תאריך ושעה

ב- 03/01/2022
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

03/01/2022 - 14/10/2021

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

בר "פארקר" הרצליה

הוסף ליומן שלי03-01-2022 18:3003-01-2022 21:00Asia/Jerusalemעל בנקאות ופינטק בעידן החדש - ד"ר חדוה בר ושגיא דגןמפגשי חדשנות על הבר 2021 של רשות החדשנות

בר "פארקר" הרצליה
DD/MM/YYYY

על האירוע

הדרינק עליכם, החדשנות עלינו!

אחרי שב-2019 הפגשנו מאות אוהבי יזמות וחדשנות, בברים ברחבי הארץ,  עם מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית, אנחנו מעלים הילוך – ומביאים אליכם את “הטופ 10” של עולם החדשנות, היזמות והכלכלה של 2021 – בסדרת מפגשי “חדשנות על הבר”.

בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית: כמו עידוד היזמות והקמת סטרטאפים חדשים, דרך עידוד יזמות בקרב נשים, חרדים וערבים; בעיית ההון האנושי וכח האדם בהייטק, חברות היוניקורן, וגם עולמות הסייבר, ביוטק, פינטק, AI ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית.

כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

 

 

 

והפעם, בואו לשמוע על עולם הבנקאות החדש ועל מהפיכת הפינטק בשיחה בין ד”ר חדוה בר לשגיא דגן.

ד”ר חדוה בר, משנה למנכ”ל eToro, כיהנה כמפקחת על הבנקים עד 2020. בתקופת כהונתה הוביל הפיקוח מהלכים של הגברת תחרות, עידוד חדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית, והגברת היעילות של המערכת הבנקאית. בתוך כך נכללו שינויים מבניים רבים כגון הפרדת חברות כרטיסי האשראי מהבנקים; הורדת חסמים לבנק חדש ומתן רישיון לבנק הדיגיטלי הראשון; הסרת חסמים לחדשנות טכנולוגית- שהובילו לגידול משמעותי בבנקאות הדיגיטלית; עידוד התייעלות משמעותית של המערכת הבנקאית; קידום פרויקט “בנקאות פתוחה”; קידום עולם תשלומים מתקדם מבוסס EMV ואפליקציות תשלומים. במרץ 2021 הצטרפה בר לחברת eToro, פלטפורמה חברתית להשקעות, שמטרתה לפתוח את השווקים הפיננסיים לכל אדם לסחור ולהשקיע בצורה פשוטה, במניות, נכסי קריפטו, סחורות ו”העתקת סוחרים” (copy traders). תפקידיה המגוונים של בר לאורך העשורים האחרונים, בבנק ישראל כרגולטור, בבנקאות (בנק לאומי כחברת הנהלה, ונציגת ישראל בדירקטוריון ה- EBRD בלונדון), וכעת בפינטק eToro, אפשרו לה לראות ולהשפיע על התעשיה הפיננסית בזויות השונות שלה.

שגיא דגן, סמנכ”ל צמיחה ומדיניות ברשות החדשנות, אחראי על ניהול מגוון רחב של מסלולים המקדמים חדשנות טכנולוגית של חברות בשלבי צמיחה ושל חברות בוגרות, ותורמים להגדלת קצבי הצמיחה והפוטנציאל שלהן.  דגן בעל 10 שנות ניסיון ניהולי בארגונים ממשלתיים ועסקיים ורקע פיננסי ומחקרי נרחב בתחומי מקרו-כלכלה, מימון ומדיניות חדשנות וטכנולוגיה. בנוסף, היה ממובילי יישום החדשנות במדיניות הממשלה ובפרויקטים גדולים ולאומיים דוגמת גיבוש והקמת התוכנית הלאומית לתחבורה חכמה ותחליפי נפט במשרד ראש הממשלה.

מחכים לכם בבר “פארקר” הרצליה, מהרו להירשם – ההרשמה מוגבלת והכניסה בכפוף להצגת תו ירוק בכניסה.

המפגש יעלה לפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

 

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה