תאריך ושעה

ב- 06/11/2017

מיקום

פילדלפיה, סטוני ברוק (ניו יורק) והרטפורד (קונטיקט)

הוסף ליומן שלי11/06/2017 00:0011/06/2017 00:00Asia/Jerusalemהזמנה להרשמה למשלחת של חברות טכנולוגיה למפגשי שת"פ טכנולוגי ועסקי בפילדלפיה, סטוני ברוק (ניו יורק) והרטפורד (קונטיקט)

פילדלפיה, סטוני ברוק (ניו יורק) והרטפורד (קונטיקט)

על הארוע

לוגואים של גופים המשתתפים במשלחת לפילדלפיה. הלוגואים שמופיעים מימין לשמאל: center of excellence, הנספחות הכלכלית בארה"ב, המערך הבינלאומי ברשות החדשנות, רשות החדשנות, M-Health Israel

רוצים להיפגש עם החברות הבאות? 

IBM, Northrop-Grunman, Cisco, Walgreen, CA, Northwell Health and Ventures,  בניו יורק;  Comcast, Johnson&Johnson, QVC, DuPont, Pfizer, Cigna בפילדלפיה; Care Centrix, Jackson Labs, Pratt & Whitney, United Healthcare, GE, Hartford Hospital; בהרטפורד.

רשות החדשנות, בשיתוף עם הנציגות של משרד הכלכלה והתעשייה בניו יורק, לשכת המסחר פילדלפיה וישראל, המרכז המצוינות לתקשורת  ומערכות מידע של מדינת ניו-יורק (CEWIT) בסטוני ברוק ניו יורק, המרכז לפיתוח כלכלי של מדינת קונטיקט, וארגון mHealth, שמחים להזמינכם להצטרף למשלחת לחוף המזרחי בארה”ב אשר תקיים מפגשים עם חברות ומשקיעים אמריקאים בניו יורק, פילדלפיה, וקונקטיקט, בתחומי טכ’ רפואיות, בריאות דיגיטלית, ביג דאטה וטכנולוגיית סייבר.

חברות במשלחת תשתתפנה בכנס השנתי של CEWIT – Center of Excellence for Wirelesses and IT Technologies , המיישם מטעם מדינת ניו יורק את מסלול השת”פ במו”פ תעשייתי עם רשות החדשנות. 
 
הכנס השנתי של CEWIT הנערך בלונג איילנד שבמדינת ניו יורק, הוא אחד הכנסים המרכזיים הנערכים בניו יורק בתחומי תקשורת, תוכנה, מערכות בריאות וציוד רפואי ואבטחת הסייבר, המפגיש את התעשייה, האקדמיה, גופי השקעה ומוסדות מדינת ניו-יורק המטפלים בפיתוח כלכלי. בנוסף לכינוס זה, יאורגנו לחברות מפגשים דומים בפילדלפיה והרטפורד יחד עם חברות טכנולוגיה, גופי השקעה וחברות גדולות. השנה הבטיחו השתתפותן כ-50 חברות אמריקאיות שחלקן צוינו מעלה.

מטרת המשלחת היא לקיים מפגשים מתואמים מראש עם חברות, מרכזים רפואיים וגופים עסקיים בשלושת המקומות, ולאתר הזדמנויות לשת”פ טכנולוגי ועסקי עם פרטנרים איכותיים.

מערך הסכמי השת”פ של רשות החדשנות עם  מדינות בארה”ב, מאפשר לחברות הישראליות לקבל תמיכה כספית  במסגרת פרויקט משותפים (שיעמדו בתבחינים של הרשות) עם חברות וגופים מארה”ב.

בתוכנית המשלחת

המשלחת תתקיים בתאריכים 8-6 בנובמבר, 2017.

  •  ​פגישות מתואמות מראש עם בכירים מחברות אמריקאיות בפילדלפיה, ניו יורק והארטפורד

  • פגישות מתואמות מראש עם משקיעים בפילדלפיה, ניו יורק והארטפורד

  • פגישות עם נציגי מדינת ניו יורק בנוגע לתמריצים לחברות ישראליות המשיקות פעילות בניו יורק במסגרת תוכנית סטארט אפ ניו יורק, ועם נציגי מדינות פנסילבניה וקונטיקט לגבי מסלולי שיתוף פעולה במדינותיהם

  • ביקור במרכזי המו”פ התעשייתי בסטוני ברוק ופגישות עם מנהלי המרכזים

  • השתתפות באירוע ה B2B בכנס ה-CEWIT

רישום

זכאיות להירשם למשלחת חברות ישראליות המבצעות מו”פ ומעוניינות בשת”פ טכנולוגי-עסקי עם פרטנרים בארה”ב.
על החברות המעוניינות להירשם ליצור קשר במייל עם יונתן כהן, מנהל מסלולי שת”פ צפון אמריקה ברשות החדשנות עד ל-5.10.2017

למידע והרשמה – ​רשות החדשנות
מר יונתן כהן, מנהל מסלולי שת”פ עם צפון אמריקה 
Jonathan.Cohen@innovationisrael.org.il

למידע נוסף ולבקשות לתיאום פגישות
פרופ’ שמואל עינב, מטעם מרכז  CEWIT
דוא”ל: seinav@sunysb.edu  

מר ינון אלרועי, קונסול כלכלי לצפון אמריקה, הציר הכלכלי בניו יורק
דוא”ל: Inon.Elroy@israeltrade.gov.il

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה