במסגרת כנרת, המידע מהמערכות הקליניות של 6 מרכזים רפואיים (כ6.5 מיליון מטופלים): בני ציון, ברזילי, הלל יפה, נהריה, פוריה ושמיר (אסף הרופא), טויב ומופה למודל סטנדרטי בינלאומי, שנקרא OMOP (שנבנה ומנוהל ע”י ארגון (Ohdsi. מבנה הדאטה בכנרת תואם את מבנה המודל הבינלאומי.
המיפוי בוצע על דאטה של יותר מ 15 השנים האחרונות וכולל מידע מלא על כל הפרוצדורות והאשפוזים שעבר המטופל בבית החולים (ניתוחיות ולא ניתוחיות), האבחנות, התרופות, תוצאות בדיקות המעבדה, סימני חיים, רגישויות וכל מה שפורט במודל לעיל (מלבד מידע כלכלי בשלב זה). מעבר לכך, כל דאטה שנדרש וקיים בבתי החולים, ניתן לשליפה והנגשה – סרטים, תמונות, קבצי קול, מוניטורים וכד’, תלוי בדרישות של הלקוח (ובקיום הדאטה במרכז הרפואי). כל המידע שיוסכם עליו, יהיה נגיש בחדרי מחקר מאובטחים בענן.
בנוסף, על מנת לאפשר הגדרות מדויקות של אוכלוסייה, ייושם כלי הנקרא Atlas, שיאפשר ללקוח להגדיר גם באופן עצמאי את הדאטה סט הרלוונטי. קישור למערכת דמו של האטלס ולסרטון הדרכה לאטלס.
קישור לקטלוג המידע שכבר מופה בכנרת, ולפירוט דאטה סטים שזמינים או יהיו זמינים בקרוב בכנרת
ניתן לפנות לאנשי הקשר: hadas.eshel-geva@moh.gov.il הדס אשל גבע – 050-6765790, או הדר קאפח hadar.kapach@moh.gov.il  050-6907555. מענה ראשוני יתקבל בתוך 2 ימי עסקים. פרטים נוספים בקישור.