תאריך ושעה

ב- 02/03/2023
שעה: 11:30 - 10:00

הרשמה

02/03/2023 - 22/01/2023

מיקום

ניפגש ב-2.3 על מסך המחשב (עדיף)/ הטאבלט/ הנייד.

הוסף ליומן שלי03/02/2023 10:0003/02/2023 11:30Asia/Jerusalemהיזמת שאת: בכירות תעשיית ההייטק וההון סיכון במפגש הכוונה ליזמות וסטארטאפיסטיות מפגש דיגיטלי לקראת יום האישה 2023

על האירוע

יזמת? יש לך רעיון טכנולוגי?

לקראת יום האישה 2023, ולאור הצלחת האירוע בשנה שעברה, רשות החדשנות מזמינה אותך להתייעץ, לשתף ולקבל הכוונה אודות הרעיון או הסטרטאפ שלך, בפגישות וירטואליות קבוצתיות, עם “טובות המוחות”: בכירות בתעשיית ההייטק, ההון סיכון והפטנטים, כדי להבין איך להפוך את הרעיון שלך למציאות

רשות החדשנות מזמינה אתכן: נשים יזמות, משלב הרעיון ועד לסטרטאפ בצמיחה, הרוצות להתייעץ ולהבין איך להוציא את “היזמת שהן” מהרעיון שלהן, להצטרף למפגש וירטואלי, ולקבל הכוונה וייעוץ מנשים מובילות: שותפות בקרנות הון סיכון, מומחיות בעולמות הקניין הרוחני והפטנטים, קהילות של יזמות טכנולוגית, מנטוריות של נשים ועוד.

מוזמנת להתייעץ ולשאול את כל השאלות שמעניינות אותך, לדוגמא:

  • איך אני מגנה על הקניין הרוחני של הרעיון שבליבת הסטארטאפ שלי עם פטנט?
  • איך בונים חברת סטארטאפ?
  • פיתחתי רעיון – איך אני מגייסת כסף בשלב הסיד?
  • איך אני מתחברת למנטורית בתחום שלי?
  • האם לרשות החדשנות יש תכנית מימון ייעודית לנשים?
  • מהם כללי עשי-ואל-תעשי במפגש עם משקיעים?
  • מתי הזמן הנכון לפנות לגיוס כסף ממשקיעים? איך לבנות נכון את סיבוב הגיוס?
  • איך אני משווקת את עצמי, בונה פיץ’ נכון, ואיך אני ממתגת את החברה?

המפגש יפתח בהרצאה קצרה של רשות החדשנות בהובלת חיר עבד אלראזק, מנהלת תכניות לקידום נשים וערבים בהייטק ויזמות, שלאחריו נתפצל לחדרים בהובלת נשים בכירות בתעשייה:

חדר 1: על מימון ותכניות של רשות החדשנות לנשים יזמיות, והכוונה לחדרי האירוע,  בהובלת סלעית לב, מנהלת תחום הנבטה ויזמות ברשות החדשנות.

חדר 2: איך מגייסים כסף בכל שלב? איך בונים חברת סטארטאפ? בהובלת אסתר ברק לנדס, מנהלת-שותפה, קרן “אגרוטק” (טנא)

חדר 3: איך משקיעים בי בשלב הסיד? בהובלת נופר עמיקם, GENERAL PARTNER  בקרן Glilot Capital

חדר 4: איך בונים מיזם? דגשים חשובים בבניית צוות, אסטרטגיה ואסטרטגיית גיוס. בהובלת עדי וגמן, מנהלת-שותפה בקרן E44

חדר 5: מתי הזמן הנכון לפנות לגיוס כסף ממשקיעים? איך לבנות נכון את סיבוב הגיוס? בהובלת אורית אלפרוביץ’, Founder & CEO at NEOME -Women Investing Club

חדר 6: שיחה פתוחה על יחסי יזמים ומשקיעים: עשי ואל תעשי – בהובלת יודפת הראל בוכריס, שותפה מנהלת בקרן ההשקעות בלמברג קפיטל. הקרן משקיעה בחברות software  בין היתר בתחומים הבאים : Supply Chain Management, Cyber Security, Health Tech, FinTech. AI, Data

חדר 7: איך אני מגנה על הקניין הרוחני והפטנטים שלי? בהובלת עו”ד ג’קלין ברכה, סגנית ראש רשות הפטנטים, רשות הפטנטים  ורימה פוגץ’ שנדלזון, יו”ר אגודת עורכי הפטנטים בישראל ומנהלת קניין רוחני, לנדא דיג’יטל פרינטינג.

חדר 8:  מרעיון למציאות: איך אני מוצאת את המנטורית המתאימה בשלבים הראשונים? איך אני משווקת את עצמי, בונה פיץ’ נכון, ואיך אני ממתגת את החברה? איך אני מגייסת כספים? בהובלת -הילה אוביל ברנר, מייסדת ומנכ”לית של קהילת “יזמיות”

זוהי הזדמנות להעלות כל נושא רלוונטי ולקבל סיוע מותאם במסגרת שיח קבוצתי פתוח. המפגשים הוירטואליים הינם קבוצתיים. כיומיים לפני האירוע תקבלי לינק כניסה למפגש.

אז בואי להוציא את היזמת שבך – הקליקי כאן והרשמי לפגישה עם “טובות המוחות” שייעצו לך

נרשמת? מוזמנת גם לנטוורקינג: אל תשכחי לפתוח פרופיל אישי ולהתחבר עם יזמות ומנטוריות בתחום.

 

 

סדר יום

10:00-10:15
תכנית רשות החדשנות לנשים: התכנסות והסבר כללי - חיר עבד אלראזק, מנהלת תכניות לקידום נשים וערבים בהייטק ויזמות
10:15-11:30
חלוקה לחדרים-דיגיטליים ואפשרות למעבר בינהם - בהובלת שותפות בקרנות הון סיכון, מומחיות בעולמות הקניין הרוחני והפטנטים, שיווק, קהילות של יזמות טכנולוגית, מנטוריות של נשים ועוד.

ניפגש ב-2.3 על מסך המחשב (עדיף)/ הטאבלט/ הנייד.

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה