו בכל שנה אלפי מבקרים מישראל ומהעולם, יתקיים זו השנה ה-21, והוא מעניק למשך 3 ימים במה ליצירת הזדמנויות ונטוורקינג לחברות הרלוונטיות שיציגו בו.

במסגרת מתחם הסטרטאפים בהובלת רשות החדשנות, יציגו 15 סטרטאפים שונים מדי יום.

 

 

הכנס צפוי לעסוק בשורת נושאים מובילים, בהם: תעשיית הביו קונברג’נס – אתגרי מערכת הבריאות ותעשיית הפארמה; הסרטן – האם נוכל לו?; התפתחויות במדעי המוח; אינטראקציה של AI וביופארמה;  מכשור רפואי בעידן הביולוגיה החדשה; שפע הנתונים שיש לנתח כדי לממש את ערכם; פוטנציאל טכנולוגיית הקוונטום לתחום הבריאות; סוגיות הנוגעות לאיכות החיים; העלות ההולכת וגדלה של שירותי הבריאות ועוד.

הכנס יחבר את כל מערך מקבלי ההחלטות בעולמות מדעי החיים למפגש של העצמה, חיבור מקצועי וחיבור עסקי לקידום התעשיות הישראליות וחיבור בינלאומי; יחשוף את ההתפתחויות האחרונות בתחום טכנולוגיות הבריאות ומדעי החיים עם דגש על הסינרגיה בין ביו-טכנולוגיה, הנדסה, טכנולוגיות מתקדמות ומערכות ממוחשבות כמו גם תכנון בתי החולים של העתיד ואשפוז ביתי. יעסוק בקידום התעשייה והמסחר הישראלי, כמו גם בקידום העוסקים בתעשיית ההיי-טק והסטארטאפים. 

ביו הנואמים בכנס, דרור בין, מנכ”ל רשות החדשנות, ד”ר עמי אפלבום, יו”ר רשות החדשנות, וכן דוברים שונים במושב ייחודי שיעסוק בתחום הביו קונברג’נס.

לחצו כאן לפרטים, הרשמה (בתשלום) ומידע על כנס “ביומד”

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה