תאריך ושעה

ב- 19/03/2020
שעה: 16:00 - 15:00

הרשמה

19/03/2020 - 19/03/2020

חטיבה

צמיחה וייצור מתקדם

קהל יעד

חברות בעלות פתרונות בתחום המפעל החכם ויצור מתקדם: רובוטיקה, אוטומציה, AI, ניהול ומחשוב רצפת היצור, חברות הנדסה לפיתוח מכונות קווי יצור., חברות בצמיחה, נציגי חברות מתחילות תעשייתיות, סמנכ"לי פיתוח בחברות, חברות בתחום הבריאות, יזמים/ות

הוסף ליומן שלי19-03-2020 15:0019-03-2020 16:00Asia/Jerusalemוובינר מס' 3: הדרכה על אופן הגשת בקשה לקול קורא עבור פיתוחים שיסייעו עם אתגרי נגיף הקורונה

DD/MM/YYYY

על האירוע

לצפייה בהקלטה של הוובינר לחצו כאן

אנחנו מזמינים חברות טכנולוגיה (שאינן אחד מארגוני הבריאות בישראל) להשתתף בוובינר לקראת הגשה לקולות קוראים למניעה, טיפול והתמודדות עם אתגרי נגיף הקורונה.

ישנם שני קולות קוראים להגשה עד ה26 במרץ:  

1. הגשת תכניות מו”פ של רעיונות טכנולוגיים ואו יישומים מנוסחים בשלבים מוקדמים (Ideation)

2. הגשת תכניות מו”פ של מערכות, מוצרים או פתרונות טכנולוגיים, לרבות פרויקטים בשלבי פיתוח, בשלבי הרצה ובשלבי הדגמה

הוובינר רלוונטי לחברות שמעוניינות להגיש בקשה לתמיכה של פיתוחים בשלבים המצוינים לעיל, ובמגוון תחומים, בין היתר: ייעול ושיפור תהליך האבחון, אמצעים להפחתה ומניעת הדבקה, הרחבת השירותים הניתנים ברפואה מרחוק, פיתוח ויישום מחדש (re-purposing) של מוצרים אנטי-וויראליים, פתרונות לחולים בשהיית בית או בבידוד בבי”ח, פתרונות דיגיטליים לשליטה, בקרה וחיזוי התפשטות הנגיף, פתרונות לניהול חכם של מוקדי סיוע לציבור ויצירת קשר אפקטיבית עם הציבור בשעת התפרצות מגפה, פתרונות המגבירים את הקיבולת של יחידות טיפול נמרץ נשימתי, פתרונות המסייעים לפעילות גופנית ולרווחת אזרחים וותיקים, פתרונות המסייעים לתמיכה באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ועוד.

הוובינר יועבר על ידי צביקה גולצמן, סגן ראש זירת צמיחה ומנהל קרנות הפיילוטים, והללי פורת, רפרנטית זירת חברות בצמיחה באגף תפעול ברשות החדשנות. 
בוובינר תוכלו לשמוע פרטים על נושאי מחקר ופיתוח בתחום הפעולה של קול קורא זה, להכיר את תנאי המסלול, לעבור הדרכה על אופן הגשת הבקשה, ולשאול שאלות.  

למידע נוסף על אופן הגשת הבקשה ניתן לקרוא על כך במסלול תמיכה בחדשנות בתחומים נבחרים – בריאות דיגיטלית (למען הסר ספק, המסלול כאמור אינו רלוונטי רק לחברות בריאות דיגיטלית).

*על מנת שנוכל לתת מענה לשאלות בצורה הטובה ביותר, תוגבל כמות המשתתפים בוובינר. במידת הצורך נקיים בימים הקרובים וובינר נוסף ונפרסם אותו בהתאם.

סדר יום

הסבר על הקול הקורא: למי מיועד, מה מחפשים, גובה המענקים וכו'
הדרכה על אופן הגשת הבקשה לקול הקורא באזור האישי של אתר רשות החדשנות
שאלות ותשובות

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה