תאריך ושעה

ב- 14/06/2022
שעה: 11:00 - 10:00

הרשמה

14/06/2022 - 08/05/2022

חטיבה

צמיחה וייצור מתקדם

קהל יעד

חברות מתחומי סייבר, AI, רובוטיקה, ביומטריה, מערכות סריקה ורובוטיקה, כלי טייס בלתי מיואשים, RF

מיקום

ניפגש בזום 🙂

הוסף ליומן שלי06/14/2022 10:0006/14/2022 11:00Asia/Jerusalemרשות החדשנות משיקה מסלול פיילוטים משותף עם המשרד לביטחון פניםמעוניינים לבצע פיילוטים באתרי הרצה ייחודיים כמו שירות בתי הסוהר? הרשות הלאומית לכבאות והצלה? הצטרפו אלינו ויחד נשביח ונביא לחדשנות טכנולוגית לביטחון הפנים הישראלי!

על האירוע

מעוניינים לבצע פיילוטים באתרי הרצה ייחודיים כמו שירות בתי הסוהר? הרשות הארצית לכבאות והצלה? הצטרפו אלינו ויחד נשביח ונביא לחדשנות טכנולוגית לביטחון הפנים הישראלי!

רשות החדשנות והמשרד לביטחון פנים משיקים מסלול חדש שמטרתו לעודד ולסייע בפיתוח מוצרים ותהליכים שיאפשרו להשפיע על היכולת האופרטיבית או שיפור השירותים המוענקים על ידי המשרד לביטחון פנים וגופי ביטחון הפנים בישראל.  המסלול מיועד לחברות טכנולוגיה ישראליות בתחומי יכולות אכיפת חוק ולוחמת סייבר, אבטחת תשתיות קריטיות ומתקני ציבור, ערים בטוחות ומאובטחות, הגנת גבולות וכל אלו  ע”י טכנולוגיות AI, סייבר, רובוטיקה, ביומטריה, מערכות סריקה ורובוטיקה, כלי טייס בלתי מאוישים, RF, תקשורת, ניתוח תמונות וכל טכנולוגיה שיכולה לענות על האתגרים של גופי משרד בטחון הפנים.

בקשות שיאושרו יזכו למענק בשיעור של 50%-30% מהוצאות הפיתוח. תמיכה כספית בשיעור חריג של 60% מהוצאות המאושרות תינתן לתכנית בעלת פוטנציאל להשפעה יוצאת דופן.

 

הצטרפו אלינו לוובינר ושמעו עוד פרטים אודות מסלול הפיילוטים ברשות החדשנות ואופן הגשת הבקשה באתר, לצורך הגשות איכותיות וייחודיות במסלול החדש! בין דוברי הוובינר, נציג המשרד לביטחון פנים שיציג את אתגרי השוק ואת הצורך בחברות טכנולוגיה שישפרו את ביטחון הפנים בישראל.

הוובינר מיועד לחברות טכנולוגיות ישראליות אשר יבצעו את הפיילוט בגופים בטחונים ישראליים או על בסיס יכולות, נתונים או מידע הנמצא ברשותם.
מטרתה של התוכנית – לעודד ולסייע בפיתוח מוצרים ותהליכים שיאפשרו להשפיע על היכולת האופרטיבית או שיפור השירותים המוענקים על ידי המשרד לביטחון פנים וגופי ביטחון הפנים בישראל.

לקראת ההגשה למסלול: נציג את המסלול, נקיים הדרכה על אופן הגשת הבקשה, נארח את נציגי משרד לביטחון פנים לתת דגשים רלוונטיים ונענה על השאלות שלכם/ן.   

 

 

סדר יום

10:00-10:05
דברי פתיחה - צביקה גולצמן, מנהל אגף מימון מו''פ, רשות החדשנות
10:05-10:15
הצגת המסלול הפיילוטים - עידו פוטסמן מנהל תוכנית פיילוטים, רשות החדשנות
10:15-10:25
הצגת דגשים של המשרד לביטחון פנים - ד''ר גד פרישמן, המדען הראשי במשרד לביטחון פנים וירון קרון, ראש תחום בכיר טכנולוגיות, המשרד לביטחון פנים
10:25-10:50
הצגת האתגרים של גופי הביטחון - ליאור מלמד, ראש מדור מו''פ, כבאות והצלה לישראל; רוני בורכוב, ראש ענף טכנולוגיות וחדשנות, שירות בתי הסוהר; איתמר שוורץ, מנהל אגף בכיר אכיפה וביטחון אישי, הרשות הלאומית לביטחון קהילתי
10:50-11:00
הדרכה על אופן הגשת בקשה - טיפים של אלופות - הללי פורת, מנהלת מחלקת תפעול, רשות החדשנות
10:50-11:00
שאלות תשובות

ניפגש בזום 🙂

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה