תאריך ושעה

ב- 29/01/2023
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

06/01/2023 - 01/11/2022

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

ג'מס באר שבע JEM'S BEER FACTORY, האנרגיה 77, באר שבע

הוסף ליומן שלי29-01-2023 18:3029-01-2023 21:00Asia/Jerusalemהמטאוורס – על מה כל הסיפור? עדי סופר תאני ודרור בין נפגשים לשיחה אתכם בבאר שבעהאירוע נסגר להרשמה! מחכים לכל במפגשים נוספים של חדשנות על הבר 2022-23

ג'מס באר שבע JEM'S BEER FACTORY, האנרגיה 77, באר שבע
DD/MM/YYYY

על האירוע

האירוע נסגר להרשמה! מוזמנים למפגשים הנוספים של חדשנות על הבר.

הדרינק עליכם – החדשנות עלינו!

זו השנה השלישית בה אנחנו מזמינים אתכם להיחשף לחדשנות הישראלית, לא תבואו?!

באירועי “חדשנות על הבר” נפגשים כל מי שאוהב יזמות וחדשנות, עם מובילי עולם הכלכלה, ואקו סיסטם החדשנות הישראלית; והשנה אנחנו פורסים את המניפה ומגיעים למקומות נוספים בארץ. בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית, ובזה: עידוד ההשקעות, היזמות והקמת סטרטאפים חדשים; השינוי במודלים הכלכליים: המעבר מצמיחה לרווחים, הרחבת ההון האנושי בהייטק, עולמות התחבורה החכמה, אקלים-טק, ביו-קונברג’נס, רחפנים, מטאוורס, השפעת הבינה המלאכותית על כל תחום בחיינו ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית; כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

והפעם, נצלול לעולם המטאוורס, בשיחה בין עדי סופר תאני, מנכ”לית מטא ישראל, ודרור בין, מנכ”ל רשות החדשנות.  במפגש נשוחח על כל האפשרויות שהעולם הטכנולוגי החדש הזה מזמן: החל מחינוך, תיירות, ספורט, רפואה ועד להזדמנויות תעסוקתיות חדשות, עד כדי מציאות של קביעת ראיון עבודה במטאוורס. מוזמנים לצלול יחד איתנו.

 

את מי תפגשו על הבר הפעם?

עדי סופר תאני מכהנת כמנכ״לית מטא בישראל מאז הקמת המשרד הישראלי ב-2014. סופר תאני החלה את מסלול הקריירה שלה ב-1997 כמנכ״לית וול-סטריט ישראל, חברה בינלאומית ללימודי אנגלית. ב-2001, מונתה למנכ״לית קבוצת קידום, חברת החינוך הפרטי הגדולה בישראל. ב-2008, מונתה סופר תאני למנכ״לית זרוע ה-B2C של 888 אחזקות.  סופר תאני חברה במספר ועדים מנהלים של ארגונים ללא מטרות רווח כגון קאמאטק (אקסלרטור ליזמים חרדיים), יוניסטרים, MEET, SheCodes, יוזמות עתיד ועוד. כמו כן, היא השקיעה לאורך השנים במספר סטראטאפים ישראליים. לעדי סופר תאני תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מתוכנית המנהלים הבינלאומית של קלוג-רקאנטי באוניברסיטת תל אביב. 
 
דרור בין, מנכ”ל רשות החדשנות, הוא בעל 9 שנות ניסיון כמנכ”ל, בנוסף לנסיונו כחבר הנהלה, סמנכ”ל מכירות ויועץ אסטרטגי בחברות היי טק מהמובילות בעולם. טרם הגעתו לרשות החדשנות, כיהן בין כנשיא ומנכ”ל חברת RAD.  אשר מובילה פתרונות גישה לרשתות תקשורת מהדור הבא המונה מאות עובדים. בין כיהן כעשור בתפקידים בכירים בחברת קומברס, האחרון שבהם חבר הנהלה וסמנכ”ל המכירות הגלובאליות. לאחר מכן שימש כוונצ’ר-פרטנר בקרן הון הסיכון כרמל וונצ’רס ויו”ר בחלק מחברות הפורטפוליו. בנוסף שימש בין כשותף בחברת הייעוץ האסטרטגי שלדור ועסק בגיבוש אסטרטגיות לחברות במגוון ענפי תעשייה, קמעונאות, בנקאות, ביטוח, היי-טק ועוד. 
 
מחכים לכם בג’מס באר שבע JEM’S BEER FACTORY, מהרו להירשם – הכניסה מוגבלת. 

נפגשים: 18:30. מתחילים: 19:30.

פספסתם?

המפגש יעלה לפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

סדרת “חדשנות על הבר” מופקת ע”י עמותת WIZE.

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה