תאריך ושעה

ב- 04/08/2021
שעה: 15:30 - 14:00

הרשמה

04/08/2021 - 27/07/2021

מיקום

ניפגש בזום!

הוסף ליומן שלי04-08-2021 14:0004-08-2021 15:30Asia/Jerusalemהחדשנות הישראלית על הפודיוםמפגש דיגיטלי בנושא ספורט-טק במסגרת שבוע האולימפיאדה

DD/MM/YYYY

על האירוע

רגע לפני שהאולימפיאדה מסתיימת ושנדע בכמה מדליות זכו הספורטאים הישראלים, תקיים רשות החדשנות מפגש דיגיטלי בנושא חדשנות בספורט (ספורט-טק), במסגרתו נציג כמה חברות וסטרטאפים ישראלים שהטכנולוגיה שלהם משנה את כללי המשחק! במפגש, אותו ינחה צחי שנרך, סמנכ”ל רשות החדשנות וראש המערך הטכנולוגי, יציגו החברות את המוצר וישתפו כיצד נולד הרעיון ואיך זה להיות יזם בעולם הספורט, יציגו  שיתופי פעולה שיש להם עם מועדוני ספורט בעולם, ישוחחו על עתיד תחום הספורט-טק הישראלי ועוד.

בין החברות והסטארטאפים שנכיר לכם:

פיקסלוט (PIXELLOTׂ) – מפתחת וספקית פתרונות השידור והאנליטיקות האוטומטיים המובילה בעולם. לחברה ניסיון רב בהפקה ושידור אוטומטיים של ענפי ספורט שונים מליגות נשים, ליגות משנה, ליגות נוער וליגות בענפי ספורט נישה. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת שידור חי וישיר בעלויות נמוכות וללא מגע יד אדם הודות לשימוש בבינה מלאכותית. 

סנסווים (SENSWIM) – החברה משפרת ביצועי שחיינים על ידי ניתוח ביצועים בזמן אמת בעזרת טכנולוגיות בינה מלאכותית, ללא צורך בחיישנים לבישים. סנסווים מביאה את מהפכת הדאטה לספורט שעדיין נשען על משרוקית וסטופר.

אבריסייט (Everysight) – הינה Spin-off של אלביט מערכות, העוסקת בתחום מערכות למציאות רבודה לשוק האזרחי. החברה השיקה  את RAPTOR, מערכת ראשונה מסוגה המיועדת לשוק הספורט, אשר מאפשרת לספורטאים לקבל נתונים בזמן אמת ממגוון סנסורים ללא צורך להוריד את הראש מהדרך.  

פלייפורם (Playform) – הינה אפליקציה למדידה, אימון ושיפור היכולות של שחקני כדורגל צעירים. באמצעות טכנולוגיה ייחודית, הכוללת ראיית מחשב ובינה מלאכותית, מודדת האפליקציה את המיומנויות והטכניקות של השחקן ובונה לו תכניות אימון אישיות, שעוזרות לו למצות את מלוא הפוטנציאל שבו. באמצעות Playform, שחקני כדורגל צעירים יכולים לעשות שימוש בטכנולוגיות שהיו זמינות עד כה רק לשחקנים מקצועיים, בביתם ובמגרש ליד הבית, באמצעות הטלפונים הניידים שלהם.

לודוס אליינס (Ludus Alliance) – החברה שידרגה את ה”חובטן”, כלי אימונים מסורתי של אומנויות לחימה רבות, והפכה אותו לטכנולוגי, חכם ואינטראקטיבי. על ידי שימוש בטכנולוגיה חדישה, הלוחמים מקבלים נתונים מדויקים בזמן אמת על כל תנועה, תרגיל ואימון שהם מבצעים ומגלים נתונים חדשים הקשורים בפרפורמנס שלהם. הטכנולוגיה נתמכת על ידי מתודולוגיה המאפשרת הבנה מלאה, התאמת השימוש בטכנולוגיה לדרישות כל אחת מאומנויות הלחימה ופענוח והבנה של נתונים.

הרשמו והצטרפו אלינו ב-4/8 בזום. 

ניפגש בזום!

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה