חברת GLV פיתחה בסיוע רשות החדשנות צינור אוורור גמיש קשיח למחצה למזגנים ומייבשי כביסה המהווה שילוב של פתרון חדשני יחד עם טכנולוגיה חדשה של ייצור סדרתי.

על החברה 

תחום פעילות: צינורות אוויר

​בפני GLV עמדה משימה לפיתוח מוצר לשימוש במייבשי כביסה ומזגנים אשר יעמוד בסטנדרטים של UL (המקבילה האמריקאית של מכון התקנים הישראלי) ובו בזמן יעמוד בדרישות ספציפיות נוספות של חברת ג'נרל אלקטריק וחברת ווירפול. "המוצר המתחרה שקיים בשוק היה יקר, מסורבל לשימוש, מוגבל לשימוש באתרים מסוימים ולא נוח למתקינים בשטח. אנו פיתחנו מוצר נוסף תוך שימוש בטכנולוגיה הקיימת ברשותנו, אך השתמשנו בחומר גלם שונה", מסביר סטיבן ליבסון מנכ"ל החברה. "בסיוע רשות החדשנות תכננו ועיצבנו צינור אוורור גמיש קשיח למחצה המהווה שילוב של פתרון חדשני יחד עם טכנולוגיה חדשה של ייצור סדרתי של מוצר חדש המקובל גם ע"י ג'נרל אלקטריק וגם ע"י ווירפול ואשר עומד גם בסטנדרטים של UL ומאושר על-ידו", הוסיף ליבסון.

סיפור ההצלחה 

​"לאחר שהמוצר החדשני שפיתחנו בסיוע רשות החדשנות, זכה לאישור כל הגורמים הנ"ל, GLV השיגה בפועל את כל היעדים, הדרישות והאתגרים שהוצבו בפנינו.  סיפקנו  מוצר המהווה פתרון חדשני ונדרש ע"י הצרכנים, קל ונוח לשימוש, זול בהשוואה לפתרונות קיימים אחרים – אשר מאפשרים חסכון בזמן ובכסף והגדלה משמעותית במכירות וברווחים בתחום הפעילות שלנו", לדברי ליבסון.