תאריך ושעה

ב- 26/12/2021
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

22/12/2021 - 14/10/2021

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

בר "הנסיך" תל אביב

הוסף ליומן שלי12/26/2021 18:3012/26/2021 21:00Asia/Jerusalemמסטארטאפ ניישן ליוניקורן ניישן - ניר זוהר ודרור ביןמפגשי חדשנות על הבר 2021 של רשות החדשנות - ההרשמה למפגש זה נסגרה! נשמח לראותכם במפגשים האחרים

בר "הנסיך" תל אביב

על האירוע

ההרשמה נסגרה! נשמח לפגוש אתכם באירועים  האחרים של “חדשנות על הבר”.

הדרינק עליכם, החדשנות עלינו!

אחרי שב-2019 הפגשנו מאות אוהבי יזמות וחדשנות, בברים ברחבי הארץ,  עם מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית, אנחנו מעלים הילוך – ומביאים אליכם את “הטופ 10” של עולם החדשנות, היזמות והכלכלה של 2021 – בסדרת מפגשי “חדשנות על הבר”.

בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית: כמו עידוד היזמות והקמת סטרטאפים חדשים, דרך עידוד יזמות בקרב נשים, חרדים וערבים; בעיית ההון האנושי וכח האדם בהייטק, חברות היוניקורן, וגם עולמות הסייבר, ביוטק, פינטק, AI ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית.

כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

 

 

 

והפעם, דרור בין וניר זוהר ישוחחו על השלב הבא של ההייטק הישראלי, לאן ממשיכים מכאן ומה ההשפעה של שגשוג היוניקורנים על המשק הישראלי

ניר זוהר, נשיא ו-COO ו- WIX – הצטרף לחברה ב-2007, מיד לאחר היווסדה וניהל את אסטרטגית הצמיחה המואצת שלה – מחברה קטנה לחברה בינלאומית, המשרתת מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם. כיום משמש ניר כנשיא החברה וסמנכ”ל התפעול שלה, ומנהל את כלל האופרציה העסקית של החברה. בנוסף, משמש ניר כחבר דירקטוריון במספר חברות הייטק וכיו”ר פורום חברות הצמיחה. טרם עבודתו ב-Wix עבד ניר כאיש חינוך, הן בסוכנות היהודית והן בתנועת הצופים, זאת לאחר קריירה צבאית בחיל הים כחובל. ניר נשוי ואב לארבעה. גר בתל אביב.

דרור בין, מנכ”ל רשות החדשנות, הוא בעל 9 שנות ניסיון כמנכ”ל, בנוסף לנסיונו כחבר הנהלה, סמנכ”ל מכירות ויועץ אסטרטגי בחברות היי טק מהמובילות בעולם. טרם הגעתו לרשות החדשנות, כיהן בין כנשיא ומנכ”ל חברת RAD.  אשר מובילה פתרונות גישה לרשתות תקשורת מהדור הבא המונה מאות עובדים. בין כיהן כעשור בתפקידים בכירים בחברת קומברס, האחרון שבהם חבר הנהלה וסמנכ”ל המכירות הגלובאליות. לאחר מכן שימש כוונצ’ר-פרטנר בקרן הון הסיכון כרמל וונצ’רס ויו”ר בחלק מחברות הפורטפוליו. בנוסף שימש בין כשותף בחברת הייעוץ האסטרטגי שלדור ועסק בגיבוש אסטרטגיות לחברות במגוון ענפי תעשייה, קמעונאות, בנקאות, ביטוח, היי-טק ועוד. 

מחכים לכם בבר “הנסיך” בת”א, מהרו להירשם – הכניסה מוגבלת ובכפוף להצגת תו ירוק בכניסה.

המפגש יעלה לפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

 

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה