תאריך ושעה

ב- 02/12/2019
שעה: 15:00 - 11:00

הרשמה

27/11/2019 - 28/10/2019

קהל יעד

מנכ"לים של חברות ומפעלי יצור, סמנכ"לי טכנולוגיה במפעלי יצור, חברות בעלות פתרונות בתחום המפעל החכם וייצור מתקדם, חברות תעשיית ייצור

מיקום

אקספו ת"א (מרכז הירידים), אולם F, ביתן 2, קומה שנייה (יש לעלות במעלית או במדרגות הנעות לקומה 1)

הוסף ליומן שלי02-12-2019 11:0002-12-2019 15:00Asia/Jerusalemמעוניין/ת לפגוש מומחים טכנולוגיים לקידום חדשנות במפעל שלך?הרשמו למתחם הפגישות של זירת ייצור מתקדם במסגרת ועידת ישראל לתעשייה 2019

אקספו ת"א (מרכז הירידים), אולם F, ביתן 2, קומה שנייה (יש לעלות במעלית או במדרגות הנעות לקומה 1)
DD/MM/YYYY

על האירוע

במסגרת “ועידת ישראל לתעשייה 2019” של התאחדות התעשיינים, תוביל רשות החדשנות מתחם פגישות אישיות בין מנהלים ממפעלי תעשייה מסורתית, מעורבת-מסורתית, מעורבת עילית ועילית, לבין נציגי רשות החדשנות לצד מומחים טכנולוגיים מתחומים שונים (מזון, מתכות, חומרים מרוכבים ועוד).  

מטרת המפגשים היא לאפשר לכל משתתף/ת ללמוד על  כלי הסיוע של רשות החדשנות. חברות העומדות בתנאי הסף להגשת בקשה למכינה למו”פ יוכלו להיפגש עם מומחים טכנולוגיים,  ואף להגיש בקשה תוך כדי המפגש!

מתחם הפגישות יאפשר לכל הנרשמים להסתייע ביועצים, שהינם מומחים טכנולוגיים בתחום עיסוקה של החברה –  להבין כיצד ניתן לקדם  פרוייקטי מחקר ופיתוח. בנוסף, חברה המעוניינת לקדם שיתופי פעולה טכנולוגיים עם חברות מחו”ל, תוכל להיפגש עם נציגי הזירה הבינלאומית ברשות החדשנות ולקבל הסברים על מגוון האפשרויות הקיימות עבורה.

במתחם יתקיימו 7 שולחנות עבודה בתחומי תעשייה שונים, וניתן יהיה לקבוע פגישה לפי הנושא המוביל את השולחן:

  1. תעשיות המתכת
  2. קוסמטיקה וכימיה
  3. מזון
  4. פלסטיקה וגומי
  5. אוטומציהרובוטיקה וייצור מתקדם – אשר יאוייש ע”י מומחים אשר התמחותם בפתרונות תעשייה 4.0
  6. הזירה הבינלאומית של רשות החדשנות – השולחן יאוייש ע”י נציגי הזירה הבינלאומית, ובו ידובר  אודות שיתופי פעולה בינלאומיים העומדים לרשות החברות היצרניות במדינות העולם.
  7. מופ”ת (מו”פ בתעשייה) – שולחן זה יאויש על ידי נציגי זירת ייצור מתקדם ונציגי מכוני הישום התעשייתים, ובו יימסר מידע אודות הגשה למסלול מופ”ת. 

חברה שתירשם לפגישה תציין בטופס ההרשמה את התחום בו היא מעוניינת (מתוך רשימה סגורה של נושאים), כל פגישה תימשך 20 דקות. הפגישות הינן אישיות או קבוצתיות, בהתאם לזמינות המומחים.

ההרשמה למפגשים מיועדת לנרשמי “ועידת ישראל לתעשייה 2019”  של התאחדות התעשיינים, וכן לתעשיינים מקרב הקהל הרחב.

מתחם הפגישות של רשות החדשנות ימוקם בקומה שמעל “ועידת ישראל לתעשייה” (אקספו תל אביב, ביתן 2, קומה 1, אולם F  (יש לעלות במעלית או במדרגות הנעות לקומה 1)

כניסה למתחם הפגישות היא ללא תשלום, אך היא אינה מקנה כניסה לוועידת ישראל לתעשייה שהינה בהרשמה נפרדת למוזמנים בלבד.

תשובות על שעת הפגישה המדויקת ישלחו כשבוע לפני ועידת התעשייה (בין התאריכים 24-27.11) באמצעות דוא”ל. 

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה