תאריך ושעה

ב- 30/04/2023
שעה: 14:00 - 09:00

הרשמה

30/04/2023 - 26/03/2023

חטיבה

צמיחה וייצור מתקדם

קהל יעד

חברות המעוניינות בהטמעת טכנולוגיות ע"ג תשתיות קריטיות בישראל

מיקום

מרכז האנרגיה, בנין ננוטכנולוגיה, אוניברסיטת בר אילן, רמת גן

הוסף ליומן שלי30-04-2023 09:0030-04-2023 14:00Asia/Jerusalemשיתופי פעולה לחדשנות ממשלתיתבואו להכיר מקרוב את תכנית הפיילוטים של רשות החדשנות עם החברות הממשלתיות

מרכז האנרגיה, בנין ננוטכנולוגיה, אוניברסיטת בר אילן, רמת גן
DD/MM/YYYY

על האירוע

רשות החדשנות ורשות החברות הממשלתיות, מזמינות אתכן – חברות מתחומי הכלים האוטונומיים, סייבר, ניהול תנועה, ניטור מתקנים ומערכות, חיסכון אנרגטי, ייעול בניית תשתיות ופתרונות אבטחה, ביטחון ובטיחות ועוד, להיפגש באירוע משותף שמארחת חברת חשמל לישראל ובו יוצגו את האתגרים וההזדמנויות המוצעים לכם, להטמעת חדשנות טכנולוגית בחברות הממשלתיות המובילות בישראל, המשמשות כאתרי הרצה לטכנולוגיות הללו. בנוסף, יכלול האירוע פגישות 1:1 בין חברות הטכנולוגיה ואתרי ההרצה, ואת הצגת “מסלול הפיילוטים” המשותף של רשות החברות ורשות החדשנות, המציע תמיכה כספית בשווי אשר עשוי לעמוד על מיליוני שקלים.

האירוע, בהנחיית גילי הייזלר, מנהלת החדשנות של חברת חשמל לישראל, יציע לכן, חברות טכנולוגיה ישראליות, את ההזדמנות לפגוש מקרוב ובהמשך לנסות את הטכנולוגיה שלכן, במצב בשלות, באתרי הרצה מגוונים שאנו פותחים בפניכן; בחברות דוגמת: חברת חשמל, מקורות, רכבת ישראל, חברת נמלי ישראל, נתיבי ישראל, נתיבי איילון, נת”ע, תשתיות נפט ואנרגיה, ערים חברה לפיתוח עירוני, החברה למתנ”סים, תעשייה אווירית, רפאל, כביש חוצה ישראל, עמידר, דירה להשכיר והחברה לשירותי איכות סביבה.

חברות טכנולוגיות רלוונטיות, הן כאלו המתמקדות בתחומי כלים אוטונומיים, סייבר, ניהול תנועה, ניטור מתקנים ומערכות, חיסכון אנרגטי, ייעול בניית תשתיות, פתרונות אבטחה, ביטחון ובטיחות.

האתגרים שהמסלול מעוניין לפתור, ואשר יוצגו ע”י החברות, עוסקים במגוון נושאים, כפי שמפורט ברשימת תחומי העניין של החברות הממשלתיות. במסגרת הוובינר נסביר על המסלול; מה אפשר לקבל בו? למי הוא מיועד? מה רשות החדשנות ורשות החברות הממשלתיות מחפשות בחברות שייקחו בו חלק? וכל זה לצד טיפים ודגשים.

 

 

האירוע יחולק לשני חלקים: החלק הראשון, יורכב מהרצאות מקצועיות ובהן דוגמאות כיצד  כבר היום מוטמעים טכנולוגיות חדשניות בתשתיות הקריטיות של החברות הממשלתיות. חלק זה יציע למשתתפים הזדמנות לשמוע על האתגרים של חברות שונות במשק הישראלי ולהבין כיצד להטמיע פתרונות באתרי הרצה שונים.

החלק השני של האירוע יתמקד במפגשי “שידוכים” B2B, בהם תהיה לכם לסטרטאפים שיגיעו, הזדמנות להתחבר לאתרי פיילוט, ולהיפגש עם היחידות הרלוונטיות התומכות במהלך מרשות החדשנות.  

מוזמנות ומוזמנים להגיע לחצי יום ללמוד, ליצור קשרים משמעותיים ולבחון הזדמנויות חדשות.

ההרשמה לאירוע פתוחה בתחתית העמוד.

רוצים להירשם למפגשי 1:1 במסגרת האירוע?  הרשמו כאן

למסלול הפיילוטים

 

שימו לב!
לחנייה: מרכז וואהל, רחבת אילן, רמת גן (חניה בחניונים או בכחול-לבן, ומשם כ-5 דקות מרחק הליכה או בשאטלים לבנין ננוטכנולוגיה)

סדר יום

9:00-9:30
התכנסות ונטוורקינג
9:30-9:38
דברי פתיחה - מר מאיר שפיגלר, מנכ"ל חברת החשמל לישראל
9:38-9:45
דברי פתיחה - גב' מיכל רוזנבוים, מנהלת רשות החברות הממשלתיות
09:45-09:50
דברי פתיחה - ד"ר עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות
9:50-10:15
הזדמנויות בפרויקטי חדשנות עם חברה ממשלתית, עו"ד אמיר ליבנה, סמנכ"ל אסטרטגיה, חדשנות ושינוי מבני, חברת החשמל לישראל
10:15-10:45
הצגת המסלול: תוכנית הפיילוטים + הצגת 3 סיפורי הצלחה - צליל נאמן-רנסיה- מנהלת קרן הפיילוטים, חטיבת צמיחה, רשות החדשנות
10:45-10:50
טיפים וחידודים לבקשה מוצלחת - הללי פורת, מנהלת מחלקת קליטה, רשות החדשנות
10:50-11:20
פאנל - אתגרים והזדמנויות בשימוש בתשתיות קריטיות של החברות הממשלתיות
11:20-13:20
יציאה לפגישות B2B עם החברות הממשלתיות - יש להירשם בקישור שבתיאור האירוע
12:00
ארוחת צהריים

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה