תאריך ושעה

ב- 12/10/2021
שעה: 21:15 - 19:00

הרשמה

12/10/2021 - 01/10/2019

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

T House, אבן גבירול 26, תל אביב יפו,

הוסף ליומן שלי12-10-2021 19:0012-10-2021 21:15Asia/Jerusalemהמוח הישראלי - דלק הטילים של ההייטק העולמימפגשי חדשנות על הבר

T House, אבן גבירול 26, תל אביב יפו,
DD/MM/YYYY

על האירוע

בואו לפגוש את מובילי עולם הכלכלה והחדשנות הישראלית בשיחה 1:1 FIRESIDE CHAT, עם בכירי רשות החדשנות, בברים ברחבי הארץ במסגרת סדרת “חדשנות על הבר”, בערב של שאלות הדדיות שיצטרפו לשאלות שלכם.

כל אחד מהמפגשים יעסוק בהיבט אחר של החדשנות הישראלית.

ובמפגש זה, יפגשו צחי שנרך, סמנכ”ל רשות החדשנות וראש מערך הטכנולוגיות וענפי השוק עם תא”ל (מיל.) ד”ר דניאל גולד, ראש המנהל למחקר, פיתוח אמצעי לחימה ותשתיות טכנולוגיות (מפא”ת) ומייסד כיפת ברזל, לשיחה צפופה על המוח הישראלי – דלק הטילים של ההייטק העולמי.

קצת על האנשים שתפגשו על הבר:

תא”ל (מיל.) ד”ר דניאל גולד, ראש המנהל למחקר, פיתוח אמצעי לחימה ותשתיות טכנולוגיות (מפא”ת) ומייסד כיפת ברזל, המנכ”ל והמייסד של “גולד מו”פ טכנולוגיה וחדשנות בע”מ, ולשעבר ראש הוועדה הלאומית של ישראל למו”פ סייבר מסחרי/אזרחי. גולד שירת כראש מנהל המחקר והפיתוח במשרד הביטחון וצה”ל, וכיהן במספר תפקידי ראש מחלקה במשרד הביטחון ובחיל האוויר, כולל ניהול פרויקטים ראשיים של משרד הביטחון וצה”ל. הוא זכה בפרס ביטחון ישראל בשנת 2012 על תפקידו בפיתוח ובניהול “כיפת ברזל”, וארבע פעמים בפרס חיל האוויר. גולד זכה גם כן בפרס על תרומה משמעותית לטכנולוגיה מטעם ממשלת סינגפור, והיחידה בראשותו זכתה 18 פעמים בפרס ביטחון ישראל.

צחי שנרך סמנכ”ל רשות החדשנות וראש מערך הטכנולוגיות וענפי השוק, הוא בעל 25 שנות ניסיון בהובלת פרויקטי מו”פ, תוך התמחות במחקר יישומי והטמעתו בתחומי הביטחון וההייטק (בתעשייה ובאקדמיה). בתפקידו האחרון, כיהן כמנכ”ל חברת LMY בתחום התוכנה והאלגוריתמיקה. שנרך הוביל שיתופי פעולה עם מכוני מחקר מסביב לעולם, מתמחה בזיהוי ומיפוי של דרישות שוק עדכניות ועתידיות, והמרתן לעשייה חדשנית. בתפקידו הנוכחי, אמון שנרך על הערכת הבקשות המוגשות לרשות החדשנות לקבלת מענקי מימון, באמצעות כ- 150 מעריכים מקצועיים מובילים בתחומם. בנוסף, משתתף שנרך בגיבוש המדיניות ביחס לפעילות הממשלה מול החברות הישראליות. שנרך הינו חתן פרס בטחון ישראל ובעל תואר ראשון בהנדסת חשמל ומחשבים, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. 

 

 

 

סדר יום

19:00-20:00
התכנסות
20:00-21:15
"חדשנות על הבר"

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה