תאריך ושעה

ב- 14/03/2023
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

14/03/2023 - 01/11/2022

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

בירבאזאר רשות השידור, יפו 161, ירושלים

הוסף ליומן שלי14-03-2023 18:3014-03-2023 21:00Asia/Jerusalemעשה ואל תעשה במפגש עם משקיעים, ואיך מגייסים כסף בתקופה של חוסר וודאות? -יפעת אורון וחנן ברנד נפגשים אתכם לשיחה בירושליםמפגשי חדשנות על הבר 2022-23

בירבאזאר רשות השידור, יפו 161, ירושלים
DD/MM/YYYY

על האירוע

הדרינק עליכם – החדשנות עלינו!

זו השנה השלישית בה אנחנו מזמינים אתכם להיחשף לחדשנות הישראלית, לא תבואו?!

באירועי “חדשנות על הבר” נפגשים כל מי שאוהב יזמות וחדשנות, עם מובילי עולם הכלכלה, ואקו סיסטם החדשנות הישראלית; והשנה אנחנו פורסים את המניפה ומגיעים למקומות נוספים בארץ. בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית, ובזה: עידוד ההשקעות, היזמות והקמת סטרטאפים חדשים; השינוי במודלים הכלכליים: המעבר מצמיחה לרווחים, הרחבת ההון האנושי בהייטק, עולמות התחבורה החכמה, אקלים-טק, ביו-קונברג’נס, רחפנים, מטאוורס, השפעת הבינה המלאכותית על כל תחום בחיינו ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית; כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם! כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

והפעם, נשוחח על  המלצות בעמידה בפני משקיעים – עשה.י ואל תעשה.י במפגש עם משקיעים, וכיצד מגייסים כסף בתקופה של חוסר וודאות. בנוסף, נדבר גם על ההאב הישראלי בהיבט של השקעות בישראל מול העולם, נשוחח על החוזקות והחולשות של אקוסיסטם החדשנות הישראלי בהיבט של השקעות בהשוואה עולמית.

 

 

 

את מי תפגשו על הבר הפעם?

יפעת אורון, שותפה ומנהלת הפעילות הישראלית של קרן בלקסטון, קרן השקעות גלובלית אשר מנהלת 941 מיליארד דולר. טרם הצטרפותה לבלקסטון יפעת הקימה ושימשה כמנכ”לית לאומיטק, זרוע בנקאות ההייטק של קבוצת לאומי במשך שבע שהים.  במהלך כהונתה בלאומיטק, יפעת כיהנה גם כראש ועדת החדשנות של בנק לאומי וכדירקטורית בלאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של קבוצת לאומי. ליפעת מעל 25 שנות ניסיון בעבודה עם חברות טכנולוגיה. לפני שהקימה את לאומיטק, היא שימשה כשותפה בקרן ההון סיכון ורטקס, וקודם לכן עבדה בבנק ההשקעות JPMorgan Chase בניו יורק, בתחום הטכנולוגיה. ליפעת תואר במנהל עסקים  MBA מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון.

חנן ברנד, סמנכ”ל חטיבת הזנק ברשות החדשנות, כיהן ב-15 השנים האחרונות כמנהל השקעות במגוון קרנות הון סיכון, בין היתר בחממה הטכנולוגית ניות, קרן עופר הייטק, קרן JVP ובתפקידו האחרון כשותף-מנהל של הקרן האמריקאית-ישראלית Cornerstone Venture Partners.הוא הוביל השקעות בעשרות חברות סטארטאפ ישראליות החל משלבי הפרי-סיד והסיד עד לשלב הצמיחה, והיה חבר בדירקטוריון של מגוון חברות. ברנד הוא גם אחד ממייסדי עמותתMade in Jerusalem , הפועלת מ-2012 לקידום האקוסיסטם היזמי-טכנולוגי בירושלים ולהגדלת שיעור העובדים מאוכלוסיות מגוונות בתחום, וכיהן כיו”ר העמותה מהקמתה. כמו כן היה שותף בוועדת ההיגוי ומנטור במגוון אקסלרטורים ותכניות יזמות בישראל ובחבר הנאמנים של עזריאלי, המכללה האקדמית להנדסה בירושלים. לברנד תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים ומדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית, ותואר MBA מהטכניון במסלול ניהול חברות עתירות ידע.

מחכים לכם בבר “בירבאזאר רשות השידור” בירושלים ב- 14.3, נפגשים ב-18:30. מתחילים ב-19:30.

מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל. 

פספסתם?

המפגש יעלה לפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

סדרת “חדשנות על הבר” מופקת ע”י עמותת WIZE.

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה