תאריך ושעה

ב- 02/02/2023
שעה: 14:00 - 10:00

הרשמה

02/02/2023 - 01/01/2023

חטיבה

בין-לאומית, הזנק, צמיחה וייצור מתקדם, תכנית המו"פ האירופי (איסרד)
כללי

קהל יעד

יזמים/ות, מובילי חברות ומי שמחפשים.ות לצמוח בתוך האקוסיסטם הטכנולוגי

מיקום

מתחם תאטרון "הבימה", תל אביב

הוסף ליומן שלי02-02-2023 10:0002-02-2023 14:00Asia/Jerusalemבואו לפגוש אותנו בפסטיבל DLD Tel Aviv Innovation 2023!הפסטיבל הכי מגניב בתל אביב חוזר ואירוע "הספידייטינג" של רשות החדשנות חוזר יחד איתו ב-2.2.23!

מתחם תאטרון "הבימה", תל אביב
DD/MM/YYYY

על האירוע

הפסטיבל הכי מגניב בת”א, DLD Tel Aviv Innovation Festival 2023 חוזר! ואירוע “הספידייטינג” של רשות החדשנות שבו אנחנו מזמינים אתכם לפגוש אותנו פנים אל פנים – חוזר יחד איתו. הרשמו והגיעו!

אנחנו מזמינים יזמים/ות, מובילי חברות ומי שמחפשים לצמוח בתוך האקוסיסטם הטכנולוגי – להיפגש עם נציגי הרשות  ב-2.2.23, ב”הבימה” תל אביב, לשאול שאלות ולהכיר מקרוב את מגוון התוכניות שלנו הרלוונטיות בדיוק לכם/ן!

אז אם את או אתה שואלים את עצמכם: איזה השקעה מתאימה לי בדיוק? איך אני מגנה על הקניין הרוחני שלי? סיימתי פיתוח- אני מעוניין/ת להתחיל לייצר, מה עושים? איך אני משתף/ת פעולה עם האיחוד האירופי, אמריקה או המזרח? האם ישנן השקעות ליזמים מהמגזר הערבי? יש תכניות רלוונטיות לסטרטאפים בתחומי ביוטק? יש לי רעיון פורץ דרך בתחום האקלים – מה אני עושה עכשיו? ועוד ועוד… הרשמו והצטרפו אלינו למפגשים קבוצתיים, מהירים, במתכונת של ספידייטינג, ושמעו ישירות מהנציגים/ות שלנו על מסלולי התמיכה ליזמים/ות ולחברות בשלבים שונים, והבינו איזה הזדמנויות רשות החדשנות מציעה לכם/ן.

מסלולי הרשות רלוונטיים ליזמים/ות הייטק בתחילת הדרך, סטרטאפים, חברה בוגרת, חברה ישראלית המעוניינת לחדור לשווקים חדשים בחו”ל ועוד – המבקשים לצמוח על בסיס חדשנות טכנולוגית. 

כמה דברים שחשוב לדעת:

  • ההשתתפות כרוכה במילוי טופס הרשמה בקישור שלמטה.
  • המפגשים יתקיימו ב-2.2.23, יום חמישי, בין 10:00-14:00
  • כל מפגש ימשך עד 30 דקות
  • המפגש הינו קבוצתי (כ- 8 אנשים בקבוצה)
  • ניתן לקבוע עד שתי פגישות, על פי בחירתכם/ן
  • במקרה של קביעת שתי פגישות, איננו מתחייבים כי יתקיימו ברצף
  • תשובות לגבי מועד הפגישה המדויק, ישלחו במייל חוזר – מיד לאחר סיום מילוי טופס ההרשמה.
  • מספר המקומות מוגבל ולכן יתכן שתקבלו תשובה כי ההרשמה לשולחן אותו ביקשתם- כבר תפוסה.
  • הכניסה למתחם  DLD Tel Aviv Innovation Festival 2023 ב”הבימה” היא למי שנרשם למתחם הספידייטינג של רשות החדשנות –  וקיבל אישור הרשמה במייל אותו יש להציג בכניסה לאירוע.

 אז עם מי תרצו להיפגש?

אתם/ן בתחילת הדרך היזמית או עם סטרטאפ צעיר? שולחן חטיבת הזנק: החטיבה מובילה מספר מסלולי תמיכה ליזמים/ות ולסטרטאפים בתחילת הדרך כגון: מסלול תנופה- עבור יזמים/ות בראשית דרכם המעוניינים לגבש ולקדם רעיון טכנולוגי חדשני באמצעות מענק ליצירת הוכחת היתכנות ראשונית. וכן מסלולי חממות טכנולוגיות ומעבדות לחדשנות טכנולוגית,  ומסלול סיד: עבור יזמים/ותבתחומים בעלי סיכון גבוה שמגייסים השקעת סיד, אשר יש להם מזכר הבנות עם משקיע הון סיכון מנוסה.  

אתם/ן חברה שהתאגדה שהוכיחה היתכנות והחלה כבר בפיתוח מוצר? שולחן חטיבת צמיחה קרן המו”פ: בשולחן הזה נשתף אתכם/ן בתנאים ובהטבות שהקרן מעניקה לכם בפיתוח מוצרים חדשים ו/או המשך פיתוח של המוצר הקיים.

אתם/ן חברה שפיתחה מוצר ונערכת לחדירה לשווקי המטרה? שולחן חטיבת צמיחה מסלול הפיילוטים: אנחנו כאן להציע לכם את “ארגז החול” המתאים לכם/ן, ולתמוך בו: מסלול הפיילוטים מיועד לפרויקטים וטכנולוגיות בשלות המוכנות להרצה בתחומים נבחרים. מסלול זה, מתבצע בשיתוף פעולה עם גורמי ממשל ומאפשר להריץ מוצרים וטכנולוגיות אצל לקוחות ראשונים.

סיימתם/ן פיתוח, ואתם/ן מעוניינים/ות להתחיל לייצר? שולחן יצור מתקדם מתאים לכם, עם מסלול עוברים מפיתוח לייצור:  סטרטאפים/ חברות אשר סיימו לפתח  אב-טיפוס של מוצר טכנולוגי ומעוניינים להקים קו יצור תעשייתי חדש, כאן, בישראל, רשות החדשנות מעוניינת לסייע לכם/ן גם בזה עם מענקים ייחודיים! בואו לפגוש אותנו ולקבל פרטים. 

דוברי ערבית / יזמים/ות מהחברה הערבית? או – אתם/ן מייצגים/ות גוף הכשרה או אקדמיה או חברה ויש לכם רעיון/פתרון חדשני לגיוס, הכשרה והשמה להייטק? הון אנושי זה השולחן עבורכם/ן. בואו ללמוד כיצד רשות החדשנות תומכת בגופי הכשרה, עמותות, אקדמיה, יזמים/ות יכולים לקדם הכשרות, הסבות, השמות, אפסקילינג, ריסקילינג – בדרך פיזית או ע”י פלטפורמות דיגיטליות והכשרות בתחומים טכנולוגיים חדשניים. לדוברי השפה הערבית, תחכה לכם/ן נציגה דוברת ערבית בשולחן זה  עם מידע על מגוון מסלולי רשות החדשנות. لمتحدثي اللغة العربية: سيكون ممثل متحدث اللغة العربية في انتظارك بمعلومات حول مجموعة متنوعة من مسارات سُلطة الإبتكار.

אתם/ן מחפשים/ות שיתוף פעולה בינלאומי? רוצים/ות לפרוץ החוצה? שולחן החטיבה בינלאומית: החטיבה מציעה שיתופי פעולה עם חברות, תאגידים, גופים ציבוריים ומוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם ע”י מענקי מצ’ינג, כלי סיוע בחדירת פיתוחים טכנולוגיים לשווקים בינלאומיים בכל העולם ובנוסף מזמינה מעת לעת למשלחות בינלאומיות למדינות מפתח שונות.

מעוניינים/ות לשמוע על מענקים למחקר וחדשנות של תוכנית המסגרת האירופאית – Horizon Europe – הצטרפו לשולחן של ISERD. האיחוד האירופאי פירסם את תוכנית הקולות הקוראים למחקר וחדשנות לשנים 2023-2024 בסכום של מעל 13 מיליארד יורו לכל שנה. הקולות הקוראים יפתחו בתחילת 2023, בכל תחומי העשייה. אנו נסייע לכם/ן בבחירת הקול הקורא הנכון עבורכם/ן, נלמד כיצד להגיש מענה טוב ונכון ואף נסייע במימון ההגשה.

לא בטוחים/ות איזה מסלול, תכנית או מענק רלוונטי אליכם/ן? שולחן מערך הלקוחות שלנו יעמוד לרשותכם: יש לכם/ן שאלות בנוגע להתנהלות הכללית מול רשות החדשנות? רוצים/ות לדעת קצת יותר על תהליכי הגשת בקשה? בשולחן הזה תקבלו את התשובות המדויקות.

אתם עוד פה? מהרו להירשם! מחכים לכם ב – DLD. ניפגש!

 

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה