החברה פיתחה תחבושות חירום קלות לתפעול בשטח, המאפשרות לפצוע לחבוש את עצמו ביד אחת. הסיוע שהתקבל מרשות החדשנות אפשר לרשום פטנט, לערוך בדיקות התכנות ומחקר שוק, למצוא משקיעים ובכלל הווה תשתית וההכוונה לצמיחה של העסק.

על החברה 

תחום פעילות: טכנולוגייה רפואית

"כשהייתי חובש בשנות ה-80 עדיין השתמשו באותן תחבושות שבהן עשו שימוש במלחמת העולם השנייה. כל הציוד הצבאי שבו השתמשנו התפתח מאוד והחלטתי שגם בתחום רפואת החירום והרפואה הצבאית חייבת להיות התקדמות", סיפר בר- נתן. אבזם הלחץ הקשיח שהוסיף לתחבושת מאפשר להפעיל לחץ בדיוק במידה הנכונה לעצירת דימום מבלי להזדקק לעזרים אחרים שעלולים לגרום לזיהום או לסבך את תהליך החבישה. תחבושת החירום ממלאת מקום של שלושה- ארבעה פריטים אחרים בערכת עזרה ראשונה ואפילו מאפשרת לפצוע לחבוש את עצמו- ביד אחת.

 

סיפור ההצלחה 

​"הסיוע שקבלתי מרשות החדשנות אפשר לי לרשום פטנט ולערוך בדיקות התכנות ומחקר שוק. בעקבות ההשקעה של רשות החדשנות מצאתי משקיעים נוספים. קיבלתי מהם את התשתית ואת ההכוונה שאפשרה לעסק לגדול", הוסיף בר נתן. ​

מאוחר יותר השתתפה החברה גם בתכנית החממות, ובכך המשיכה את התפתחותה."הפכנו לסטנדרט בעולם. לכל חייל בצבא ארה"ב, אנגליה, יפן וכמעט בכל מדינות נאט"ו יש תחבושת חירום שלנו. הם קוראים לתחבושת "The Israeli Bandage", סיפר בר נתן. "עושים שימוש בתחבושות שלנו בצבאות ובכוחות של המשטרה, הצלה, כיבוי אש ועזרה ראשונה של כמעט 40 מדינות. כיום ישנם כמה ארגונים גדולים שמתעניינים ברכישת החברה.

לולא תמיכת רשות החדשנות לא היינו יכולים להראות לעולם שישראל מצטיינת גם בפיתוח של רפואת חירום ורפואה צבאית", אמר בר נתן.