תאריך ושעה

ב- 09/01/2022
שעה: 20:30 - 19:00

הרשמה

09/01/2022 - 06/12/2021

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

עברנו לזום!

הוסף ליומן שלי09-01-2022 19:0009-01-2022 20:30Asia/Jerusalemשבעה דברים שלמדתי: מיומנה של סטארטאפיסטית- ד''ר מיכל צור-שלו וד''ר מלכה ניר. עברנו לזום!מפגשי חדשנות על הבר 2021-22 של רשות החדשנות.

DD/MM/YYYY

על האירוע

הדרינק עליכם, החדשנות עלינו! והפעם – בזום! הרשמו כאן.

אחרי שב-2019 הפגשנו מאות אוהבי יזמות וחדשנות, בברים ברחבי הארץ,  עם מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית, אנחנו מעלים הילוך – ומביאים אליכם את “הטופ 10” של עולם החדשנות, היזמות והכלכלה של 2021-2022 – בסדרת מפגשי “חדשנות על הבר”, והפעם – בזום!

בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית: כמו עידוד היזמות והקמת סטרטאפים חדשים, דרך עידוד יזמות בקרב נשים וערבים; בעיית ההון האנושי וכח האדם בהייטק, חברות היוניקורן, וגם עולמות הסייבר, ביוטק, פינטק, AI ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית.

כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם – בצ’אט!

 

 

והפעם ישוחחו ד”ר מיכל צור-שלו, מייסדת משותפת ונשיאת קלטורה;  וד”ר מלכה ניר, סמנכ”לית זירת יצור מתקדם ברשות החדשנות על התובנות של מיכל כיזמת וסטארטאפיסטית.

בין השאר, נדבר על יזמיות הייטק בארץ, וההשפעה שלהן בשנים האחרונות – מה השתנה? ואיך אפשר להמשיך לשנות.  נדבר על השינויים בסוג וגודל החברות, בתחומים שהן עוסקות ובשאיפות של היזמיות והיזמים. בנוסף, נשאל שאלות כמו איפה אפשר להשיג את האימפקט הכי גדול בתעשיית ההייטק בשנים הקרובות?  איך מצליחים להביא את כור ההיתוך הישראלי לענף ההיי טק? ועוד.

ד”ר מיכל צור-שלו, היא יזמת היי-טק ומנהלת ישראלית, מייסדת שותפה של חברת סאיוטה ומייסדת שותפה, ונשיאת קלטורה. בשנת 1999 הקימה עם נפתלי בנט (כיום ראש ממשלת ישראל), בן אנוש וליאור גולן את סאיוטה (Cyota), חברת הזנק בתחום הסייבר שהתמחתה בתוכנות ושירותים לאבטחת בנקאות מקוונת ולאבטחת עסקאות בכרטיסי אשראי באינטרנט. החברה נמכרה בשנת 2005 תמורת 145 מיליון דולר לחברת RSA SECURITY. בכך עשתה צור היסטוריה, כאישה הישראלית שעשתה את האקזיט הכי גדול. בשנת 2006 צור-שלו עזבה את החברה והקימה את חברת “קלטורה” עם רון יקותיאל, ערן איטם וד”ר שי דוד. החברה מספקת פלטפורמה לחוויות וידאו בענן. חברות ענק מכל רחבי העולם משתמשות במוצרי הוידיאו של קלטורה על מנת לקיים שיחות בוידאו, כיתות וירטואליות, אירועים וירטואליים, ושידורי טלויזיה באינטרנט למליוני משתמשים מידי יום. קלטורה (KLTR) הנפיקה ביולי 2021 בנאסדאק.  

ד”ר מלכה ניר, סמנכ”לית ייצור מתקדם ברשות החדשנות, אמונה במסגרת תפקידה על חיזוק התעשייה היצרנית וכושר התחרות שלה בארץ ובעולם באמצעות יישום תהליכי מו”פ וחדשנות טכנולוגית. לניר 20 שנות ניסיון בתעשייה, מתוכן 13 שנות ניסיון בתעשיית ההיי-טק, במהלכן כיהנה כסמנכ”לית הנדסה באינטל ישראל. בנוסף כיהנה במשך 8 שנים כסמנכ”לית מו”פ בכימיקלים לישראל, ושנתיים כמנכ”לית מפעל מתכת.

ניפגש בזום.

המפגש יוקלט ל”עודפודקאסט לסטרטאפים” ויעלה לערוצי הדיגיטל של רשות החדשנות.

סדר יום

19:00-20:30
משוחחות על חדשנות

עברנו לזום!

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה