תאריך ושעה

ב- 04/01/2023
שעה: 21:00 - 18:30

הרשמה

04/01/2023 - 01/11/2022

קהל יעד

כל מי שמתעניין ביזמות, סטרטאפים, עולם הטכנולוגיה והחדשנות, או כל מי שאוהב לשתות בירה - ומוצא עניין בערב קצת אחר..

מיקום

אלווה בר, עמק הירדן, פארק אדיסון, על כביש 90, מול קיבוץ אשדות יעקב מאוחד

הוסף ליומן שלי04-01-2023 18:3004-01-2023 21:00Asia/Jerusalemאיך AI ישנה את חיינו? מיכאל כגן וד"ר עמי אפלבום נפגשים לשיחה אתכם בעמק הירדןמפגשי חדשנות על הבר 2022-23

אלווה בר, עמק הירדן, פארק אדיסון, על כביש 90, מול קיבוץ אשדות יעקב מאוחד
DD/MM/YYYY

על האירוע

הדרינק עליכם – החדשנות עלינו!

זו השנה השלישית בה אנחנו מזמינים אתכם להיחשף לחדשנות הישראלית, לא תבואו?!

באירועי “חדשנות על הבר” נפגשים כל מי שאוהב יזמות וחדשנות, עם מובילי עולם הכלכלה, ואקו סיסטם החדשנות הישראלית; והשנה אנחנו פורסים את המניפה ומגיעים למקומות נוספים בארץ. בכל מפגש נדבר על נושא העומד על סדר היום של רשות החדשנות לטובת קידום החדשנות הישראלית, ובזה: עידוד ההשקעות, היזמות והקמת סטרטאפים חדשים; השינוי במודלים הכלכליים: המעבר מצמיחה לרווחים, הרחבת ההון האנושי בהייטק, עולמות התחבורה החכמה, אקלים-טק, ביו-קונברג’נס, רחפנים, מטאוורס, השפעת הבינה המלאכותית על כל תחום בחיינו ועוד.

כל מפגש יכלול שיחה (FIRESIDE CHAT) בין מובילי רשות החדשנות למובילי עולם החדשנות והכלכלה הישראלית; כמובן שנשאיר זמן לשאלות שלכם!

והפעם, נדבר על טכנולוגיה, צ’יפים, AI וכל השאר. נבדוק איך הבינה המלאכותית תעזור לנו בעולמות הרפואה, התחבורה, התעשייה ובכלל. נבדוק כיצד ניתן להשתלב בתעסוקהבתחומי הבינה המלאכותית? מה ההכשרה/הלימודים הדרושים לשם כך? והאם בינה מלאכותית תעשה כל מה אנחנו נעשה (בני האדם)? נבדוק גם כיצד ייראה העולם כאשר הבינה המלאכותית תהיה בשימוש מוגבר יותר בתחומי חיים רבים יותר? 

בנוסף, נראה כיצד הבינה הלאכותית יוצרת יצירה ממש מול עיננו!

 

 

 

מיכאל כגן, משמש כסמנכ”ל הטכנולוגיה הראשי של ענקית הבינה המלאכותית והשבבים NVIDIA, תפקיד גלובלי אותו הוא מבצע מביתו שבזיכרון יעקב בישראל. את דרכו המקצועית החל כמהנדס צעיר באינטל, שם עבד במשך כ-16 שנים, כאשר תפקידו האחרון היה סמנכ”ל הארכיטקטורה הראשי של אינטל ישראל. עם עזיבתו את אינטל חבר לאיל וולדמן בהקמתה של חברת מלאנוקס כמייסד שותף ו-CTO, וזו נמכרה באפריל 2020 לאנבידיה באחד מהאקזיטים הגדולים ביותר בישראל: כ-7 מיליארד דולרים. עם הרכישה, הצטרף כגן לאנבידיה בתפקיד ה-CTO, אותו הוא מבצע עד היום.

ד”ר עמי אפלבום, יו”ר רשות החדשנות, הוא בעל למעלה מ-35 שנות ניסיון כמדען, יזם, מרצה, מנהל עסקי, תפעולי וטכנולוגי בכיר בחברות היי טק מהמובילות בעולם, ובעל הכרות עמוקה עם התעשייה הישראלית והתעשייה הביטחונית. עמי אפלבום עבד בחברת Rockwell International בוויסקונסון; ניהל את הסטרטאפGAD  שעסק בפיתוח סמיקונדקטור לדיודות גליום ארסנייד ובניית מערכות שיווקית ומכירות ללקוחות בארה”ב. בשנת 2002 הצטרף לתאגיד העולמיKLA Tencor  שמפתח ומייצר מערכות לבקרת תהליכי ייצור מוליכים למחצה. בהמשך מונה למנכ”ל חטיבת האוטומציה והרובוטיקה של KLA Tencor  העולמית, וניהל את מערך התפעול של החברה. בהמשך מונה לנשיא חברת KLA Tencor Israel ולסגן נשיא בתאגיד העולמי. בנוסף למשרתו בקלא טנכור, כיהן בדירקטוריון ובוועד המנהל של מכללת אורט בראודה בכרמיאל, ובוועדה המקצועית המייעצת של מכללת עמק הירדן, בצמח

מחכים לכם ב-4.1.23 ב”אלווה בר”, עמק הירדן (פארק אדיסון, מול קיבוץ אשדות יעקב מאוחד),  מהרו להירשם – הכניסה מוגבלת.

פספסתם? המפגש יעלה לפלטפורמת “עוד פודקאסט לסטארטאפים”, ליוטיוב ולרשתות החברתיות של רשות החדשנות.

סדרת “חדשנות על הבר” מופקת ע”י עמותת WIZE.

סדר יום

18:30-19:30
התכנסות ובירה
19:30-21:00
שיחה על הבר

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה סגורה