תאריך ושעה

ב- 24/11/2021
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

14/11/2021 - 14/10/2021

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

בר "הנסיך", ת"א

הוסף ליומן שלי24-11-2021 18:3024-11-2021 21:00Asia/Jerusalemמהשקל הראשון למיליון הראשון – דרכו של הסטארט אפ הישראלי - רונה שגב ושגיא דגןמפגשי חדשנות על הבר 2021 של רשות החדשנות - ההרשמה לאירוע זה נסגרה! נשמח שתצטרפו לאירועים האחרים

בר "הנסיך", ת"א
DD/MM/YYYY

על האירוע

ההרשמה לאירוע הזה נסגרה! נשמח שתצטרפו לאירועים האחרים על הבר.

הדרינק עליכם, החדשנות עלינו!

אחרי שב-2019 הפגשנו מאות אוהבי יזמות וחדשנות, בברים ברחבי הארץ,  עם מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית, אנחנו מעלים הילוך – ומביאים אליכם את “הטופ 10” של עולם החדשנות, היזמות והכלכלה של 2021 – בסדרת מפגשי “חדשנות על הבר”.

בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית: כמו עידוד היזמות והקמת סטרטאפים חדשים, דרך עידוד יזמות בקרב נשים וערבים; בעיית ההון האנושי וכח האדם בהייטק, חברות היוניקורן, וגם עולמות הסייבר, ביוטק, פינטק, AI ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית.

כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

 

 

 

והפעם, בואו לשמוע על יזמות, השקעות סיד והקמת חברות גדולות מהשקעות הסיד בשיחה בין שגיא דגן ורונה שגב.

רונה שגב, שותפה מנהלת בקרן TLV Patners, הקימה לפני 6 שנים יחד עם שותפיה את קרן ההון סיכון TLV Partners שעד כה השקיעה ב-45 חברות ומנהלת סכום כולל של 820 מיליון דולר. בין הסטארטאפים בהם השקיעה שגב בשנים האחרונות נמצאים Aidoc, Firebolt, Unit ו-Run:ai. לפני הקמת TLV Partners היתה  שותפה במספר קרנות נוספות ובצעה  השקעות מוצלחות בתחומי ה-Enterprise Software. שגב, מתמקדת בהשקעות וליווי של חברות בשלבי הארלי סטייג׳.

שגיא דגן, סמנכ”ל צמיחה ומדיניות ברשות החדשנות, אחראי על ניהול מגוון רחב של מסלולים המקדמים חדשנות טכנולוגית של חברות בשלבי צמיחה ושל חברות בוגרות, ותורמים להגדלת קצבי הצמיחה והפוטנציאל שלהן.  דגן בעל 10 שנות ניסיון ניהולי ובעל רקע פיננסי ומחקרי נרחב בתחומי מקרו-כלכלה, מימון ומדיניות חדשנות וטכנולוגיה. בנוסף, היה ממובילי יישום החדשנות במדיניות הממשלה ובפרויקטים דוגמת גיבוש והקמת התוכנית הלאומית לתחבורה חכמה במשרד ראש הממשלה.

האירוע יתקיים בבר “הנסיך” ת”א, ההרשמה לאירוע הזה נסגרה, אבל – מוזמנים לראות ולהקשיב לו בהמשך בפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, וביוטיוב ברשתות החברתיות של רשות החדשנות.

הכניסה למי שכבר נרשם -בכפוף להצגת תו ירוק בכניסה! 

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה